• Informacje na temat:

  centralny komitet obywatelski

Artykuły na temat: centralny komitet obywatelski
 • W czterech Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego na Dolnym Śląsku zarejestrowano niemal 1,2 tys. komitetów wyborczych.

 • Tydzień w kampanii pod znakiem konwencji

  Premier Mateusz Morawiecki przedstawił pięć propozycji PiS dla samorządu, Grzegorz Schetyna odpowiedział "sześciopakiem" Koalicji Obywatelskiej, a komitet SLD-Lewica Razem zaprezentuje wkrótce siedem filarów programowych. To był tydzień partyjnych konwencji. Zapadły też decyzje zmieniające geometrię sceny politycznej - lewicowa Inicjatywa Polska przystąpiła do Koalicji Obywatelskiej, a Robert...

 • ​Sikorski: To jeden z największych sukcesów Polski

  Marszałek Sejmu Radosław Sikorski, goszczący w poniedziałek w Gdańsku na prezentacji kandydatów Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta, powiedział, że samorządność to jeden z największych sukcesów wolnej Polski. Dodał, że idea ta jest szczególnie bliska PO.

 • ​Sasin: Śledztwo ws. Smoleńska może toczyć się dziesiątki lat

  Nie widzę żadnych perspektyw, żeby Rosjanie chcieli współpracować z Polską - ocenił w poniedziałek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, pytany o sprawę zwrotu wraku Tu-154. Według niego rosyjskie śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej może się toczyć "dziesiątki lat".

 • Jarosław Makowski: Już czas na nowe otwarcie w Katowicach

  Już czas na nowe otwarcie w Katowicach, zmiana w mieście jest możliwa - przekonywał podczas niedzielnej konwencji wyborczej kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy woj. śląskiego Jarosław Makowski.

 • Na warszawskich Powązkach pożegnano Mirosława Sawickiego

  ...r. współorganizował Zespół Oświaty Niezależnej i periodyk "Tu, Teraz". W 1989 r. został przewodniczącym Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "S". Był przewodniczącym Komitetu Obywatelskiego Warszawa(...) Obywatelskiej podkreślił, że całe swoje życie świadomie związał on z oświatą, że zawsze chciał być wychowawcą i nauczycielem. "Cechowała go głęboka odpowiedzialność za ucznia i nauczyciela. Rozumiał jak...

 • PO nie przyłączy się do koalicji Wolność, Równość, Demokracja

  Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej zdecydował, że nie przyłączy się do koalicji „Wolność, Równość, Demokracja” zainicjowanej przez KOD. PO deklaruje jednak wolę współpracy z WRD w kluczowych sprawach dotyczących obrony zasad polskiej demokracji i ładu konstytucyjnego.

 • ​PO nie przyłączy się do koalicji Wolność, Równość, Demokracja

  Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej zdecydował w środę, że nie przyłączy się do koalicji "Wolność, Równość, Demokracja" zainicjowanej przez KOD. PO deklaruje jednak wolę współpracy z WRD w kluczowych sprawach dotyczących obrony zasad polskiej demokracji i ładu konstytucyjnego.

 • "Rzeczpospolita": Polityk PO "obawia się zrujnowania ciężkiej ośmioletniej pracy"

  W dzisiejszej "Rzeczpospolitej" czytamy wywiad z politykiem Platformy Obywatelskiej Rafałem Grupińskim. "Obawiam się zrujnowania naszej ciężkiej ośmioletniej pracy i stabilnej gospodarki" – mówi.

 • ...komitetów wyborczych. Na kartach do głosowania, które otrzymywali w 24 lokalach wyborczych mieszkańcy Wrześni i okolicznych wiosek, umieszczone były tylko numery list komitetów wyborczych, ponieważ PiS(...) również na PiS, bo otrzymywali także kartę z nr 6 - to numer listy PiS. Wyborcy mogli na wywieszonych w lokalach obwieszczeniach Państwowej Komisji Wyborczej skojarzyć numer listy z nazwą komitetu...

Dyskusje na temat: centralny komitet obywatelski