• Informacje na temat:

  bełt

Artykuły na temat: bełt
 • Dania: Katastrofa pociągu na moście. Nie żyje sześć osób

  Sześć osób zginęło w katastrofie pociągu na moście nad Wielkim Bełtem, który łączy duńskie wyspy Fionia i Zelandia. Obiekt zamknięto na czas akcji ratowników. Po południu przywrócono ruch samochodowy.

 • Gdzie dokładnie starły się wojska króla Jagiełły z Krzyżakami? Pod Grunwaldem trwają badania

  Kilkudziesięciu detektorystów poszukuje pod Grunwaldem pozostałości po największej średniowiecznej bitwie. Pierwsze cenne przedmioty już wykopano z ziemi. "Groty bełtów do kuszy, fragmenty ostrogi, kilka elementów rzędu końskiego w postaci fragmentów wędzideł, także krzyżackie monety nie związane już z samą bitwą" – wylicza w rozmowie z dziennikarzem RMF FM dr Piotr Nowakowski z Muzeum Bitwy pod...

 • Jak co roku Rudeboy Club gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  Początek koncertu w klubie zaplanowano na godzinę 16:00. Wejściówką będzie wrzuta do puszki. Minimalna kwota jaką ustanowili organizatorzy to 10 zł. Podczas imprezy będą również "licytowane" gadżety, płyty.  Wystąpią:  Pogoria 8 Lat w Tybecie HOLYGUNS RESILIANT Rust Belt Rezerwa Shima   

 • Około stu elementów uzbrojenia głównie bełtów czyli pocisków do kuszy i grotów strzał oraz sześćset fragmentów ceramiki znaleźli archeolodzy podczas wykopalisk w Kurzętniku (woj. warmińsko-mazurskie). Badania przedzamcza prowadziło Muzeum Bitwy pod Grunwaldem.

 • new tyres - nowe opony air filter - filtr powietrza fuel filter - filtr benzyny spark plug - świeca zapłonowa break pads - klocki hamulcowe fan belt -...

 • Białoruskie władze oznajmiły, że od 17 czerwca wprowadzą ścisłe kontrole celne na głównych drogach do Rosji - podała państwowa agencja prasowa BEŁTA.

 • Dziesiątki tysięcy ludzi przyszło w czwartek pożegnać dwóch białoruskich pilotów, którzy zginęli 30 sierpnia w katastrofie samolotu Su-27 podczas pokazów Air Show w Radomiu - podała oficjalna agencja białoruska BEŁTA.

 • Na Białorusi zaczęła się epidemia grypy. Na razie ogłoszono ją w Mołodecznie na północ od Mińska i w Homlu na południowym wschodzie kraju - poinformowała w poniedziałek agencja BEŁTA.

 • Białoruś: Kontrola w polskich zakładach mięsnych

  Państwowa służba weterynaryjna Białorusi zakończyła inspekcje w 27 polskich zakładach przetwórstwa mięsnego. W prawie wszystkich wykryto uchybienia - napisała w weekend białoruska agencja BEŁTA, powołując się na szefa inspekcji weterynaryjnej przy Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Ihora Alatkę.

 • Polacy z Grodzieńszczyzny przyjęli odezwę do polskich władz. Poinformowała o tym białoruska agencja BEŁTA. Odezwa krytykuje "kampanię propagandową wobec władz białoruskich" i wskazuje na "próbę wywołania konfliktu narodowościowego".

Dyskusje na temat: bełt