• Informacje na temat:

  burmistrz

Artykuły na temat: burmistrz
 • Ostatni burmistrz Küstrina

  ...otwierającego (zarazem również autora niniejszego artykułu) dokument zachował się w dobrym stanie. Wynikało z niego jednoznacznie, że został wystawiony dla Hermanna Körnera, ówczesnego burmistrza Kostrzyna i funkcjonariusza w Głównym Urzędzie Zarządu Propagandy Rzeszy. Zaświadczenie stwierdza, że burmistrz podróżuje w ważnych celach wojennych i przysługują mu pewne prawa względem korzystania z wagonów...

 • Specjalne oświadczenie burmistrza Jersey City

  Burmistrz Jersey City Steven Fulop wyraził głęboki żal z powodu swojej wypowiedzi pod adresem Marszała Senatu Stanisława Karczewskiego. W przesłanym Polskiemu Radiu oświadczeniu burmistrz Fulop tłumaczy, że zawsze miał dobre intencje w sprawie Pomnika Katyńskiego.

 • Wielkopolskie: CBA zatrzymało burmistrza Koła

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało burmistrza Koła (woj. wielkopolskie) w śledztwie dotyczącym ustawiania przetargów na śmieciarki - dowiedziała się PAP w źródłach bliskich sprawy. Burmistrz jest szóstym podejrzanym w tym śledztwie.

 • Karczewski: Burmistrz Jersey powinien ważyć słowa

  ..."To, co napisał burmistrz Jersey City Steven Fulop jest obraźliwe w stosunku do mnie, ale też do Polski; to bardzo ostre i zupełnie nieprawdziwe zarzuty" - powiedział w sobotę Stanisław Karczewski. Zapowiedział też podjęcie kroków prawnych w sprawie wpisu burmistrza Jersey City.

 • ​Trzaskowski: Stworzymy stanowisko "burmistrza nocnego"

  Kandydat na prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski zapowiedział stworzenie stanowiska "burmistrza nocnego", który będzie zajmował się monitorowaniem sytuacji w mieście wieczorem i nocą.

 • ​Burmistrz Londynu "zszokowany" atakiem na Adamowicza

  Burmistrz Londynu Sadiq Khan napisał na Twitterze, że "jest zszokowany" wiadomością o ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Wyraził "solidarność z miastem", a także "z rodziną i zwolennikami" prezydenta.

 • Dolnośląskie: Zarzuty korupcyjne dla burmistrza Boguszowa-Gorc

  Świeżo upieczony burmistrz Boguszowa-Gorc (woj. dolnośląskie) został aresztowany na trzy miesiące - donosi w sobotę "Fakt". W piątek prokuratura postawiła Jackowi C. zarzuty przyjęcia korzyści majątkowej w wysokości 70 tys. zł.

 • ​Burmistrz Jersey City atakuje marszałka Karczewskiego

  ..."Ten facet jest żartem. Fakty są takie, że znany antysemita, biały nacjonalista i osoba zaprzeczająca Holokaustowi, ma zerową wiarygodność" - napisał burmistrz Jersey City Steven Fulop o marszałku Senatu Stanisławie Karczewskim. Powodem sporu jest Pomnik Katyński.

 • Saloniki: Burmistrz pobity na miejskiej uroczystości

  Burmistrz drugiego co do wielkości miasta Grecji - Salonik - 75-letni Janis Butaris został pobity przez kilka osób na ceremonii upamiętniającej zabicie Greków pontyjskich przez Turków podczas pierwszej wojny światowej - informują miejscowe władze.

 • "Rzeczpospolita": PiS chroni skazaną burmistrz

  Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło jest skazana dokładnie tak, jak prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. W tym przypadku wojewoda nie chce jej jednak usunąć ze stanowiska - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Zdjęcia na temat: burmistrz
Wideo na temat: burmistrz