• Informacje na temat:

  blok

Artykuły na temat: blok
 • ​Poznań: Akcja antyterrorystów. Ewakuowano blok

  Od piątkowego wieczora trwa akcja policji w jednym z bloków przy ul. Inflanckiej w Poznaniu. W akcji uczestniczą m.in. policyjni antyterroryści. Ewakuowano mieszkańców budynku.

 • "Rzeczpospolita": Blok śmierci w Auschwitz grozi zawaleniem?

  Blok nr 11 w Muzeum Auschwitz, nazywany "blokiem śmierci", grozi zawaleniem - apelują przedstawiciele katowickiej Fundacji Pamięć i Duma. O sprawie pisze w czwartek "Rzeczpospolita".

 • Częstochowa: Chciał wysadzić cały blok w powietrze

  Na trzy miesiące trafił do aresztu 39-latek z Częstochowy, który groził, że wysadzi w powietrze cały blok. Pijany mężczyzna wszczął awanturę i odkręcił gaz w butli turystycznej.

 • Architektoniczne "cudo", czyli blok nad domkiem jednorodzinnym!

  Aż nie chce się wierzyć, że taki budynek naprawdę istnieje! Przy ulicy Centralnej 57, niedaleko ZIKiT-u w Krakowie powstało prawdziwe architektoniczne "cudo"! Dom jednorodzinny, obok warsztat samochodowy, a nad nimi niedokończony blok. To samowola budowlana. Urząd nakazał rozbiórkę nietypowej budowli, jednak inwestor od prawie roku nie reaguje na pisma urzędników.

 • Blok samobójców

  Co przyciąga desperatów do wieżowca przy ul. Traktorowej 63 w Łodzi? Pech? Klątwa? A może... wiatr? Pewne jest to, że żaden blok na Teofilowie nie ma równie złej sławy.

 • Wyprostowali krzywy blok

  Dwa dni trwała akcja prostowania krzywego bloku w Katowicach. 10-piętrowy budynek - z powodu szkód górniczych - w górnej części odchylił się od pionu nawet o 60 centymetrów. Część lokatorów wróciła już do mieszkań.

 • 9.00 – 12.00 – Sala Zespołu Szkół nr 2: Halowy Turniej Piłki Nożnej 12.00 – 14.00 – Rynek Miejski (prezentacje sceniczne szkół, licytacje, grochówka, pokazy rycerskie itp.) 12.00 – 15.00 – Sala Gimnazjum nr 1: „Maraton Zumby” 16.00 – 20.00 – kinoteatr „Rondo” - koncert rockowy. Wystąpią: "Krystek Band" i "New Age" (Grudziądz), "Uncle's Confession (Świecie) i "Pure Land School" (Chełmno)  20.00 – mini pokaz sztucznych ogni i "światełko do nieba" na terenie Placu Wolności

 • RMF: 78-latek zabił żonę i próbował wysadzić blok?

  ...​Policja z Drawska Pomorskiego w województwie zachodniopomorskim zatrzymała 78-latka podejrzewanego o zamordowanie żony. Mężczyzna, po dokonaniu zabójstwa, miał odkręcić gaz w mieszkaniu, by wysadzić w powietrze cały blok.

 • Granaty i pociski w pudełku po butach. Ewakuowano blok

  Policja w Raciborzu wyjaśnia sprawę pocisków i granatów znalezionych w jednym z bloków w Raciborzu. Z tego powodu kilkudziesięciu lokatorów ewakuowano do pobliskiej szkoły, w której spędzili kilka godzin.

 • Stutonowy blok skalny runął na drogę na Słowacji. Uchwyciła to kamera

  Potężny stutonowy blok skalny spadł w Strecznie na Słowacji na główna drogę prowadzącą z przejścia granicznego w Chyżnem w kierunku autostrady do Bratysławy. Na szczęście ten odcinek jest już od kilku dni zamknięty, właśnie ze względu na zagrożenie spadającymi głazami.

Zdjęcia na temat: blok
 • Wybuch gazu zniszczył 4 mieszkania w bloku przy Niepodległości w Częstochowie
 • Wybuch gazu zniszczył 4 mieszkania w bloku przy Niepodległości w Częstochowie
 • Wybuch gazu zniszczył 4 mieszkania w bloku przy Niepodległości w Częstochowie
Wideo na temat: blok
 • Kierownik centralnego bloku operacyjnego, Jan Skirpan

 • Antyterroryści pomylili mieszkania, pobili niewinnych ludzi

  Złapali mnie za włosy i przeciągnęli po podłodze – opowiada kobieta, którą pobito w czasie interwencji antyterrorystów w jednym z katowickich mieszkań. Okazało się, że policja pomyliła piętra. Groźny przestępca znajdował się w innym lokalu, w tym samym bloku. Policja twierdzi, że akcja przebiegała prawidłowo.

 • Autobus wjechał w blok mieszkalny w Płocku. 10 rannych

  Autobus miejskich linii zjechał z ulicy Armii Krajowej w Płocku i uderzył w blok mieszkalny. 10 osób zostało rannych i trafiło do szpitala. Najciężej ranny jest kierowca autobusu, który został zakleszczony w kabinie i aby go wyciągnąć, strażacy musieli rozcinać karoserię.

Dyskusje na temat: blok
 • Re: Jak pozbyć się chuligaństwa w bloku

  Nie rozumiem w czym problem- Wasz blok musi przecież należeć pod jakąś administrację, spółdzielnie, tam interweniować, założyć monitoring, klatki zrobić na domofon i nie wpuszczać..

 • Re: Jak oceniasz działania policji w Sanoku?

  Dwie sprawy- Jak to się stało, ze bandyta strzelał do nieoznakowanego samochodu policjantów, którzy podjechali pod blok....czyżby dostał cynk, że jadą po niego....czyli mafia ? Sprawa druga- uważam, że po oddaniu przez bandytę strzałów do policyjnego wozu policjanci powinni natychmiast podjąć akcję ( to był zwykły menel nie grupa wyszkolonych terrorystów), nie mieli broni ? Jest duże

 • Re: Elektrownia jądrowa w Polsce - tak czy nie?

  http://gadzetomania.pl/2009/12/28/na-taiwanie-powstala-nowa-elektrownia-sloneczna-o-mocy-100mw proszę jak się chce to się ma Jeden blok z polskich elektrowni węglowych ma 250, 350 albo 500 MW. Potrzeba nam takich bloków ze 25 sztuk. Inaczej mówiąc musimy zbudować 125 elektrowni takich jak prezenowana przez Ciebie. A właściwie nie, 100 MW to ona ma na Tajwanie, czyli blisko równika, w Polsce

 • Re: Po co ta żałoba?

  Rozumiem nerwy niektórych. Zgadza się, że tam miała miejsce też politycha naszych u góry. Zgadza się, ginie codziennie wiele osób. Ale jedno tu jest ważne: tragedia dotyczy wielu ludzi razem, nie wielu porozrzucanych po róznych zakamarkach kraju. Pomyślcie tylko: cały blok, 16 rodzin... w jedną noc straciło dach nad głową, dobytek życia, bliskich czy sami zginęli. Spalili się. Zwęglili. Może ta

 • Re: ​Poznań: Akcja antyterrorystów. Ewakuowano blok

  Ewakuowali blok ? Jak ? Dźwigiem go przestawili ? Cuda

 • Re: Jak oceniasz działania policji w Sanoku?

  Dwie sprawy- Jak to się stało, ze bandyta strzelał do nie oznakowanego samochodu policjantów, którzy podjechali pod blok....czyżby dostał cynk, że jadą po niego....czyli mafia ? Sprawa druga- uważam, że po oddaniu przez bandytę strzałów do policyjnego wozu policjanci powinni natychmiast podjąć akcję ( t był zwykły menel nie grupa wyszkolonych terrorystów), nie mieli broni ? Jest duże

 • Re: ​Poznań: Akcja antyterrorystów. Ewakuowano blok

  A może szukają teczki Bolka,wysadzą blok?