• Informacje na temat:

  bracia polscy

Artykuły na temat: bracia polscy
 • Nieoficjalnie: Brat Elżbiety Bieńkowskiej zatrzymany

  Wśród sześciu osób zatrzymanych w poniedziałek przez CBA jest brat Elżbiety Bieńkowskiej, Jarosław M - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do śledztwa.

 • Bracia Zielińscy: Możemy dołożyć na sztangę sporo kilogramów!

  Na "4+" polscy ciężarowcy oceniają mistrzostwa Europy w Tel Awiwie. Biało-czerwoni wywalczyli na nich cztery medale, z których dwa w kategorii do 94 kilogramów zdobyli bracia - Adrian i Tomasz Zielińscy. Z medalistami po powrocie do kraju rozmawiał dziennikarz RMF FM, Kacper Merk.

 • Protest w sprawie ekshumacji brata. List do premiera

  Senator Sławomir Rybicki (PO) protestuje przeciw ekshumacji swojego brata Arama Rybickiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej. W piśmie do premiera i szefa Ministerstwa Sprawiedliwości ocenił, że ekshumacja "wbrew woli rodziny, bez kontroli sądu, jest barbarzyńskim deptaniem praw podstawowych".

 • Posada brata Ziobry. "To nie jest dobry standard"

  - To nie jest dobry standard, ale nie chcę wchodzić w kompetencje zarządu – powiedział w Radiu ZET szef stałego Komitetu Rady Ministrów Henryk Kowalczyk, pytany o zatrudnienie brata Zbigniewa Ziobry Witolda w Pekao SA.

 • Czy brat i były asystent Bieńkowskiej trafią do aresztu? Jest wniosek

  Katowicka prokuratura wystąpiła do sądu o aresztowanie pięciu z sześciu osób zatrzymanych wczoraj przez CBA. Śledczy zarzucają im popełnianie przestępstw gospodarczych, skarbowych i korupcyjnych, a także powoływanie się na wpływy, oszustwa i pranie pieniędzy.

 • Jarosław Kaczyński odwiedził grób brata na Wawelu

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyjechał w niedzielę wieczorem na Wawel, gdzie w 86. miesięcznicę pogrzebu złożył kwiaty na grobie prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii. 18 czerwca przypada także 68. rocznica urodzin Lecha i Jarosława Kaczyńskich.

 • Włochy: Dwaj nieletni sprawcy napadu na Polaków w Rimini to bracia

  Dwaj nieletni Marokańczycy, którzy przyznali się do napadu na polskich turystów i Peruwiańczyka w Rimini we Włoszech, to bracia - podała w sobotę Ansa. Imigranci stawili się na posterunku karabinierów koło Pesaro po tym, gdy media opublikowały ich wizerunki.

 • 100 lat radości z niepodległości i premiera spektaklu "Bracia Polacy znad Wisły"

  Ogólnopolski program teatralny "100 lat radości z niepodległości" ponownie zawita do Warszawy. W piątek 9 listopada, podczas kolejnej kolacji teatralnej "Komedia w Avangardzie" odbędzie się premiera przedstawienia "Bracia Polacy znad Wisły".

 • ​Raul Castro obiecał bronić socjalistycznej spuścizny swego brata

  Prezydent Kuby Raul Castro obiecał w sobotę w obecności dziesiątek tysięcy Kubańczyków zgromadzonych na głównym placu w Santiago de Cuba, że będzie bronić socjalistycznej spuścizny swego brata, zmarłego w wieku 90 lat przywódcy kubańskiej rewolucji Fidela Castro.

 • Nowe filmy Smarzowskiego, Koterskiego i Kondratiuka. Jesień w polskim kinie

  ..., Magdalenę Cielecką i Cezarego Pazurę. Smarzowski ostro o Kościele Janusz Gajos, Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik i Jacek Braciak pojawią się w najnowszym filmie Wojtka Smarzowskiego(...) w reżyserii Aleksandra Pietrzaka współtworzyli polscy stand-uperzy Abelard Giza i Kacper Ruciński. W zaskakujących rolach pojawiają się też Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr. Tytułowym...

Zdjęcia na temat: bracia polscy
Wideo na temat: bracia polscy
 • Melak o katastrofie smoleńskiej: Zostaliśmy okłamani przez polskiego premiera

  "Ewa Kopacz w Moskwie wobec 300 bliskim ofiarom osób powiedziała, że polscy lekarze i prokuratorzy uczestniczyli w sekcjach po katastrofie smoleńskiej. Uwierzyliśmy, bo my wierzyliśmy, że nasi ministrowie pojechali tam, by przypilnować polskich interesów" - powiedział w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Andrzej Melak. Brat tragicznie zmarłego przewodniczącego Komitetu Katyńskiego dodał również, że

 • Melak: Rocznica katastrofy smoleńskiej nie powinna być świętem narodowym

  „Rocznica katastrofy nie powinna być świętem narodowym, to ma być dzień pamięci” – stwierdził w internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Andrzej Melak. Marcin Zaborski pytał brata zmarłego tragicznie przewodniczącego Komitetu Katyńskiego o roczne wysiłki polskiego rządu w sprawie sprowadzenia wraku Tu-154 do naszego kraju. „Jestem zawiedzony” – mówił poseł o braku rezultatów.

 • Robert Gliński o bracie ministrze: Na filmach się nie zna, na polityce się nie zna - po co mam z nim o tym rozmawiać?

  "Rozmawia pan z bratem?" - pytał swojego gościa w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM Robert Mazurek. "Od czasu do czasu" - odpowiedział Robert Gliński, prywatnie brat ministra kultury i wicepremiera. "Na filmach się nie zna, na polityce się nie zna - dlaczego mam z nim o tym rozmawiać?" - stwierdził zaznaczając, że "unika" tematów bieżących w czasie spotkań rodzinnych. Z naszym gościem rozmawialiśmy również o zaangażowaniu aktorów i twórców w życie polityczne. "Zabiorę niebawem...

Dyskusje na temat: bracia polscy