• Informacje na temat:

  ben ali

Artykuły na temat: ben ali
 • Ben Prevo - mistrz gitary i wokalu

  Ben Prevo - gitarzysta, wokalista, kompozytor. Według The Irish Times, jeden z najbardziej utalentowanych muzyków na świecie. Urodził się i dorastał na Manhattanie, a pierwsze lekcje gry na instrumencie pobierał już w wieku 4 lat. Debiutował w wieku lat 17. Współpracował z takimi legendami jak: Rashied Ali, Jerry Gonzalez, Jaco Pastorius, Noel Redding, Jorma Kaukonen, Pee Wee Ellis i wieloma...

 • Były prezydent Tunezji Zin el-Abidin Ben Ali przybył w nocy z piątku na sobotę do miasta Dżudda na zachodzie Arabii Saudyjskiej - podała Saudyjska Agencja Prasowa (SPA) w oficjalnym oświadczeniu.

 • Przywódca Libii Muammar Kadafi wyraził w sobotę ubolewanie z powodu odsunięcia prezydenta Tunezji Zin el-Abidin Ben Alego od władzy i wyraził przekonanie, że "jest on nadal legalnym prezydentem" tego kraju.

 • Tunezja: Ben Ali oficjalnie usunięty z urzędu prezydenta

  ..., że przejmuje tymczasowo obowiązki prezydenta, ponieważ sprawujący je dotychczas Zin el-Abdin Ben Ali przejściowo nie jest w stanie ich pełnić. "Rada Konstytucyjna ogłasza, że stanowisko prezydenta(...) dni" - oświadczył przewodniczący rady Fathi Abd Ennather w wystąpieniu telewizyjnym. Ben Ali, sprawujący stanowisko prezydenta od ponad 20 lat, w związku z niepokojami społecznymi w piątek rozwiązał...

 • Zbiegły były prezydent Ben Ali wróci do Tunezji? Tunis chce ekstradycji

  Tunezyjczycy wystąpili do Arabii Saudyjskiej o ekstradycję swojego byłego prezydenta Ben Alego. O ile Ben Ali jeszcze żyje.

 • Big Ben zamilknie na 4 lata? Zdecydowany sprzeciw premier May

  Brytyjska premier Theresa May sprzeciwiła się planom remontu budynku parlamentu, zgodnie z którymi słynny dzwon Big Ben zamilkłby nawet na cztery lata - na czas modernizacji wieży im. królowej Elżbiety II (Elizabeth Tower).

 • Gen. Ben Hodges w Warszawie

  ..."Relacje między Stanami Zjednoczonymi i Polską są bardzo silne" - powiedział dowódca sił amerykańskich w Europie gen. Ben Hodges, który w niedzielę złożył wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

 • W stolicy Tunezji zaczął się w poniedziałek zaoczny proces byłego prezydenta kraju Zina el-Abidina Ben Alego, obalonego w styczniu po fali masowych demonstracji. Grozi mu do 20 lat więzienia.

 • Tunezja: Międzynarodowy nakaz aresztowania Ben Alego

  Tunezyjski sąd wydał międzynarodowy nakaz aresztowania zbiegłego przed blisko dwoma tygodniami do Arabii Saudyjskiej prezydenta Zina el-Abidina Ben Alego i jego żony Leili Trabelsi - poinformowało w środę ministerstwo sprawiedliwości.

 • ​USA: Donaldowi Trumpowi ubył konkurent. Ben Carson rezygnuje

  Po totalnej klęsce we wtorkowych prawyborach emerytowany neurochirurg Ben Carson, który w ubiegłym roku przez moment prowadził w sondażach z Donaldem Trumpem, dał do zrozumienia w środę, że wycofuje się z wyścigu prezydenckiego kandydatów Partii Republikańskiej (GOP).

Zdjęcia na temat: ben ali
Dyskusje na temat: ben ali