• Informacje na temat:

  burmistrz

Artykuły na temat: burmistrz
 • Ostatni burmistrz Küstrina

  ...otwierającego (zarazem również autora niniejszego artykułu) dokument zachował się w dobrym stanie. Wynikało z niego jednoznacznie, że został wystawiony dla Hermanna Körnera, ówczesnego burmistrza Kostrzyna i funkcjonariusza w Głównym Urzędzie Zarządu Propagandy Rzeszy. Zaświadczenie stwierdza, że burmistrz podróżuje w ważnych celach wojennych i przysługują mu pewne prawa względem korzystania z wagonów...

 • Specjalne oświadczenie burmistrza Jersey City

  Burmistrz Jersey City Steven Fulop wyraził głęboki żal z powodu swojej wypowiedzi pod adresem Marszała Senatu Stanisława Karczewskiego. W przesłanym Polskiemu Radiu oświadczeniu burmistrz Fulop tłumaczy, że zawsze miał dobre intencje w sprawie Pomnika Katyńskiego.

 • Wielkopolskie: CBA zatrzymało burmistrza Koła

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało burmistrza Koła (woj. wielkopolskie) w śledztwie dotyczącym ustawiania przetargów na śmieciarki - dowiedziała się PAP w źródłach bliskich sprawy. Burmistrz jest szóstym podejrzanym w tym śledztwie.

 • Karczewski: Burmistrz Jersey powinien ważyć słowa

  ..."To, co napisał burmistrz Jersey City Steven Fulop jest obraźliwe w stosunku do mnie, ale też do Polski; to bardzo ostre i zupełnie nieprawdziwe zarzuty" - powiedział w sobotę Stanisław Karczewski. Zapowiedział też podjęcie kroków prawnych w sprawie wpisu burmistrza Jersey City.

 • ​Trzaskowski: Stworzymy stanowisko "burmistrza nocnego"

  Kandydat na prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski zapowiedział stworzenie stanowiska "burmistrza nocnego", który będzie zajmował się monitorowaniem sytuacji w mieście wieczorem i nocą.

 • ​Burmistrz Jersey City atakuje marszałka Karczewskiego

  ..."Ten facet jest żartem. Fakty są takie, że znany antysemita, biały nacjonalista i osoba zaprzeczająca Holokaustowi, ma zerową wiarygodność" - napisał burmistrz Jersey City Steven Fulop o marszałku Senatu Stanisławie Karczewskim. Powodem sporu jest Pomnik Katyński.

 • Saloniki: Burmistrz pobity na miejskiej uroczystości

  Burmistrz drugiego co do wielkości miasta Grecji - Salonik - 75-letni Janis Butaris został pobity przez kilka osób na ceremonii upamiętniającej zabicie Greków pontyjskich przez Turków podczas pierwszej wojny światowej - informują miejscowe władze.

 • Burmistrz Barcelony przeciwna ogłoszeniu niepodległości

  Burmistrz Barcelony Ada Colau oznajmiła w poniedziałek, że jest przeciwna jednostronnemu ogłoszeniu niepodległości Katalonii. "Wynik referendum nie może stanowić podstawy do ogłoszenia niepodległości" - powiedziała. Wezwała Madryt do wycofania wojsk z regionu.

 • Burmistrz Rzymu o przyjmowaniu migrantów

  W liście opublikowanym przez włoskie media Raggi zaapelowała o wprowadzenie moratorium na dalsze umieszczanie w Wiecznym Mieście migrantów, przybywających na wybrzeża Włoch. Jako argument podała dużą liczbę obecnych już na tym terytorium migrantów.  "Uważam za niemożliwe, a ponadto ryzykowne rozważanie możliwości stworzenia następnych ośrodków dla migrantów" - napisała burmistrz. Jej zdaniem...

 • Burmistrz Golczewa był w pracy pod wpływem alkoholu?

  Według lokalnego portalu, burmistrz Golczewa (woj. zachodniopomorskie) był w pracy pod wpływem alkoholu. Policja sprawdza okoliczności zdarzenia.

Zdjęcia na temat: burmistrz
Wideo na temat: burmistrz
Dyskusje na temat: burmistrz