• Informacje na temat:

  bikini

Artykuły na temat: bikini
 • Koniec z bikini na plażach w Dubaju

  Do tej pory na dubajskich plażach nie obowiązywały żadne regulacje dotyczące sposobu ubierania. Skąpego bikini nie włożyłyby natomiast panie plażujące w oddalonym zaledwie o kilkadziesiąt kilometrów sąsiednim, konserwatywnym emiracie Szardża. Teraz także na niektórych kąpieliskach w Dubaju trzeba będzie unikać nadmiernego negliżu. Regulacje nie dotyczą plaż hotelowych, a tylko ogólnodostępnych...

 • Wenus w Bikini pojawiła się w Pompejach z okazji Dnia Kobiet

  Z okazji Dnia Kobiet w Pompejach wystawiono pochodzącą stamtąd białą marmurową rzeźbę znaną pod nazwą Wenus w Bikini. Bezcenne dzieło przywieziono z muzeum archeologicznego w Neapolu, gdzie jest przechowywane.

 • "Policjantka w bikini" po 11 latach odchodzi ze służby

  Mikaela Kellner zyskała światową sławę po tym jak w dniu wolnym od pracy zatrzymała w parku w Sztokholmie złodzieja. Była wtedy ubrana tylko w bikini. Moment ten uchwycił aparatem jej kolega, a zdjęcie zamieszczone w internecie obiegło cały świat. Teraz Mikaela po 11 latach służby w szwedzkiej policji odchodzi z pracy.

 • Na Śnieżkę w szortach i bikini. Z objawami hipotermii ściągali ich ratownicy

  Panowie w samych spodenkach, panie w bikini. Na stopach jedynie buty górskie. Tak miała dla siedmiu turystów wyprawa na szczyt Śnieżki. Na szczycie odczuwalna była temperatura rzędu -15 stopni Celsjusza. Turyści nie dali rady - musieli im pomóc ratownicy. W tym przypadku skończyło się to o tyle dobrze, że GOPR w porę zareagował - powiedział Grzegorz Tarczewski, ratownik GOPR. U turystów...

 • ​Muzułmanki sądzone we Francji za pobicie kobiety w bikini

  Afera "islamskiej milicji obyczajowej" - jak określiły ja media - wywołała wielką falę protestów w internecie. Młode Francuzki zaczęły m.in. masowo umieszczać swoje zdjęcia w bikini, by sprzeciwić się próbom ingerencji islamu w życie osób, które nie wyznają tej religii. Do akcji przyłączyła się nawet na początku organizacja "SOS Rasizm", która zazwyczaj raczej broni przed dyskryminacją wyznawców...

 • Bikini nad Wisłą

  La Playa to jedyny w stolicy bar połączony z prawdziwą plażą. Jednak jest kilka innych miejsc w Warszawie, gdzie można wylegiwać się na czystym piasku

 • Jak zrobić perfekcyjne selfie w bikini?

  Dziewczyna robiąca sobie smartfonem zdjęcia na plaży w USA pozowała tak długo i zapamiętale, że aż stała się bohaterką filmu nakręconego przez anonimowego plażowicza. Nagranie trafiło na YouTube i stało się hitem tego serwisu. Od weekendu obejrzało go już ponad 3 mln osób.

 • Policjantka w bikini powaliła złodzieja. "Zrobiłabym to, nawet gdybym była nago"

  39-letnia policjantka ze Szwecji podbija serca internautów. Mikaela Kellner spędzała wolne od pracy chwile razem z przyjaciółmi w parku w Sztokholmie. Na jej oczach złodziej ukradł komuś telefon - bez chwili wahania powaliła go na ziemię.

 • Tenisistki w bikini. Serena Williams, Eugenie Bouchard i Karolina Woźniacki wzięły udział w sesji

  Eugenie Bouchard, Serena Williams i Karolina Woźniacki wzięły udział w najnowszej sesji magazynu "Sports Illustrated". Na rajskich plażach tenisistki zaprezentowały się w strojach kąpielowych.

 • "Bomba anatomiczna", czyli bikini ma 68. urodziny!

  ...​Wyobrażacie sobie wakacyjne plaże bez kobiet w bikini? Ten francuski "wynalazek" obchodzi już swoje 68. urodziny! Kiedy został po raz pierwszy zaprezentowany publiczności wywołał rewolucję w plażowej modzie i skandal porównywany z wybuchem bomby atomowej.

Zdjęcia na temat: bikini
Wideo na temat: bikini
Dyskusje na temat: bikini