• Informacje na temat:

  centrum zdrowia dziecka

Artykuły na temat: centrum zdrowia dziecka
 • Strajk pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka

  W warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka rozpoczął się we wtorek rano strajk pielęgniarek, które domagają się podwyżek. - Staramy się zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom - zapewniła rzeczniczka Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Katarzyna Gardzińska.

 • Zakaz odwiedzin w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka

  Dyrekcja Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach - największego szpitala dziecięcego w woj. śląskim – wprowadziła w poniedziałek czasowy zakaz odwiedzin w szpitalu. Powodem jest zwiększająca się liczba zachorowań na grypę w regionie.

 • Jest porozumienie w Centrum Zdrowia Dziecka

  W środę późnym wieczorem, po 16. dniach strajku, w Centrum Zdrowia Dziecka podpisano porozumienie między protestującymi pielęgniarkami a dyrekcją szpitala. Od godz. 23 pielęgniarki wróciły do normalnej pracy.

 • Wiatr uszkodził dach Centrum Zdrowia Dziecka. Ewakuacja pacjentów

  W Centrum Zdrowia Dziecka nastąpiła ewakuacja jednego z oddziałów, który został zalany w wyniku uszkodzenia dachu. Ewakuowano ok. 20 pacjentów; część z nich została odesłana do domu, część przeniesiona na inne odziały - poinformowała PAP rzeczniczka CZD Katarzyna Gardzińska.

 • Wstrzymano negocjacje w Centrum Zdrowia Dziecka

  Negocjacje w Centrum Zdrowia Dziecka wstrzymane. W 9.dniu strajku pielęgniarkom i dyrekcji nie udało się dojść do ostatecznego porozumienia. Przedstawicielka pielęgniarek Magdalena Nasiłowska poinformowała dziennikarzy, że jest jeszcze jeden punkt, którego nie udało się uzgodnić. Nie ujawniła, czego dotyczy.

 • Minister zdrowia: Sytuacja Centrum Zdrowia Dziecka jest dramatyczna

  Sytuacja Centrum Zdrowia Dziecka jest dramatyczna - ocenił minister zdrowia Konstanty Radziwiłł podczas posiedzenia sejmowej komisji zdrowia. Powiedział, że planowane jest podwyższenie wyceny specjalistycznych świadczeń pediatrycznych, które są wykonywane w CZD.

 • Wiceminister zdrowia: W sporze będziemy wspierać dyrekcję Centrum Zdrowia Dziecka

  ..."Minister zdrowia nie może być arbitrem w sporze pielęgniarek z dyrekcją Centrum Zdrowia Dziecka w sytuacji, gdy ma przystawiony pistolet do skroni. W tej chwili zakładnikami są dzieci" - mówi w rozmowie z RMF FM sekretarz stanu w resorcie zdrowia, Jarosław Pinkas. Tymczasem rozmowy między obiema stronami konfliktu mają zostać wznowione w sobotę, w 5. dniu strajku generalnego w jednym...

 • Premier w Sejmie: Dzieci są bezpieczne w Centrum Zdrowia Dziecka

  Przyczyną konfliktu w Centrum Zdrowia Dziecka jest bardzo zła sytuacja finansowa szpitala. To zadłużenie wygenerowały PO i PSL w czasie swoich rządów - powiedziała premier Beata Szydło. Przedstawiała grafikę obrazującą wzrost zadłużenia CZD w ostatnich latach. Dzieci są bezpieczne w Centrum Zdrowia Dziecka - zapewniła, przedstawiając w Sejmie informację na temat sytuacji w tej placówce...

 • Nie ma porozumienia w Centrum Zdrowia Dziecka

  Spotkanie strajkujących pielęgniarek z dyrekcją Centrum Zdrowia Dziecka skończyło się bez osiągnięcia porozumienia. Pielęgniarki rozważają zaostrzenie akcji protestacyjnej.

 • Konstanty Radziwiłł na rozmowach w Centrum Zdrowia Dziecka

  Mam nadzieję, że strajk będzie dziś zawieszony - powiedział minister zdrowia Konstanty Radziwiłł po spotkaniu z pielęgniarkami z Centrum Zdrowia Dziecka, które od tygodnia prowadzą strajk.

Zdjęcia na temat: centrum zdrowia dziecka
Wideo na temat: centrum zdrowia dziecka
 • Picie alkoholu w ciąży jest skazywaniem przez własną matkę na śmierć lub cierpienie od urodzenia - podkreśla profesor Anna Dobrzańska z Centrum Zdrowia Dziecka.

 • W każdym przypadku palenia papierosów przez kobietę w ciąży dochodzi do szkodliwego działania na płód - podkreśla profesor Anna Dobrzańska z Centrum Zdrowia Dziecka. Zespół ponikotynowy to choroba na życzenie rodziców - dodaje.

 • Superbohaterowie myją okna w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka (film: Anna Kropaczek)

  Superbohaterowie myją okna w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka (film: Anna Kropaczek)

Dyskusje na temat: centrum zdrowia dziecka