• Informacje na temat:

  bona

Artykuły na temat: bona
 • Zbiła fortunę większą niż Rockefellerowie. Jaka była Bona Sforza?

  ...z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Bona Sforza to pańska ulubiona postać historyczna. Ile miała lat wtedy?   Kamil Janicki: Dochodziła 24. roku życia, natomiast podawała, że ma 18 lat, żeby była na tyle(...) przygotowuje ją do tego, by Bona rządziła mężczyznami. Mimo że teoretycznie w młodości nie miała żadnych predyspozycji, żadnych możliwości. Nic nie wskazywało na to, że zajedzie tak wysoko, a jednak się udało...

 • Koncert "supergrupy world music" Toto- Bona-Lokua, który odbędzie się 23 czerwca na wrocławskim Rynku będzie głównym wydarzeniem muzycznym zbliżającego się Święta Wrocławia.

 • Politycy komentują słowa Bono o Polsce

  ​"Bono jest znany z bardziej lewicowych zapatrywań. To nie znaczy, że jak on się wypowiedział, to my musimy padać i ocierać pot z czoła" - w ten sposób Krzysztof Łapiński z Prawa i Sprawiedliwości skomentował słowa lidera zespołu muzycznego U2.

 • U2 musiała przerwać koncert w Belinie, gdy lider zespołu Bono stracił głos

  U2 - słynny irlandzki zespół rockowy - musiał w sobotę wieczorem przerwać swój drugi koncert w Berlinie, gdy zaledwie po kilku utworach Bono, liderowi grupy, głos odmówił posłuszeństwa.

 • Bono mówi o hipernacjonalizmie w Europie. Wymienia Polskę i Węgry

  Lider U2 Bono mówił w Kongresie USA o Polsce w niezbyt dobrym kontekście. Padały zarzuty o nacjonalizm - relacjonuje z Waszyngtonu korespondent RMF FM Paweł Żuchowski.

 • Bono na koncercie: Naszym braciom i siostrom w Polsce zabiera się wolność

  Podczas niedzielnego koncertu U2 w Amsterdamie na scenie pojawił się fan z biało-czerwoną flagą Polski. Lider zespołu Bono powiedział wówczas, że ma dla Polaków "przesłanie miłości i wolności".

 • Bono był w Nicei, kiedy doszło do masakry na promenadzie

  Brytyjski The Sun twierdzi, że lider U2 Bono był jednym ze świadków ataku w Nicei. Według gazety, muzyk jadł z przyjaciółmi kolację w pobliskim hotelu La Petite Maison, kiedy Tunezyjczyk Mohamed Lahouaiej Bouhlel wjechał w tłum ludzi świętujących Dzień Bastylii.

 • Polski jacht "Bona Terra" przegrał z Przylądkiem Horn. Łódź zatonęła u wybrzeży Chile. Kapitan jednostki Janusz Słowiński, który zamierzał samotnie przepłynąć Ocean Spokojny, został uratowany przez załogę kutra rybackiego.

 • Bono stracił głos i musiał przerwać koncert U2 w Berlinie. "Nie wiemy, co się stało"

  U2 - słynny irlandzki zespół rockowy - musiał przerwać swój drugi koncert w Berlinie. Po kilku utworach Bono, lider grupy, stracił głos.

 • Masoneria. Pro publico bono

  W Muzeum Narodowym w Warszawie od 11 września można oglądać wystawę poświęconą masonerii. Ekspozycja pokaże kształtowaną przez masonerię na przestrzeni wieków wizję świata - polityki, sztuki i społeczeństwa.

Zdjęcia na temat: bona
Wideo na temat: bona
 • Lubicie Bon Jovi?

  Obejrzyjcie do końca zapowiedz Faktów. Ciekawe, czy znacie odpowiedzi na pytania Magdy i Bogdana?

 • Przeskok przez ścianę i pokonanie tunelu, czyli zawody dla policyjnych psów

  Gabaco i Bona, to dwa owczarki niemieckie, które będą reprezentować województwo lubelskie na Kynologicznych Mistrzostwach Polski Sułkowice 2013. Przewodnicy psów służbowych, którzy ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi stanęli do rywalizacji musieli pokonać wiele konkurencji.

 • Joe Hier jest łudząco podobny do lidera U2

  Bono z U2 zaprosił na scenę swojego sobowtóra. 26 maja w Los Angeles podczas koncertu Joe Hier, łudząco podobny do lidera zespołu, wykonał z nim na jednej scenie utwór "Sweetest Thing". Widownia była zachwycona. 

Dyskusje na temat: bona