• Informacje na temat:

  beck

Artykuły na temat: beck
 • W piątek Rada Miasta jednogłośnie zagłosowała nad projektem uchwały, nadającej rondu pod sądem w Limanowej imię Józefa Becka. Nie wiadomo jednak, którego. Było ich przecież dwóch.

 • Józef Beck - minister spraw zagranicznych z okresu II RP - może mieć swoją ulicę w Warszawie. Wniosek do prezydent stolicy złożyli w tej sprawie b. ministrowie spraw zagranicznych: prof. Władysław Bartoszewski, prof. Adam Daniel Rotfeld i były szef sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Paweł Zalewski.

 • Jeff Beck i Cinematic Orchestra na WSJD 2011

  Dwa "brytyjskie" koncerty odbędą się we wtorek w ramach Warsaw Summer Jazz Days. W Sali Kongresowej zagra gitarzysta Jeff Beck z zespołem, a w Sali Palladium wystąpi The Cinematic Orchestra.

 • Wywiad rosyjski: Beck był niemieckim agentem

  Służba Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji uznała ministra spraw zagranicznych przedwojennej Polski Józefa Becka za agenta niemieckiego wywiadu. Informacja o rzekomej agenturalności Becka widnieje na stronie internetowej SWR.

 • Były prezes Instytutu Piłsudskiego w Nowym Jorku Andrzej J. Beck zmarł w nocy z wtorku na środę w Fairfield w amerykańskim stanie Connecticut - poinformował jego następca na stanowisku prezesa Jacek Gałązka.

 • Kamiński: Kaczyński chce, by prof. Gliński zebrał bęcki za niego

  - Kaczyński wystawia prof. Glińskiego i mówi: weź bęcki za mnie - ironizuje Michał Kamiński.

 • Pomorskie: Runął fragment willi Becka

  Wczoraj do morza runął fragment willi Becka, letniej rezydencji przedwojennego ministra spraw zagranicznych. Budynek już od prawie dwóch miesięcy był zagrożony. Jego właściciele oskarżają urzędników, że nie zrobili nic by ratować Willę.

 • Pomorskie: Bez szans na uratowanie Willi Becka

  Coraz mniejsze są szansę na uratowanie Willi Becka stojącej na osuwającym się klifie w Jastrzębiej Górze. Cześć budynku już wpadła do morza, teraz wydano nakaz rozbiórki willi.

 • Znany polityk przyłapany na posiadaniu narkotyków

  Jeden z najbardziej znanych polityków niemieckiej partii Zieloni Volker Beck został przyłapany na posiadaniu narkotyków - podały niemieckie media. "Bild" twierdzi, że poseł miał przy sobie syntetyczny narkotyk Crystal Meth. Beck zapowiada rezygnację z wszystkich funkcji w Bundestagu.

 • Podatek meczetowy w Niemczech? "Nierealny"

  Były poseł partii Zielonych i ekspert ds. prawa i terroryzmu Volker Beck twierdzi, że wprowadzenie w Niemczech podatku meczetowego nie może się udać. Propozycja - jest gorąco dyskutowana przez(...) ziomkostw – reprezentują polityczne tożsamości regionów, z których pochodzą imigranci, mają mało wspólnego z religią i działają według wytycznych z krajów ojczystych" - pisze Beck w dzienniku „Tagesspiegel”.

Zdjęcia na temat: beck
Wideo na temat: beck