• Informacje na temat:

  biedka

Artykuły na temat: biedka
 • Brzozów: Tragiczny wypadek w przepompowni ścieków

  .... - Strażacy dokonywali pomiarów sprzętem wykrywczym. Wskazania urządzenia wykazywały obecność siarkowodoru, kilkunastokrotne przekroczenie normy - mówi st. kpt. Bogdan Biedka, dowódca Jednostki Ratowniczo...

 • Strzelcy doczekali się muzeum

  ...ludzie mogli myśleć, że to pamiątka po hitlerowcach - wyjaśnia prezes Sekcji Miłośników Militariów. W muzeum zobaczyć można stoi zrekonstruowany wóz jednoosiowy - biedka z 1933 roku, na którym zamontowano...

 • Uczczą rocznicę powołania obrońców Westerplatte

  Wystawą uzbrojenia obrońców Westerplatte i prezentacją nowych książek im poświęconych uczci w sobotę Muzeum Historii Kielc 71. rocznicę wyjazdu 68 żołnierzy kieleckiego 4. Pułku Piechoty Legionów do Wojskowej Składnicy Tranzytowej.

 • Policjanci, którzy interweniowali w fabryce Sklejka w Piszu (Warmińsko-Mazurskie), działali zgodnie z prawem, a kilku protestujących pracowników trafiło po interwencji do szpitala z powodu omdleń, a nie obrażeń - takie są ustalenia kontroli, przeprowadzonej przez sztab policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

 • Tragiczny akord Września 1939

  Od wydarzeń będących istotą niniejszego artykułu upłynęło już ponad 70 lat, a mimo to w dalszym ciągu niewiele możemy o nich powiedzieć. Nawet bardzo uważna i wnikliwa kwerenda literatury dotyczącej Wojny Obronnej na naszych terenach przynosi bardzo mizerne rezultaty.

Dyskusje na temat: biedka