• Informacje na temat:

  centralny komitet obywatelski

Artykuły na temat: centralny komitet obywatelski
 • W czterech Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego na Dolnym Śląsku zarejestrowano niemal 1,2 tys. komitetów wyborczych.

 • ​Sikorski: To jeden z największych sukcesów Polski

  Marszałek Sejmu Radosław Sikorski, goszczący w poniedziałek w Gdańsku na prezentacji kandydatów Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta, powiedział, że samorządność to jeden z największych sukcesów wolnej Polski. Dodał, że idea ta jest szczególnie bliska PO.

 • Na warszawskich Powązkach pożegnano Mirosława Sawickiego

  ...r. współorganizował Zespół Oświaty Niezależnej i periodyk "Tu, Teraz". W 1989 r. został przewodniczącym Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "S". Był przewodniczącym Komitetu Obywatelskiego Warszawa(...) Obywatelskiej podkreślił, że całe swoje życie świadomie związał on z oświatą, że zawsze chciał być wychowawcą i nauczycielem. "Cechowała go głęboka odpowiedzialność za ucznia i nauczyciela. Rozumiał jak...

 • PO nie przyłączy się do koalicji Wolność, Równość, Demokracja

  Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej zdecydował, że nie przyłączy się do koalicji „Wolność, Równość, Demokracja” zainicjowanej przez KOD. PO deklaruje jednak wolę współpracy z WRD w kluczowych sprawach dotyczących obrony zasad polskiej demokracji i ładu konstytucyjnego.

 • ​PO nie przyłączy się do koalicji Wolność, Równość, Demokracja

  Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej zdecydował w środę, że nie przyłączy się do koalicji "Wolność, Równość, Demokracja" zainicjowanej przez KOD. PO deklaruje jednak wolę współpracy z WRD w kluczowych sprawach dotyczących obrony zasad polskiej demokracji i ładu konstytucyjnego.

 • "Rzeczpospolita": Polityk PO "obawia się zrujnowania ciężkiej ośmioletniej pracy"

  W dzisiejszej "Rzeczpospolitej" czytamy wywiad z politykiem Platformy Obywatelskiej Rafałem Grupińskim. "Obawiam się zrujnowania naszej ciężkiej ośmioletniej pracy i stabilnej gospodarki" – mówi.

 • ...komitetów wyborczych. Na kartach do głosowania, które otrzymywali w 24 lokalach wyborczych mieszkańcy Wrześni i okolicznych wiosek, umieszczone były tylko numery list komitetów wyborczych, ponieważ PiS(...) również na PiS, bo otrzymywali także kartę z nr 6 - to numer listy PiS. Wyborcy mogli na wywieszonych w lokalach obwieszczeniach Państwowej Komisji Wyborczej skojarzyć numer listy z nazwą komitetu...

 • PO: Szydło nie odpowiedziała na pytania. Niech debatuje Kaczyński

  Politycy PO uważają, że wiceprezes PiS Beata Szydło nie odpowiedziała na żadne pytanie w debacie z premier Ewą Kopacz. Wezwali więc szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, by przyszedł na wtorkową debatę reprezentantów wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.

 • Pokojowy Nobel przyznany. Trafił do Tunezyjskiego Kwartetu na rzecz Dialogu Narodowego

  Tunezyjski Kwartet na rzecz Dialogu Narodowego został laureatem tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla za "wkład w budowanie pluralistycznej demokracji w Tunezji po jaśminowej rewolucji z 2011 r." - ogłosił Norweski Komitet Noblowski.

 • ​Ukraina: O urząd prezydenta będzie walczyć 23 kandydatów

  ...startuje b. premier Julia Tymoszenko, Swobody - Ołeh Tiahnybok, Komunistycznej Partii Ukrainy - Petro Symonenko, Postawy Obywatelskiej - b. minister obrony Anatolij Hrycenko, Ukraińskiej Partii Ludowej(...) Dmytro Jarosz, była minister polityki socjalnej Natalia Korolewska, były szef Komitetu Antymonopolowego Ukrainy Wasyl Cuszko, deputowany Partii Regionów Ołeh Cariow, były szef wywiadu Mykoła Małomuż...

Dyskusje na temat: centralny komitet obywatelski