• Informacje na temat:

  caritas

Artykuły na temat: caritas
 • Caritas: Wpłynęły pierwsze przelewy od ministrów

  ...​Na konto Caritas Polska wpływają pierwsze darowizny od członków rządu. Caritas poinformował na Twitterze, że wszystkie środki zostaną przekazane na programy "Tornister Pełen Uśmiechów" oraz "Skrzydła".

 • Tsunami w Indonezji. Caritas Polska pomaga poszkodowanym

  ...100 tysięcy złotych przeznaczyła Caritas Polska dla poszkodowanych w wyniku tsunami na wyspie Sulawesi w Indonezji.

 • Przyznano nagrody "Ubi Caritas". W tym roku uhonorowano nimi osoby i podmioty, które wniosły największy wkład w 25 lat pracy charytatywnej w Caritas diecezjalnych. Uroczystość wręczenia nagród Caritas Polska odbyła się w sobotę w warszawskim Teatrze Polskim.

 • Ks. Marcin Iżycki nowym dyrektorem Caritas Polska

  Biskupi zgromadzeni na 376. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Zakopanem wybrali nowego dyrektora Caritas Polska. Został nim ks. Marcin Iżycki.

 • Caritas i ONR: Nieporozumienia wyjaśnione, niejasności rozwiane

  ...​Nieporozumienia zostały wyjaśnione, niejasności rozwiane - oświadczyły wspólnie Caritas Archidiecezji Białostockiej i ONR w związku z sytuacją z Supraśla, gdzie w ubiegłym tygodniu w placówce Caritas pojawił się Mikołaj z symbolem ONR na ramieniu.

 • Mikołaj-narodowiec przyniósł dzieciom prezenty. Caritas przeprasza

  Caritas przeprasza za zachowanie osoby, która 6 grudnia w przebraniu Mikołaja i opaską ONR na ramieniu odwiedziła jedną z jego placówek. "Sytuacja miała miejsce bez naszej zgody i konsultacji" - oświadczył Caritas Archidiecezji Białostockiej.

 • Oświadczenie Caritas ws. zmanipulowanego zdjęcia okna życia

  ...​Caritas wydał oświadczenie w sprawie zmanipulowanego zdjęcia okna życia Caritas Radomskiej. Napis "Mamo - pozwól mi żyć" zamieniono na napis: "Okno Życia - nie przyjmujemy dzieci z wadami genetycznymi!!! - brak chętnych na adopcję". Zmanipulowaną fotografię rozpowszechniono w internecie.

 • Bożonarodzeniowa zbiórka żywności Caritas

  Pod hasłem "Tak, pomagam!" w piątek i sobotę już po raz dziewiąty odbędzie się bożonarodzeniowa zbiórki żywności Caritas. Przeprowadzona będzie ona w supermarketach na terenie całej Polski - poinformował czwartek rzecznik Caritas Paweł Kęska.

 • Niepokojący raport Caritas: Rzym jest stolicą ubóstwa

  ...​Rzym jest we Włoszech stolicą ubóstwa - ogłosiła Caritas w raporcie. Szacuje, że w Wiecznym Mieście osób bezdomnych, a więc żyjących w skrajnej nędzy, jest około 16 tys.

 • Macierewicz potwierdził, że przekaże nagrody na rzecz Caritas

  Były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz potwierdził, że przekaże swoje nagrody za 2017 r. na rzecz Caritas. Według niego, ważne jest, żeby sprawa rozwiązania kwestii nagród dla ministrów "była podniesiona do rangi symbolu zmiany polityki społecznej".

Zdjęcia na temat: caritas
Wideo na temat: caritas
Dyskusje na temat: caritas