• Informacje na temat:

  brzezina

Artykuły na temat: brzezina
 • Awionetka z Czech awaryjnie wylądowała w okolicach Brzezin

  Samolot Cessna, w którym znajdował się jedynie pilot, awaryjnie wylądował w środę po południu na polach w okolicach Brzezin (łódzkie). "Lądowanie było szczęśliwe. Pilotowi nic się nie stało" - poinformował PAP mł. bryg. Krzysztof Supera z PSP w Brzezinach.

 • Makabryczne odkrycie w Brzezinach. Zwłoki noworodka zakopane w ziemi

  Policjanci poszukiwali zwłok noworodka w Brzezinach, po uzyskaniu informacji o tym, że 27-letnia obecnie kobieta 8 lub 9 lat temu urodziła dziecko i zakopała je - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu Bartosz Wójcik. Odnaleźli zwłoki dziecka, były zakopane w ziemi, w tekturowym pudełku. Ciało było w zaawansowanym stadium rozkładu, lekarz nie potrafił określić płci dziecka ani...

 • Mieszkańcy zalanych Brzezin proszą o pomoc. "Milionowe straty"

  Na milion złotych można wstępnie oszacować straty w Brzezinach koło Łodzi. Wczoraj przeszła tam potężna ulewa. Sześć rodzin zostało bez dobytku i pilnie potrzebuje pomocy.

 • Oszuści staną przed sądem w Brzezinach

  Dziesięć osób stanie przed sądem w Brzezinach (woj. łódzkie) w sprawie oszustw na szkodę prywatnych osób, instytucji bankowych i firm. Wśród oskarżonych są dwaj b. funkcjonariusze ABW i b. policyjny antyterrorysta.

 • Mieszkańcy Brzezin: "Stop TIR-om"!

  Kilkudziesięciu mieszkańców Brzezin (woj. łódzkie) blokowało w piątek po południu przez godzinę ruch na trasie Łódź-Warszawa. Domagali się w ten sposób przyspieszenia budowy obwodnicy miasta.

 • Policja poszukuje nauczyciela, z którym nie ma kontaktu od czerwca

  Wicedyrektor szkoły podstawowej w Brzezinach (woj. wielkopolskie) zawiadomiła policję o zaginięciu 35-letniego nauczyciela jej placówki. Policja wszczęła poszukiwania mężczyzny.

 • Policja w Kaliszu poszukuje nauczyciela, który nie przyszedł do pracy

  Policję zawiadomiła o sprawie wicedyrektor szkoły podstawowej w Brzezinach. Zaginiony to 35-letniu nauczyciel jej szkoły. Wszczęto poszukiwania mężczyzny,

 • Wkrótce Rajd Konstytucji

  Samorządowy Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie "Nasza Brzezina" zapraszają 2 maja wszystkich mieszkańców gminy na Rajd Konstytucji.

 • Pojawiły się nowe fakty w sprawie wczorajszej eksplozji niewypału w Brzezinach. W wybuchu zginął 14-letni chłopiec, a jego brat i trzej koledzy, ciężko ranni trafili do szpitala. Jak ustalił reporter RMF karetka pogotowia zjawiła się na miejscu wybuchu dopiero po 50 minutach.

 • Po pijanemu wjechał w dwie dziewczynki, jedna z nich zginęła. Jest decyzja ws. aresztu dla 44-latka

  Sąd Rejonowy w Brzezinach w Łódzkiem wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące 44-latka, który po pijanemu spowodował wypadek w Będzelinie. Zginęła w nim 10-latka. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Zdjęcia na temat: brzezina
Wideo na temat: brzezina
 • Jedna osoba zginęła w pożarze domu w Brzezinach

  W pożarze domu wielorodzinnego w Brzezinach (woj. łódzkie) zginęła 1 osoba - Ofiara to prawdopodobnie mężczyzna - powiedział Marek Domin ze straży pożarnej w Brzezinach. Pożar wybuchł na parterze o 3 w nocy. Z budynku ewakuowano 4 mieszkańców, 3 z nich przewieziono do szpitala. W akcji gaśniczej uczestniczyło 7 zastępów straży pożarnej. Wyjaśnianiem okoliczności tragedii zajmuje się prokuratura.

Dyskusje na temat: brzezina