• Informacje na temat:

  centralny komitet obywatelski

Artykuły na temat: centralny komitet obywatelski
 • W czterech Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego na Dolnym Śląsku zarejestrowano niemal 1,2 tys. komitetów wyborczych.

 • ​Sikorski: To jeden z największych sukcesów Polski

  Marszałek Sejmu Radosław Sikorski, goszczący w poniedziałek w Gdańsku na prezentacji kandydatów Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta, powiedział, że samorządność to jeden z największych sukcesów wolnej Polski. Dodał, że idea ta jest szczególnie bliska PO.

 • ​Sasin: Śledztwo ws. Smoleńska może toczyć się dziesiątki lat

  Nie widzę żadnych perspektyw, żeby Rosjanie chcieli współpracować z Polską - ocenił w poniedziałek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, pytany o sprawę zwrotu wraku Tu-154. Według niego rosyjskie śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej może się toczyć "dziesiątki lat".

 • Na warszawskich Powązkach pożegnano Mirosława Sawickiego

  ...r. współorganizował Zespół Oświaty Niezależnej i periodyk "Tu, Teraz". W 1989 r. został przewodniczącym Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "S". Był przewodniczącym Komitetu Obywatelskiego Warszawa(...) Obywatelskiej podkreślił, że całe swoje życie świadomie związał on z oświatą, że zawsze chciał być wychowawcą i nauczycielem. "Cechowała go głęboka odpowiedzialność za ucznia i nauczyciela. Rozumiał jak...

 • PO nie przyłączy się do koalicji Wolność, Równość, Demokracja

  Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej zdecydował, że nie przyłączy się do koalicji „Wolność, Równość, Demokracja” zainicjowanej przez KOD. PO deklaruje jednak wolę współpracy z WRD w kluczowych sprawach dotyczących obrony zasad polskiej demokracji i ładu konstytucyjnego.

 • ​PO nie przyłączy się do koalicji Wolność, Równość, Demokracja

  Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej zdecydował w środę, że nie przyłączy się do koalicji "Wolność, Równość, Demokracja" zainicjowanej przez KOD. PO deklaruje jednak wolę współpracy z WRD w kluczowych sprawach dotyczących obrony zasad polskiej demokracji i ładu konstytucyjnego.

 • "Rzeczpospolita": Polityk PO "obawia się zrujnowania ciężkiej ośmioletniej pracy"

  W dzisiejszej "Rzeczpospolitej" czytamy wywiad z politykiem Platformy Obywatelskiej Rafałem Grupińskim. "Obawiam się zrujnowania naszej ciężkiej ośmioletniej pracy i stabilnej gospodarki" – mówi.

 • ...komitetów wyborczych. Na kartach do głosowania, które otrzymywali w 24 lokalach wyborczych mieszkańcy Wrześni i okolicznych wiosek, umieszczone były tylko numery list komitetów wyborczych, ponieważ PiS(...) również na PiS, bo otrzymywali także kartę z nr 6 - to numer listy PiS. Wyborcy mogli na wywieszonych w lokalach obwieszczeniach Państwowej Komisji Wyborczej skojarzyć numer listy z nazwą komitetu...

 • PO: Szydło nie odpowiedziała na pytania. Niech debatuje Kaczyński

  Politycy PO uważają, że wiceprezes PiS Beata Szydło nie odpowiedziała na żadne pytanie w debacie z premier Ewą Kopacz. Wezwali więc szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, by przyszedł na wtorkową debatę reprezentantów wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.

 • Pokojowy Nobel przyznany. Trafił do Tunezyjskiego Kwartetu na rzecz Dialogu Narodowego

  Tunezyjski Kwartet na rzecz Dialogu Narodowego został laureatem tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla za "wkład w budowanie pluralistycznej demokracji w Tunezji po jaśminowej rewolucji z 2011 r." - ogłosił Norweski Komitet Noblowski.

Dyskusje na temat: centralny komitet obywatelski