• Informacje na temat:

  cement

Artykuły na temat: cement
 • Z cysterny wysypał się cement

  Kierowcy nie mogli przejechać drogą w kierunku podkrakowskich Balic. Policja kierowała na objazd przez Rondo Ofiar Katynia. Na trasie najpierw zapalił się samochód, a potem wysypał się z niego cement. Zdjęcie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. (ug)

 • Tona cementu w malutkim tico

  Ponad tonę kradzionego cementu przewoził malutkim daewoo tico mieszkaniec Mazowsza. Policjanci ze Stanisławowa zatrzymali do kontroli samochód, który niemal tarł podwoziem o jezdnię. Wewnątrz odkryli 45 worków cementu, które 60-letni Mirosław M. ukradł z budowy. Przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

 • "Wieczny ogień" w Kijowie ponownie zalany cementem

  ..."Wieczny ogień" płonący przy Grobie Nieznanego Żołnierza w stolicy Ukrainy, Kijowie, po raz drugi w ciągu dwóch tygodni został zalany cementem - poinformowała w poniedziałek lokalna policja. Na miejscu zdarzenia sprawcy pozostawili krzyż.

 • Aluminiowe łuski zastąpiły cement i azbest w elewacji Spodka

  Po kilku miesiącach remontu demontowane są rusztowania otaczające od wiosny halę Spodka - najbardziej rozpoznawalnego obiektu Katowic. Pokrywające dotąd jego elewację cementowo-azbestowe płytki zostały zastąpione tysiącami aluminiowych łusek.

 • Eksperci: Cement z czasów rzymskich był lepszy niż obecny

  Cement wytwarzany przez starożytnych Rzymian był lepszej jakości i bardziej trwały niż obecny - twierdzą eksperci budowlani. Międzynarodowa grupa specjalistów poddała naukowej analizie fragmenty antycznej zabudowy, a jej wyniki bardzo ich zaskoczyły.

 • L'Aquila: Budynki runęły z powodu złej jakości cementu

  To złej jakości, słaby cement zabił połowę z ponad 300 ofiar trzęsienia ziemi w L'Aquili w zeszłym roku - twierdzi prokurator, prowadzący dochodzenie w sprawie zawalenia się budynków. Jego zdaniem, przy ich projektowaniu i budowie popełniono kardynalne błędy.

 • Tona cementu w malutkim tico. ZOBACZ ZDJĘCIA

  Ponad tonę kradzionego cementu przewoził malutkim daewoo tico mieszkaniec Mazowsza. Policjanci ze Stanisławowa zatrzymali do kontroli samochód, który niemal tarł podwoziem o jezdnię. Wewnątrz odkryli 45 worków cementu, które 60-letni Mirosław M. ukradł z budowy. Przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

 • ...58 milionów dolarów lub równowartość w złotówkach - to kwota jakiej domaga się dla firmy były pracownik cementowni "Nowa Huta". Firmę kilka lat temu sprzedano prywatnemu przedsiębiorcy z Turcji.

 • To wadliwy cement zastosowany przez koncern Halliburton mógł być powodem katastrofalnego wycieku ropy naftowej w Zatoce Meksykańskiej z odwiertu Macondo, eksploatowanego przez BP - donosi piątkowy "Wall Street Journal Europe". Trzy spośród czterech testów przeprowadzonych przez koncern Halliburton wykazały, że typ zaprawy cementowej podobnej do tej, której użyto do zaplombowania odwiertu, nie...

 • Na potencję - beton, cement i pasta do podłogi

  Domieszki betonu, cementu i pasty do podłogi można było znaleźć w podróbkach viagry, którymi w Internecie handlowało pięciu mężczyzn. Handel trwał półtora roku. Wrocławska prokuratura oskarża zatrzymanych o nielegalny handel i stwarzanie zagrożenia życia i zdrowia.

Wideo na temat: cement
 • Tir wjechał w dom

  W Radlinie (woj. świętokrzyskie) ciężarówka przewożąca cement wjechała w dom mieszkalny. Nikomu nic się nie stało.

Dyskusje na temat: cement