• Informacje na temat:

  braun andrzej

Artykuły na temat: braun andrzej
 • Pisarz Andrzej Braun zmarł w niedzielę wieczorem w warszawskim szpitalu - poinformował rzecznik Stowarzyszenia Pisarzy Polskich Jacek Moskwa.

 • Komitet Brauna złożył skargę do SN na uchwałę PKW ws. Dulkiewicz

  Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna złożył we wtorek skargę do Sądu Najwyższego na uchwałę PKW, która pozwala na uznanie za ważne podpisów poparcia zbieranych w wyborach na prezydenta Gdańska przez komitet wyborczy Aleksandry Dulkiewicz, po zmianie nazwy jej komitetu.

 • Braun: Ten wynik to bilans otwarcia

  Ten wynik to bilans otwarcia, dający dobre nadzieje na przyszłość. Tak Grzegorz Braun ocenia swój rezultat w sondażu exit-polls po zamknięciu lokali wyborczych. Według badania, Braun otrzymał poparcie 1,1 procenta wyborców.

 • Grzegorz Braun zagłosuje na Andrzeja Dudę

  W drugiej turze wyborów prezydenckich Grzegorz Braun poprze Andrzeja Dudę. Poinformował o tym na swojej stronie internetowej.

 • Braun o ustawie i ludziach

  Włodzimierz Czarzasty był autorem tzw. antyagorowej części zapisów ustawy o rtv - mówił dziś przed sejmową komisją śledczą przewodniczący KRRiT Juliusz Braun. Przyznał, iż podczas prac doszło do przypadków mataczenia, a polityczny nadzór nad poszczególnymi przepisami sprawowali: Nikolski, Jakubowska i Czarzasty.

 • 125 tys. podpisów pod kandydaturą Grzegorza Brauna

  Grzegorz Braun, reżyser i twórca filmów dokumentalnych, złożył w czwartek późnym wieczorem w Państwowej Komisji Wyborczej podpisy poparcia pod swoją kandydaturą w wyborach prezydenckich. Przedstawiciele sztabu wyborczego Brauna poinformowali, że zebrali 125 tys. podpisów.

 • Andrzej Duda odebrał akt wyboru na prezydenta

  Andrzej Duda odebrał w Pałacu w Wilanowie akt wyboru na prezydenta. W uroczystości wzięła udział rodzina prezydenta elekta: żona, córka i rodzice. Na miejscu pojawiła się również premier Ewa Kopacz i prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • Andrzej Duda na finiszu kampanii prezydenckiej

  Konwencja wyborcza w czwartek w Warszawie, spotkanie z internautami w piątek, a także nowe spoty telewizyjne będą ostatnimi akcentami kampanii kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudy.

 • W Małopolsce wygrywa Andrzej Duda

  Z sondażu 18 dzienników regionalnych wchodzących w skład Polska Press Grupy we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Badania Opinii Publicznej "Dobra Opinia" wynika, że w Małopolsce wybory prezydenckie wygrałby kandydat PiS Andrzej Duda, na którego chce oddać głos 36,7 proc. badanych.

 • ...​Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda liczy na to, że decyzja Sądu Najwyższego o przekazaniu sprawy masakry robotników w grudniu 1970 r. do ponownego rozpoznania przez sąd w Gdańsku przybliży wymiar sprawiedliwości do "odzyskania honoru" w tej kwestii.

Zdjęcia na temat: braun andrzej