• Informacje na temat:

  c 14

Artykuły na temat: c 14
 • 14 grudnia: Fakty dnia

  Władimir Putin oświadczył, że na pokładzie Tu-154M nie było wybuchów, Polacy ocenili rząd i prezydenta w najnowszym sondażu, nowi senatorowie dołączyli do Prawa i Sprawiedliwości, a Mateusz Morawiecki chwali Donalda Tuska. Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

 • Terlecki: Posiedzenie Sejmu 14 lipca odwołane

  Prezydium Sejmu podjęło w czwartek decyzję o odwołaniu posiedzenia Izby zaplanowanego na sobotę 14 lipca - poinformował wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Ostatnie posiedzenie przed wakacjami odbędzie się 18-20 lipca.

 • Zaginięcie 14-latki. Nowe okoliczności

  ...14-letnia Amelia Świerkowska zaginęła na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą 3 sierpnia i do teraz się nie odnalazła. Rodzice dziewczynki rzucają światło na okoliczności tego zdarzenia – informuje "Dziennik Zachodni".

 • Zamieszki w Nikaragui: 14 ofiar śmiertelnych

  Co najmniej 14 osób poniosło w niedzielę śmierć w południowo wschodniej części Nikaragui podczas starć przeciwników prezydenta Daniela Ortegi z policją i siłami paramilitarnymi - poinformowało nikaraguańskie Stowarzyszenie na rzecz Obrony Praw Człowieka.

 • Trzebnica: Gimnazjaliści pobili 14-latka

  ...14-latek pobity przez kolegów w gimnazjum w Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Chłopiec został zaatakowany na początku tygodnia przez dwóch kolegów. Trafił do szpitala we Wrocławiu.

 • Niemcy: Incydent w autobusie. 14 rannych

  ...14 osób zostało rannych, w tym dwie ciężko, w ataku nożownika w autobusie w niemieckim mieście Lubeka. Napastnik został zatrzymany. Prokuratura bada okoliczności zajścia i nie wyklucza motywu terrorystycznego.

 • Uratowali 14 osób z pożaru

  Policjanci z komisariatu w Rybniku-Boguszowicach jako pierwsi zjawili się na miejscu pożaru, który wybuchł w jednym z budynków wielorodzinnych. Bez specjalistycznego sprzętu wkroczyli do akcji ratowniczej. Z zagrożonego bloku ewakuowali 14 osób, w tym 6 dzieci.

 • Zaginęła 14-letnia Ania

  Policjanci poszukują 14-letniej Anny Muszyńskiej, która przyjechała z województwa mazowieckiego na wakacje z rodzicami do Rucianego – Nidy. Dziewczyna wyszła z miejsca pobytu w czwartek około godz. 19.00. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat małoletniej prosimy o kontakt z policją.

 • 14 sierpnia 2017: Fakty dnia

  .../gQJumfTcJS " additional="— BBC World Service (@bbcworldservice)" date="14 sierpnia 2017" user="bbcworldservice" /> Królowa Elżbieta II abdykuje? Czy brytyjska królowa Elżbieta II abdykuje? To(...) sierpnia 2017" user="covtelegraph" /> https://t.co/6L31SOqxhX pic.twitter.com/gQJumfTcJS " additional="— BBC World Service (@bbcworldservice)" date="14 sierpnia 2017" user="bbcworldservice" /> Wybory...

 • 14 marca 2018: Fakty dnia

  ...(@phoenix_kom)" date="14 marca 2018" user="phoenix_kom" /> W niemieckich mediach pojawiły się nagrania wideo tego incydentu. Na jednym z nich słychać okrzyk brzmiący jak "Allahu akbar" (Bóg jest wielki...

Zdjęcia na temat: c 14
Wideo na temat: c 14
 • "Szczerze powiedziawszy, bohaterstwo Frasyniuka jest małe, dlatego że jak przyjechałem, ludzie już byli w siedzibach swoich zakładów i zaczęli organizować, że tak powiem, podstawę do strajku, który się rozpoczął w poniedziałek 14 grudnia." - mówi Władysław Frasyniuk.

 • Łaszą się, przeciągają, śpią, tylko nie miauczą

  Stres spowodował, że koty milczą, ale właściciele zapewniają, że słownik kocich miauknięć jest ogromny. Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych trwa jeszcze do godziny 19 w Hali 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul.Głogowskiej 14 (wjazd tylko od ul. Głogowskiej, naprzeciwko dworca) w Poznaniu.

 • Sprawca ataku na 14-latkę

  Sprawca ataku na 14-latkę

Dyskusje na temat: c 14