• Informacje na temat:

  ben

Artykuły na temat: ben
 • Nowym ambasadorem Izraela w Polsce będzie Alexander Ben-Zvi - poinformowały we wtorek izraelskie media. Na czele misji dyplomatycznej w Warszawie ma stanąć w lecie przyszłego roku.

 • Big Ben zamilknie na cztery lata

  W poniedziałek w południe Big Ben zabrzmi po raz ostatni przed remontem. Słynny dzwon ucichnie na cztery lata. Rozpoczyna się renowacja Wieży Elżbiety, gdzie znajduje się zegar i połączony z nim mechanizm dzwonu.

 • Big Ben zamilkł na 4 lata

  Londyński Big Ben zamilkł i to na cztery lata. Rozpoczynają się prace remontowe wieży i zegara. To najdłuższa przerwa w 157-letniej karierze Big Bena.

 • Miał milczeć, a dzwoni. Big Ben będzie wybrzmiewał przez kilka dni

  Big Ben będzie mógł dzwonić w czasie świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Konserwatorzy w tym czasie nie będą prowadzić prac remontowych wieży zegarowej Elizabeth Tower w Londynie. W czasie mających trwać aż 4 lata prac Big Ben miał milczeć, aby nie ogłuszyć pracowników - ci jednak święta spędzą w domach, dzięki czemu londyńczycy i turyści będą mogli usłyszeń słynny dzwon.

 • Big Ben zamilknie na 4 lata? Zdecydowany sprzeciw premier May

  Brytyjska premier Theresa May sprzeciwiła się planom remontu budynku parlamentu, zgodnie z którymi słynny dzwon Big Ben zamilkłby nawet na cztery lata - na czas modernizacji wieży im. królowej Elżbiety II (Elizabeth Tower).

 • ​Izrael: Zmarł były minister obrony Ben Eliezer

  W wieku 80 lat zmarł w niedzielę Benjamin Ben Eliezer, były izraelski minister obrony, były przywódca Partii Pracy, doświadczony polityk, który miał dobre relacje z Hosnim Mubarakiem, prezydentem Egiptu w latach 1981-2011.

 • Gen. Ben Hodges w Warszawie

  ..."Relacje między Stanami Zjednoczonymi i Polską są bardzo silne" - powiedział dowódca sił amerykańskich w Europie gen. Ben Hodges, który w niedzielę złożył wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

 • Były republikański kandydat Ben Carson poprze Trumpa

  Były kandydat do prezydenckiej nominacji Partii Republikańskiej, emerytowany neurochirurg, Ben Carson zamierza poprzeć lidera w wyścigu do tej nominacji miliardera Donalda Trumpa - poinformował w czwartek jego bliski współpracownik i przyjaciel Armstrong Williams.

 • Gwiazda "Orange Is the New Black" Laura Prepon i Ben Foster są małżeństwem

  Laura Prepon i Ben Foster są małżeństwem. 38-latka radosną nowiną pochwaliła się na Twitterze. W sierpniu 2017 roku para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda serialu "Orange Is the New Black" urodziła córeczkę. Prepon i Foster zaczęli spotykać się latem 2015 roku. Oficjalnie swój związek potwierdzili w październiku 2016 roku.

 • ​USA: Donaldowi Trumpowi ubył konkurent. Ben Carson rezygnuje

  Po totalnej klęsce we wtorkowych prawyborach emerytowany neurochirurg Ben Carson, który w ubiegłym roku przez moment prowadził w sondażach z Donaldem Trumpem, dał do zrozumienia w środę, że wycofuje się z wyścigu prezydenckiego kandydatów Partii Republikańskiej (GOP).

Zdjęcia na temat: ben
Wideo na temat: ben