• Informacje na temat:

  c 14

Artykuły na temat: c 14
 • Gdańsk: Zaginęła 14-latka

  Policjanci z komisariatu na Oruni proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej 14-letniej Ramony Matczak z Gdańska. Nastolatka 7 października około godziny 10.00 wyszła z rodzinnego domu i od tego czasu nie kontaktowała się z najbliższymi. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia nastolatki, policja prosi o kontakt.

 • 14 grudnia: Fakty dnia

  Władimir Putin oświadczył, że na pokładzie Tu-154M nie było wybuchów, Polacy ocenili rząd i prezydenta w najnowszym sondażu, nowi senatorowie dołączyli do Prawa i Sprawiedliwości, a Mateusz Morawiecki chwali Donalda Tuska. Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

 • 14-latek śmiertelnie potrącony przez lokomotywę

  ...14-letni chłopiec został potrącony przez lokomotywę na stacji w Chełmie na Lubelszczyźnie. Zginął na miejscu. Policja wyjaśniają okoliczności wypadku.

 • Chiny: 14 ofiar śmiertelnych karambolu drogowego

  Co najmniej 14 osób poniosło śmierć a 27 zostało rannych w sobotę wieczorem w rezultacie karambolu na autostradzie położonej w pólnocno zachodnim rejonie Chin prowincji Gansu.

 • Terlecki: Posiedzenie Sejmu 14 lipca odwołane

  Prezydium Sejmu podjęło w czwartek decyzję o odwołaniu posiedzenia Izby zaplanowanego na sobotę 14 lipca - poinformował wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Ostatnie posiedzenie przed wakacjami odbędzie się 18-20 lipca.

 • Manifestacje w Barcelonie. 14 osób rannych

  W wyniku starć między zwolennikami niepodległości Katalonii a policją, do których doszło w sobotę w Barcelonie, zatrzymano już sześć osób. Według lokalnych mediów, podczas trwających w tym mieście demonstracji lekkie obrażenia odniosło 14 osób.

 • Zaginięcie 14-latki. Nowe okoliczności

  ...14-letnia Amelia Świerkowska zaginęła na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą 3 sierpnia i do teraz się nie odnalazła. Rodzice dziewczynki rzucają światło na okoliczności tego zdarzenia – informuje "Dziennik Zachodni".

 • Zamieszki w Nikaragui: 14 ofiar śmiertelnych

  Co najmniej 14 osób poniosło w niedzielę śmierć w południowo wschodniej części Nikaragui podczas starć przeciwników prezydenta Daniela Ortegi z policją i siłami paramilitarnymi - poinformowało nikaraguańskie Stowarzyszenie na rzecz Obrony Praw Człowieka.

 • Trzebnica: Gimnazjaliści pobili 14-latka

  ...14-latek pobity przez kolegów w gimnazjum w Trzebnicy na Dolnym Śląsku. Chłopiec został zaatakowany na początku tygodnia przez dwóch kolegów. Trafił do szpitala we Wrocławiu.

 • Niemcy: Incydent w autobusie. 14 rannych

  ...14 osób zostało rannych, w tym dwie ciężko, w ataku nożownika w autobusie w niemieckim mieście Lubeka. Napastnik został zatrzymany. Prokuratura bada okoliczności zajścia i nie wyklucza motywu terrorystycznego.

Zdjęcia na temat: c 14
Wideo na temat: c 14
 • "Szczerze powiedziawszy, bohaterstwo Frasyniuka jest małe, dlatego że jak przyjechałem, ludzie już byli w siedzibach swoich zakładów i zaczęli organizować, że tak powiem, podstawę do strajku, który się rozpoczął w poniedziałek 14 grudnia." - mówi Władysław Frasyniuk.

 • Łaszą się, przeciągają, śpią, tylko nie miauczą

  Stres spowodował, że koty milczą, ale właściciele zapewniają, że słownik kocich miauknięć jest ogromny. Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych trwa jeszcze do godziny 19 w Hali 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul.Głogowskiej 14 (wjazd tylko od ul. Głogowskiej, naprzeciwko dworca) w Poznaniu.

 • Sprawca ataku na 14-latkę

  Sprawca ataku na 14-latkę

Dyskusje na temat: c 14