• Informacje na temat:

  carter jimmy

Artykuły na temat: carter jimmy
 • Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Były prezydent USA Jimmy Carter (1977-81) wraz z żoną Rosalynn wyrazili "smutek w związku z odejściem" Zbigniewa Brzezińskiego. "Był ważną częścią naszego życia od ponad czterech dekad i był znakomitym urzędnikiem państwowym" - czytamy w oświadczeniu na stronie Centrum Cartera.

 • Jimmy Carter o Brzezińskim: Był błyskotliwy, oddany i lojalny

  ...​Były prezydent USA Jimmy Carter (1977-81) wraz z żoną Rosalynn wyrazili "smutek w związku z odejściem" Zbigniewa Brzezińskiego. "Był ważną częścią naszego życia od ponad czterech dekad i był znakomitym urzędnikiem państwowym" - czytamy w oświadczeniu na stronie Centrum Cartera.

 • Jimmy Carter: Mam raka z przerzutami

  Jimmy Carter, były prezydent USA ujawnił, że jest chory na nowotwór. W specjalnym oświadczeniu ujawnił, że to rak wątroby z przerzutami.

 • 93-letni Jimmy Carter gotów do kolejnej misji dyplomatycznej. "Jestem dostępny"

  Były prezydent USA Jimmy Carter w opublikowanym w dzienniku "New York Times" wywiadzie powiedział, że byłby gotów udać się do Korei Płn. w imieniu administracji prezydenta Donalda Trumpa, by pomóc zmniejszyć napięcie w stosunkach między krajami. "Tak, pojechałbym" - odpowiedział 93-letni Carter, pytany przez dziennikarza "NYT", czy nadszedł czas na kolejną misję dyplomatyczną.

 • Jimmy Carter przyznał, że cierpi na raka

  Były prezydent Stanów Zjednoczonych, Jimmy Carter, poinformował, że cierpi na raka wątroby. Nowotwór zaatakował też inne części jego ciała - czytamy w oświadczeniu, opublikowanym m.in. na łamach "The New York Times".

 • Jimmy Carter ma raka. Walczy o życie

  Były amerykański prezydent, USA 90-letni Jimmy Carter poinformował, że jest chory na raka i walczy o życie. W oświadczeniu do mediów napisał, że operacja wątroby, której się poddał niedawno ujawniła, iż ma nowotwór z przerzutami. Carter zapowiedział, że zostanie poddany leczeniu i że kolejne oświadczenie w tej sprawie wyda w następnym tygodniu.

 • USA: Jimmy Carter pokonał raka mózgu

  Amerykańskie media podały w niedzielę, że u byłego prezydenta Jimmy'ego Cartera cofnął się całkowicie rak mózgu. O swojej chorobie 91-letni były prezydent i laureat Pokojowej Nagrody Nobla poinformował w sierpniu.

 • Były prezydent USA Jimmy Carter cierpi na nowotwór mózgu

  Były amerykański prezydent Jimmy Carter poinformował, że lekarze znaleźli w jego mózgu komórki rakowe. Carter jeszcze dziś zostanie poddany pierwszemu zabiegowi radioterapii.

 • Jimmy Carter walczy z rakiem. Nowe informacje o stanie zdrowia

  Jest postęp w leczeniu raka mózgu u Jimmy'ego Cartera - poinformował Ośrodek im. Cartera, powołując się na lekarzy ze szpitala Emory Healthcare w Atlancie, którzy opiekują się byłym prezydentem USA. Ostatnie badania wykazały, że organizm 91-latka dobrze reaguje na leczenie i nie pojawiły się nowe guzy nowotworowe.

 • USA: Jimmy Carter trafił do szpitala

  Były prezydent USA Jimmy Carter zachorował w czasie lotu do Cleveland i został hospitalizowany. Według pierwszych doniesień, prawdopodobnie nie jest jednak poważnie chory.

Zdjęcia na temat: carter jimmy
Wideo na temat: carter jimmy
 • Jimmy Carter ma raka. Będzie walczył

  Były amerykański prezydent, 90-letni Jimmy Carter poinformował, że jest chory na raka i walczy o życie. W oświadczeniu do mediów napisał, że operacja wątroby, której się poddał niedawno ujawniła, iż ma nowotwór z przerzutami. Carter zapowiedział, że zostanie poddany leczeniu i że kolejne oświadczenie w tej sprawie wyda w następnym tygodniu.

Dyskusje na temat: carter jimmy
 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Oczywiście sukces, był szambelanem u Cartera, ale Carter to taki miś Koala w amerykańskim wydaniu.

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Zmarł polski szlachcic herbu Trąby, wykonawca woli struktur NWO, inspirator Komisji Trójstronnej, do której zaprosił Cartera. Później nadzorował prezydenta USA Cartera jako jego doradca.

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Dzięki tej błyskotliwości Carter był Prezydentem jedną kadencję, i nastał WIELKI RONALD REAGAN

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Ten orzeł przenikliwości namówił Cartera by trzema setkami komandosów odbijać zakładników z 80cio milionowego Iranu.

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Prezydentura Cartera, zdaje się, nie zapisała się złotymi literami w historii USA.

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Największym sukcesem pana profesora bylo wylansowanie na prezydenta USA najgorszego w historii prezydenta USA - Cartera. Grupa Bild erberg niepocieszona

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Warto też wspomnieć,że to z jego winy katastrofą zakończyła się akcja odbicia zakładników w Teheranie ... również przez niego Jimmy Carter przepadł w II wyborach prezydenckich... A najważniejszym jego "osiągnięciem" było wprowadzenie przez USA i inne kraje sankcji gospodarczych po stanie wojennym w Polsce. Bardzo dziękuję ci Brzeziński,że jako nastoletni chłopak chodzący do szkoły, moja rodzina

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  A do tego wszystkiego należy dodać, że był najlepszym doradcą najgorszego prezydenta USA. Za jego radą m.in Carter zafundował nam taliban i przyczynił się do rozwoju Al-Kaidy.

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  Wkradł się bład drukarski. W rzeczywistości chodziło Carterowi o Jarosława K. Przecież wszyscy wiedzą, że to on negosjował SALT II i był autorem porozumień z Camp David

 • Re: Jimmy Carter o Zbigniewie Brzezińskim

  To on namówił Cartera na niprzemyślany i nie przygotowany atak na ambasadę w Iranie tak twierdzą inni pracownicy białego domu w tym okresie i uznają go jako najgorszego doradcę .