• Informacje na temat:

  biuletyn informacyjny

Artykuły na temat: biuletyn informacyjny
 • Wymierają pszczoły - rusza kampania informacyjna

  Szczepan Chrzęst. W ramach akcji wydrukowane zostaną plakaty, które trafią do wszystkich gmin z terenu powiatu, sołtysów i innych instytucji. Równocześnie za pośrednictwem mediów, biuletynu samorządowego...

 • Nowa polityka informacyjna rządu?!

  ...większość pracy wykonują elfy, przy okazji selekcjonujące dzieci, które chciałyby się Świętemu wdrapać na kolana i zwierzyć ze swoich marzeń. Informacyjnych… Ułatwieniem w kontaktach byłoby też powołanie(...) w Rzeczypospolitej Polskiej gości zagranicznych Prezesa Rady Ministrów; 3) realizowania kampanii informacyjnych dotyczących prac Prezesa Rady Ministrów; 4) kreowania zadań z zakresu relacji z mediami oraz...

 • Biuletyn informacyjny czy propagandowa tuba prezydenta Bydgoszczy - zastanawiają się niektórzy radni czytając "Kurier Ratuszowy". Wiele artykułów zawiera też kąśliwe uwagi pod ich adresem.

 • Zaginiony szyfrant jest z rodziną w Chinach?

  Zaginiony polski szyfrant wywiadu Stefan Zielonka "niemal na pewno" przebywa w Chinach - twierdzi redaktor naczelny francuskiego biuletynu "Intelligence Online" Philippe Vasset. Nikt w Polsce oficjalnie nie potwierdza tych doniesień.

 • POLSKA AGENCJA INFORMACYJNA PAI S.A. W ciągu minionych trzech lat PAI S.A. utraciła swój informacyjny i wydawniczy charakter, pozycję rynkową i znaczenie opiniotwórcze.

 • ...opracowywać będą w odniesieniu do "rozporządzeń wydawanych przez rząd i innych dokumentów, np. programów rządowych, strategii". Tego rodzaju program zawierać będzie także informacje o "adresach Biuletynu...

 • Biuletyn informacyjny czy propagandowa tuba prezydenta Bydgoszczy – zastanawiają się niektórzy radni czytając „Kurier Ratuszowy”. Wiele artykułów zawiera też kąśliwe uwagi pod ich adresem.

 • Ministerstwo kpi z maturzystów. Tym razem nie chodzi jednak o Ministerstwo Edukacji, ale Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. W biuletynie informacyjnym "Wyprawka maturzysty" - wydawanym przez resort - znalazły się nieprawdziwe informacje.

 • Stolica: Sprzedajesz dopalacze, stracisz miejski lokal użytkowy

  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podpisała zarządzenie zakazujące sprzedaży tzw. dopalaczy w wynajętych od miasta lokalach użytkowych. Zarządzenie zostało podpisane w piątek, dzisiaj jego treść pojawiła się w biuletynie informacji publicznej. Daje ono możliwość natychmiastowego rozwiązania umowy z osobą prowadzącą taką działalność.

 • 75 lat temu harcerze umieścili pierwsze "kotwice" na murach okupowanej Warszawy

  W początku 1942 roku Biuro Informacji i Propagandy Komendy Głównej AK ogłosiło konkurs na znak dla organizacji. Spośród 27 projektów wybrano "kotwicę". "Biuletyn Informacyjny" AK z 16 kwietnia 1942(...) Sabotażu "Wawer". Była też łączniczką sekretarz redakcji "Biuletynu Informacyjnego" AK, Marii Straszewskiej. 3 listopada 1942 roku, po nieudanej próbie aresztowania redaktora naczelnego "Biuletynu...

Zdjęcia na temat: biuletyn informacyjny
Dyskusje na temat: biuletyn informacyjny