• Informacje na temat:

  bona

Artykuły na temat: bona
 • Zbiła fortunę większą niż Rockefellerowie. Jaka była Bona Sforza?

  ...z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Bona Sforza to pańska ulubiona postać historyczna. Ile miała lat wtedy?   Kamil Janicki: Dochodziła 24. roku życia, natomiast podawała, że ma 18 lat, żeby była na tyle(...) przygotowuje ją do tego, by Bona rządziła mężczyznami. Mimo że teoretycznie w młodości nie miała żadnych predyspozycji, żadnych możliwości. Nic nie wskazywało na to, że zajedzie tak wysoko, a jednak się udało...

 • Nominacja Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji sprowadziła nas ze świąteczno-noworocznej orbity na ziemię.

 • Koncert "supergrupy world music" Toto- Bona-Lokua, który odbędzie się 23 czerwca na wrocławskim Rynku będzie głównym wydarzeniem muzycznym zbliżającego się Święta Wrocławia.

 • Bono w PE: Afryka jest szansą dla Europy

  Choć ludzie w Europie obawiają się niekontrolowanej migracji z południa, Afryka jest szansą dla Europy, która się starzeje. Potrzebne jest europejsko-afrykańskie partnerstwo - przekonywał w Parlamencie Europejskim w Brukseli lider zespołu U2 Bono.

 • Bono w PE: Potrzebne jest europejsko-afrykańskie partnerstwo

  Choć ludzie w Europie obawiają się niekontrolowanej migracji z południa, Afryka jest szansą dla Europy, która się starzeje. Potrzebne jest europejsko-afrykańskie partnerstwo - przekonywał w Parlamencie Europejskim w Brukseli lider zespołu U2 Bono.

 • Bono po spotkaniu z Tajanim i Tuskiem

  "Choć ludzie w Europie obawiają się niekontrolowanej migracji z południa, Afryka jest szansą dla Europy, która się starzeje. Potrzebne jest europejsko-afrykańskie partnerstwo" - przekonywał w środę w Parlamencie Europejskim w Brukseli lider zespołu U2 Bono. Irlandzki muzyk spotkał się tego dnia z przewodniczącym PE Antonio Tajanim oraz szefami grup politycznych, a także szefem Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem.

 • Politycy komentują słowa Bono o Polsce

  ​"Bono jest znany z bardziej lewicowych zapatrywań. To nie znaczy, że jak on się wypowiedział, to my musimy padać i ocierać pot z czoła" - w ten sposób Krzysztof Łapiński z Prawa i Sprawiedliwości skomentował słowa lidera zespołu muzycznego U2.

 • Bono i Tusk spotkali się w Brukseli. Do sieci trafiło wymowne zdjęcie

  Szef Rady Europejskiej Donald Tusk rozmawiał w Brukseli z Bono - liderem grupy U2. Po spotkaniu na twitterowym koncie byłego polskiego premiera pojawiło się wymowne zdjęcie.

 • U2 musiała przerwać koncert w Belinie, gdy lider zespołu Bono stracił głos

  U2 - słynny irlandzki zespół rockowy - musiał w sobotę wieczorem przerwać swój drugi koncert w Berlinie, gdy zaledwie po kilku utworach Bono, liderowi grupy, głos odmówił posłuszeństwa.

 • Bono spotkał się z papieżem. "Widziałem ból na jego twarzy"

  Papież Franciszek przyjął Bono na prywatnej audiencji w Domu świętej Marty. Artysta mówił dziennikarzom, że rozmawiał z papieżem m.in. o skandalu pedofilii w Kościele w Irlandii i widział "ból na jego twarzy".

Zdjęcia na temat: bona
Wideo na temat: bona
Dyskusje na temat: bona