• Informacje na temat:

  c 14

Artykuły na temat: c 14
 • Atak dżihadystów. Zginęło 14 osób

  ...14 cywilów zginęło w ataku dżihadystów na północy Burkiny Faso - poinformowała w nocy z poniedziałku na wtorek burkińska armia.

 • Gdańsk: Zaginęła 14-latka

  Policjanci z komisariatu na Oruni proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej 14-letniej Ramony Matczak z Gdańska. Nastolatka 7 października około godziny 10.00 wyszła z rodzinnego domu i od tego czasu nie kontaktowała się z najbliższymi. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia nastolatki, policja prosi o kontakt.

 • 14 grudnia: Fakty dnia

  Władimir Putin oświadczył, że na pokładzie Tu-154M nie było wybuchów, Polacy ocenili rząd i prezydenta w najnowszym sondażu, nowi senatorowie dołączyli do Prawa i Sprawiedliwości, a Mateusz Morawiecki chwali Donalda Tuska. Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

 • Zaginęła 14-letnia Natalia z Białegostoku

  Policjanci z Białegostoku poszukują zaginionej 14-letniej Natalii Romanik.

 • Łódzkie: 14-latek w wypadku stracił dłoń

  Tragedia w gminie Siemkowice (Łódzkie). Podczas obsługi maszyny rolniczej 14-latek stracił dłoń.

 • 14-latek śmiertelnie potrącony przez lokomotywę

  ...14-letni chłopiec został potrącony przez lokomotywę na stacji w Chełmie na Lubelszczyźnie. Zginął na miejscu. Policja wyjaśniają okoliczności wypadku.

 • Chiny: 14 ofiar śmiertelnych karambolu drogowego

  Co najmniej 14 osób poniosło śmierć a 27 zostało rannych w sobotę wieczorem w rezultacie karambolu na autostradzie położonej w pólnocno zachodnim rejonie Chin prowincji Gansu.

 • Terlecki: Posiedzenie Sejmu 14 lipca odwołane

  Prezydium Sejmu podjęło w czwartek decyzję o odwołaniu posiedzenia Izby zaplanowanego na sobotę 14 lipca - poinformował wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Ostatnie posiedzenie przed wakacjami odbędzie się 18-20 lipca.

 • 14 ofiar pożaru statków w Cieśninie Kerczeńskiej

  Co najmniej 14 osób zginęło w poniedziałek w pożarach dwóch statków z gazem na Morzu Czarnym w pobliżu Cieśniny Kerczeńskiej - poinformowała agencja TASS powołując się na przedstawiciela rosyjskiego ministerstwa do spraw sytuacji nadzwyczajnych. Akcja rautnkowa została zakończona, ale cały czas nieznany jest los 9 marynarzy.

 • Manifestacje w Barcelonie. 14 osób rannych

  W wyniku starć między zwolennikami niepodległości Katalonii a policją, do których doszło w sobotę w Barcelonie, zatrzymano już sześć osób. Według lokalnych mediów, podczas trwających w tym mieście demonstracji lekkie obrażenia odniosło 14 osób.

Zdjęcia na temat: c 14
Wideo na temat: c 14
 • Łaszą się, przeciągają, śpią, tylko nie miauczą

  Stres spowodował, że koty milczą, ale właściciele zapewniają, że słownik kocich miauknięć jest ogromny. Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych trwa jeszcze do godziny 19 w Hali 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul.Głogowskiej 14 (wjazd tylko od ul. Głogowskiej, naprzeciwko dworca) w Poznaniu.

 • Sprawca ataku na 14-latkę

  Sprawca ataku na 14-latkę

 • 14-latek ojciem. Matką dziecka nauczycielka?

  W jednym z podkaliskich szpitali 34-letnia kobieta, nauczycielka w gimnazjum, urodziła dziewczynkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ojcem dziecka prawdopodobnie jest 14-latek, jej uczeń. On też towarzyszył kobiecie podczas porodu. O sprawie napisał jeden z kaliskich tygodników. Po publikacji prokuratura w Ostrowie Wielkopolskim sprawdzała, czy doniesienia gazety są prawdziwe

Dyskusje na temat: c 14