• Informacje na temat:

  braun andrzej

Artykuły na temat: braun andrzej
 • Pisarz Andrzej Braun zmarł w niedzielę wieczorem w warszawskim szpitalu - poinformował rzecznik Stowarzyszenia Pisarzy Polskich Jacek Moskwa.

 • Braun: Ten wynik to bilans otwarcia

  Ten wynik to bilans otwarcia, dający dobre nadzieje na przyszłość. Tak Grzegorz Braun ocenia swój rezultat w sondażu exit-polls po zamknięciu lokali wyborczych. Według badania, Braun otrzymał poparcie 1,1 procenta wyborców.

 • Grzegorz Braun zagłosuje na Andrzeja Dudę

  W drugiej turze wyborów prezydenckich Grzegorz Braun poprze Andrzeja Dudę. Poinformował o tym na swojej stronie internetowej.

 • Braun o ustawie i ludziach

  Włodzimierz Czarzasty był autorem tzw. antyagorowej części zapisów ustawy o rtv - mówił dziś przed sejmową komisją śledczą przewodniczący KRRiT Juliusz Braun. Przyznał, iż podczas prac doszło do przypadków mataczenia, a polityczny nadzór nad poszczególnymi przepisami sprawowali: Nikolski, Jakubowska i Czarzasty.

 • 125 tys. podpisów pod kandydaturą Grzegorza Brauna

  Grzegorz Braun, reżyser i twórca filmów dokumentalnych, złożył w czwartek późnym wieczorem w Państwowej Komisji Wyborczej podpisy poparcia pod swoją kandydaturą w wyborach prezydenckich. Przedstawiciele sztabu wyborczego Brauna poinformowali, że zebrali 125 tys. podpisów.

 • Andrzej Duda odebrał akt wyboru na prezydenta

  Andrzej Duda odebrał w Pałacu w Wilanowie akt wyboru na prezydenta. W uroczystości wzięła udział rodzina prezydenta elekta: żona, córka i rodzice. Na miejscu pojawiła się również premier Ewa Kopacz i prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • Andrzej Duda na finiszu kampanii prezydenckiej

  Konwencja wyborcza w czwartek w Warszawie, spotkanie z internautami w piątek, a także nowe spoty telewizyjne będą ostatnimi akcentami kampanii kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudy.

 • W Małopolsce wygrywa Andrzej Duda

  Z sondażu 18 dzienników regionalnych wchodzących w skład Polska Press Grupy we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Badania Opinii Publicznej "Dobra Opinia" wynika, że w Małopolsce wybory prezydenckie wygrałby kandydat PiS Andrzej Duda, na którego chce oddać głos 36,7 proc. badanych.

 • ...​Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda liczy na to, że decyzja Sądu Najwyższego o przekazaniu sprawy masakry robotników w grudniu 1970 r. do ponownego rozpoznania przez sąd w Gdańsku przybliży wymiar sprawiedliwości do "odzyskania honoru" w tej kwestii.

 • Wybory 2015. Exit poll: Andrzej Duda wygrywa!

  Z sondażu exit poll, opracowanego przez Ipsos wynika, że w pierwszej turze wyborów Andrzej Duda zwyciężył, zdobywając 34,8 procent głosów. Bronisław Komorowski uzyskał 32,2 proc. poparcia. Trzecie miejsce na podium zajął Paweł Kukiz z wynikiem 20,3 proc.

Zdjęcia na temat: braun andrzej