• Informacje na temat:

  bender

Artykuły na temat: bender
 • Zmarł profesor Ryszard Bender

  Historyk, wieloletni wykładowca KUL, działacz katolicki, polityk, prof. Ryszard Bender zmarł w środę w Lublinie. Miał 84 lata.

 • "Auschwitz obozem pracy"? Afera Bendera

  Wiceprzewodniczący polskiej delegacji do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy Tadeusz Iwiński powiedział w środę PAP, że senator Ryszard Bender ma w czwartek złożyć wyjaśnienia w sprawie swoich wypowiedzi.

 • Antysemicka afera Bendera. Jest wyjaśnienie

  Szef polskiej delegacji w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy Dariusz Lipiński powiedział PAP w czwartek, że senator Ryszard Bender złożył w obecności delegatów ZPRE wyjaśnienie w sprawie zarzucanych mu przez kilkudziesięciu delegatów wypowiedzi o charakterze antysemickim.

 • Szef PO i kandydat tej partii na premiera Donald Tusk powiedział, że wystąpienie Ryszarda Bendera jako marszałka seniora Senatu "trzeba będzie przeżyć" i możliwie szybko wybrać Bogdana Borusewicza na marszałka Izby.

 • Bender upomina się o "Wieczny odpoczynek"

  Zwrócił na to uwagę senator Ryszard Bender. Chodzi o to, że poseł Beata Bublewicz (PO) pominęła w protokole odmówienie modlitwy za zmarłych w katastrofie smoleńskiej. Złożenie przysięgi(...) zaprzysiężenia protokole z posiedzenia Zgromadzenia Narodowego został całkowicie pominięty. Zdaniem senatora Ryszarda Bendera protokół mija się z prawdą i nie dokumentuje rzeczywistego przebiegu...

 • Rosołowski: Nie wpłynął izraelski protest ws. Bendera

  Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynął protest ze strony Izraela przeciw wyznaczeniu Ryszarda Bendera na marszałka seniora Senatu - powiedział wiceszef Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Marcin Rosołowski.

 • Bender: Mecz z Grekami będzie podobny do spotkania z Danią

  Mecz przeciwko Grekom może być podobny do tego z Danią - uważa pomocnik reprezentacji Niemiec Lars Bender. "Nasi rywale grają dobrze w obronie" - powiedział na konferencji prasowej w Gdańsku. Ćwierćfinałowe spotkanie zostanie rozegrane w piątek.

 • Kaczyński: Bender nie będzie kandydatem PiS do Senatu

  Ryszard Bender nie będzie kandydatem PiS do Senatu - poinformował Jarosław Kaczyński. Nie odpowiedział jednak, czy ma to związek z udziałem Bendera w marcowym zjeździe polonijnej organizacji USOPAŁ w Urugwaju.

 • Bender kandydatem PiS-u do Senatu

  Wybitny historyk dla Jarosława Kaczyńskiego, antysemita, kłamca oświęcimski i fanatyk religijny dla innych. Ryszard Bender będzie kandydował do Senatu z listy Prawa i Sprawiedliwości.

 • Izrael protestuje przeciwko wyznaczeniu Bendera na marszałka seniora Senatu

  Izrael oficjalnie zaprotestował przeciwko wyznaczeniu Ryszarda Bendera na marszałka seniora Senatu. Według informacji izraelskiej gazety Maariv protest przekazała na ręce prezydenta Lecha Kaczyńskiego ambasada Izraela w Warszawie.

Zdjęcia na temat: bender
Dyskusje na temat: bender