• Informacje na temat:

  celownik

Artykuły na temat: celownik
 • Władysław Kosiniak-Kamysz: PiS weźmie na celownik sądy

  SN dąży do przestrzegania prawa i zasad demokratycznych - tak szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz odniósł się do wtorkowego stanowiska Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego. Dodał, że teraz sądy mogą dołączyć do tych, których PiS bierze "na celownik".

 • RB ONZ bierze na celownik finansowanie Państwa Islamskiego

  Rada Bezpieczeństwa ONZ, która zbierze się w czwartek w nietypowym formacie ministrów finansów, ma przyjąć rezolucję, której celem jest odcięcie Państwu Islamskiemu dostępu do międzynarodowego systemu finansowego i ograniczenie dżihadystom zysków z przemytu.

 • Ślepi myśliwi z laserowymi celownikami

  W teksańskich lasach poluje coraz więcej ślepych myśliwych. Jeśli stanowy Senat przyjmie zaaprobowane wczoraj przez izbę niższą prawo, będą oni mogli korzystać z laserowych celowników.

 • Przemysław Gosiewski może być politykiem PiS, którego Wojciech Wierzejski obwinia o nepotyzm przy obsadzaniu stanowisk w państwowych agencjach. Politycy LPR, z którymi rozmawiało "Życie Warszawy", twierdzą nieoficjalnie, ze chodzi właśnie o wicepremiera. - ustaliło "Życie Warszawy".

 • Gigantyczne skutki cyberataku. Na celowników hakerów koleje, banki i fabryki

  Nie tylko brytyjska służba zdrowia ucierpiała w piątkowym ataku cybernetycznym. Działania hakerów dotknęły m.in. niemieckiej kolei, czy fabryk francuskiego koncernu Renault. O próbie ataku informował też rosyjski bank centralny.

 • Polska na celowników UE ws. uchodźców i zeznania Michała Tuska

  Już w poniedziałek przygotowania do unijnej batalii ws. uchodźców zacznie w Warszawie premier Beata Szydło. To tu spotka się z szefami państw Grupy Wyszehradzkiej, którzy tak jak polski rząd, też są na celowniku Komisji Europejskiej ws. uchodźców. Potem spotkanie szefowej rządu z liderami państw Beneluxu. To wstęp do kończącego nadchodzący tydzień szczytu Unii Europejskiej w Brukseli. Tam czeka...

 • Trzeba nastawić celowniki!

  Po emocjonującej końcówce PBG Basket Poznań przegrał z Turowem Zgorzelec 64:70 w drugiej kolejce ekstraligi koszykarzy. Wicemistrzowie Polski kontrolowali przebieg spotkania do 37 minuty.

 • Miedź ustawia celowniki

  Piłkarze Miedzi Legnica przygotowują się do sobotniego wyjazdowego meczu z Rakowem Częstochowa. Legniczanie jadą pod Jasną Górę w bojowych nastrojach.

 • Na odstrzał dziesięciu bieszczadzkich wilków wydał zgodę minister ochrony środowiska. Taką decyzję wymusiły liczne głosy hodowców owiec z południowo- wschodniej Polski, którzy nie mogą uporać się z tymi drapieżnikami od kilku lat.

 • W ubiegłym roku na świecie aż 87 dziennikarzy zostało zabitych podczas wykonywania swojej pracy. 80 - za wykonywanie swojej pracy - zostało uwięzionych.

Zdjęcia na temat: celownik
Wideo na temat: celownik
Dyskusje na temat: celownik