• Informacje na temat:

  blanki

Artykuły na temat: blanki
 • Blanka otwiera już oczy!

  ...- Zaczęła w ostatnich dniach ruszać rękoma i nogami, otwiera nawet oczy. Wiem, że mnie słyszy jak do niej mówię - opowiada mama. Na konto chorej na nowotwór krwi Blanki wpływają kolejne pieniądze. Odzew mieszkańców jest niesamowity.

 • Podczas każdej naszej rozmowy z "Tygodnikiem" Marlena Łyczywek podkreśla: - Proszę za pośrednictwem gazety podziękować wszystkim, którzy pomagają nam w walce o powrót do zdrowia mojej córki. Jestem wdzięczna tym, którzy wspierają nas finansowo oraz pomagają duchowo modląc się o zdrowie Blanki. Chcę też szczególnie podziękować pewnej starszej pani, która przekazała mi 5 złotych i napisała list...

 • Blanka będzie intensywnie wybudzana

  Jest miejsce w Domu Sue Ryder Konsylium lekarskie, które zebrało się w ostatnich dniach miało zdecydować o dalszym sposobie leczenia Blanki. - Lekarze stwierdzili, że trzeba ją przenieść ze szpitala(...) wyleczenia "nie jest już taka czarna, tak jak to było wcześniej". - To co doktor powiedział jest dla mnie bardzo ważne i tego się trzymam - podkreśla mama Blanki. Nadzieja i wiara w wyzdrowienie jest tym...

 • USA: Nie żyje gwiazda fitnessu Mandy Blank. Jej ciało znaleziono w wannie

  ​Mandy Blank, jedna z najsłynniejszych gwiazd fitnessu, zmarła w wieku 42 lat w Los Angeles. Ciało trenerki w wannie w domu w Los Angeles znalazła jej gosposia.

 • Niepewny występ Blanki Vlasic na MŚ

  Blanka Vlasic może nie wystąpić na mistrzostwach świata w koreańskim Daegu, które rozpoczną się 27 sierpnia. Dwukrotna mistrzyni świata zmaga się z kontuzją ścięgna lewego uda. Ostateczną decyzję Chorwatka ma ogłosić w piątek.

 • Wicemistrzyni świata w skoku wzwyż Blanka Vlasic i brązowy medalista alpejskich MŚ w supergigancie Ivica Kostelic zostali wybrani przez chorwackie media najlepszymi sportowcami tego kraju w 2011 r. W 60. plebiscycie zorganizowanym przez "Sportske Novosti" wzięło udział około 400 dziennikarzy z 56 redakcji.

 • Kukucz-Legień (AZS AWF Katowice) wywalczyła złoty medal w slalomie gigancie równoległym pokonując w finale aktualną mistrzynię Polski juniorów Aleksandrę Król (F2 Dawidek Team.pl). Natomiast Isielonis (AZS AWF Katowice) była trzecia w slalomie. Trener kadry alpejek Piotr Skowroński powiedział: "Nie jestem aż tak bardzo zaskoczony medalami Gosi i Blanki, ile rozczarowany tym, co pokazały pozostałe...

 • Każdy z nas może teraz przekazać jeden procent ze swojego podatku dla chorej na nowotwór krwi Blanki. - Wszystkim ludziom dobrej woli z góry dziękuję - mówi Marlena Łyczywek przyznając, że dzięki Państwa pomocy, jej córka mogła spędzić miesiąc w domu pod opieką rehabilitantki.

 • Wierzę, że córka będzie żyła

  ...razem. Mam taką nadzieję - przyznaje prezes. Do pomocy przystąpili pracownicy spółdzielni ofiarowując swoje pieniądze mamie chorej Blanki, członkowie rady nadzorczej przekazali część swoich diet...

 • Napisała list do papieża i zdarzył się cud

  Mniej więcej w tym samym czasie kiedy zdjęcie chorej na białaczkę, przebywającej w śpiączce tucholanki położono przy grobie Jana Pawła II, stan zdrowia dziewczyny zaczął się poprawiać. Zaczęła mówić sylabami, a nawet chodzić z pomocą opiekunów. - Zdarzył się cud - mówi ze łzami szczęścia w oczach mama Blanki.

Zdjęcia na temat: blanki
Wideo na temat: blanki
Dyskusje na temat: blanki