• Informacje na temat:

  bułat

Artykuły na temat: bułat
 • Basia Bulat w Forty Kleparz

  Dziś pop, indie pop i folk wypełnią kleparskie Forty - prosto z Kanady. Wszystko to za sprawą utalentowanej wokalistki - Basi Bulat.

 • Jesienna zaduma nad Bułatem Okudżawą

  W trakcie spotkania, które przebiegać będzie pod hasłem "Jesienna zaduma nad Bułatem Okudżawą", usłyszymy ballady Okudżawy w interpretacji ks. Jana Kurzępy. Chętni będą mogli nabyć podczas spotkania płytę "Braterstwo pieśni" (w cenie 20 zł). AK...

 • Bułatow planuje wyjazd do Niemiec

  Porwany i torturowany działacz ukraińskiego Automajdanu, Dmytro Bułatow planuje wyjechać do Niemiec. Tak donoszą niemieckie media. Bułatow przebywa obecnie na Litwie.

 • Dmytro Bułatow w szpitalu w Wilnie

  Lider ukraińskiego Automajdanu, który został niedawno porwany i ciężko pobity przez nieznanych sprawców, przybył do stolicy Litwy około północy. Wczoraj sąd w Kijowie wycofał zarzuty wobec Bułatowa, mógł więc polecieć do Rygi, a następnie do Wilna.

 • Bułatow: Bili "mocno" i "profesjonalnie". Żądali informacji

  Ukraiński opozycjonista Dmytro Bułatow zwołał dziś konferencję prasową. Opowiadał na niej o szczegółach porwania i o tym, w jaki sposób go torturowano.

 • Ukraina: Bułatow wyjechał na leczenie za granicę

  Przywódca ukraińskiego ruchu opozycyjnego Automajdan Dmytro Bułatow wyjechał na leczenie za granicę - poinformował unijny dyplomata. Opozycjonista został niedawno porwany i ciężko pobity przez nieznanych sprawców.

 • Szef ukraińskiego MSZ: Opozycjonista Bułatow nie był torturowany

  Ukraiński minister spraw zagranicznych Leonid Kożara zaprzeczył w sobotnim wywiadzie dla katarskiej telewizji Al-Dżazira doniesieniom, iż przywódca opozycyjnego ruchu Automajdan Dmytro Bułatow był torturowany.

 • Bułatow nie będzie ubiegać się o azyl w Niemczech

  Przywódca ukraińskiego ruchu opozycyjnego Automajdan Dmytro Bułatow powiedział w sobotę w Berlinie, że pomimo ciężkiego pobicia przez nieznanych sprawców będzie kontynuował walkę o wolną Ukrainę; nie wystąpi o azyl w Niemczech, gdyż chce wrócić do kraju.

 • Bułatow "nie był torturowany", a Majdan to "podżeganie"

  Bezpieczeństwa. Swoje wystąpienie zaczął od oświadczenia, że jego wypowiedź w sprawie przywódcy opozycyjnego ruchu Automajdan Dmytra Bułatowa została przeinaczona przez media.           "To tylko zadrapania" W sobotnim wywiadzie dla katarskiej telewizji Al-Dżazira Kożara zaprzeczył, jakoby Bułatow był torturowany. "Śledztwo jest w toku. Fizycznie ten mężczyzna jest w dobrej formie, ma jedynie...

 • Zaśpiewa Okudżawę

  Piosenek Bułata Okudżawy będzie można wysłuchać w najbliższy wtorek (20 października) w zamojskiej restauracji "Padwa".

Zdjęcia na temat: bułat
Dyskusje na temat: bułat