• Informacje na temat:

  castro ruz fidel

Artykuły na temat: castro ruz fidel
 • Zmarł najstarszy z braci Castro – Ramon

  Najstarszy brat kubańskich przywódców, Fidela i Raula Castro, Ramon, zmarł w Hawanie w wieku 91 lat - podały kubańskie media, nie wspominając o przyczynie jego śmierci. Przez większą część życia zajmował się rolnictwem.

 • Siostra Fidela Castro współpracowała z CIA

  Młodsza siostra Fidela i Raula Castro, Junita, współpracowała z amerykańskim Centralnym Biurem Śledczym (CIA) zanim wyemigrowała w 1964 roku do Stanów Zjednoczonych - poinformowała agencja Reutera.

 • Raul Castro mianował swojego następcę

  Nowy prezydent Kuby Raul Castro Ruz mianował w niedzielę wieczorem (w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego) generała Julio Casasa Regueiro ministrem sił zbrojnych Kuby.

 • Castro: Mój stan zdrowia jest stabilny

  Przywódca kubański Fidel Castro poinformował we wtorek, że stan jego zdrowia po operacji chirurgicznej jest "stabilny" a samopoczucie ma "bardzo dobre".

 • ..."Mój stan zdrowia jest stabilny, a samopoczucie bardzo dobre. Operacja była poważna, musicie poczekać na opinię lekarzy na temat rekonwalescencji". Takie oświadczenie odczytał w imieniu Fidela Castro prezenter telewizyjny. Kubański przywódca nie pokazał się na ekranie.

 • Siostra braci Castro współpracowała z CIA

  Młodsza siostra braci Castro - Junita - współpracowała z amerykańską Centralną Agencją Wywiadowczą, zanim wyemigrowała w 1964 roku do Stanów Zjednoczonych - podaje agencja Reutera. Kobieta ujawniła tę informację wczoraj w hiszpańskojęzycznym kanale Univision-Noticias 23.

 • Czy to kolejna choroba Fidela Castro? Czy to definitywny koniec dyktatora? Od kilkudziesięciu godzin te pytania pozostają bez odpowiedzi. 1 sierpnia kubański dyktator przeszedł operację jelit. W związku z tym oddał władzę – jak zaznaczył, tymczasowo – swemu bratu, Raulowi.

Dyskusje na temat: castro ruz fidel
 • Re: Zniknięcie Putina: Spekulacjom nie ma końca

  Gdzie są: Władimir Władimirowicz Putin, Siergiej Wiktorowicz Ławrow, Yarosław Polskę Zbaw, Fidel Alejandro Castro Ruz? Gdzie są? Czy powała ich Ciemna Materia?

 • Re: Koniec niepewności ws. Putina. "Bez plotek byłoby nudno"

  Gdzie są: Władimir Władimirowicz Putin, Siergiej Wiktorowicz Ławrow, Fidel Alejandro Castro Ruz, Yarosław Polskę Zabaw. Gdzie są? Co się z nimi dzieje? Czy porwali ich Obcy, a może czarna dziura wchłonęła te wielkie postaci świata polityki? Z ostatniej chwili: Yarosław z Warszawy ujawnił się w Radio M. A Władimir Władimirowicz Putin odnalazł się TV Rossija 24. Co za ulga!

 • Straszliwy dyktator Fulgencio Batista tyranizował

  Kubę aż siedem lat 1952-1959. Cham z pochodzenia, chłop. Zabił 300 bojowników, ale budował. Miłościwie panujący szlachcic komunista Fidel Castro Ruz łagodnie pieści Kubę zaledwie lat 51, od 1959 do(...) jako MIĘSKO ARMATNIE? Co zbudował na Kubie Castro Ruz prócz więzień, koszar i domów dla dygnitarzy komunistycznych?