• Informacje na temat:

  centrum zdrowia matki-polki

Artykuły na temat: centrum zdrowia matki-polki
 • MSP: 100 mln zł wsparcia dla Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  ...- Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) w Łodzi otrzyma 100 mln zł wsparcia - poinformowało w piątek Ministerstwo Skarbu Państwa. Jak podano, jest to możliwe dzięki znowelizowaniu rozporządzenia w sprawie wsparcia niebędącego pomocą publiczną.

 • Niepewna przyszłość Centrum Zdrowia Matki Polki

  Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki z powodu strajku lekarzy może przestać przyjmować pacjentów. Strajkujący lekarze nadal nie wypisują dokumentów dla Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), a dyrekcji placówki brakuje już pieniędzy na leczenie.

 • Centrum Zdrowia Matki Polki do likwidacji?

  Prawdopodobnie zlikwidowany zostanie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) w Łodzi - jeden z największych specjalistycznych ośrodków medycznych w Polsce. Z kolei szpital zostanie włączony w struktury Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

 • Między lekarzami i dyrekcją Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi w sprawie podwyżek i czasu pracy lekarzy nadal nie doszło do porozumienia.

 • Przyczyną przerwy w dostawach prądu do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi była prawdopodobnie awaria energetyczna. Sytuacja została już opanowana i nie będzie konieczna ewakuacja pacjentów - powiedział zastępca dyrektora szpitala ds. lecznictwa Piotr Woźniak.

 • Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi coraz częściej zadaje sobie pytanie: spłacać szpitalne długi czy leczyć pacjentów? Pieniędzy bowiem brakuje zarówno na zabiegi, jak na spłatę długów wobec firm dostarczających sprzęt i leki; firm, które przeciwko placówce złożyły już w sądach kilkadziesiąt pozwów.

 • Marian Zembala: "Matka Polka nie umiera"

  Minister zdrowia Marian Zembala poinformował, że trwają prace nad rozwiązaniem problemu zadłużenia placówek specjalizujących się w pediatrii: Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i szpitala dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

 • Zawieszono strajk w Centrum Zdrowia Matki Polki

  Lekarze z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zawiesili we wtorek strajk. Zgodzili się na podwyżkę zaproponowaną przez dyrekcję placówki.

 • Centrum Zdrowia Matki Polki zamyka jedną z klinik

  Od czwartku nie będzie działać III klinika pediatryczna w szpitalu Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Likwidacja kliniki spowodowana jest tym, że za dużo jest pustych łóżek dla nieletnich pacjentów.

 • W Instytucie "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi o godz. 14:30 odbędzie się uroczyste spotkanie podczas, którego nastąpi oficjalne przekazanie działającego już na terenie placówki nowoczesnego inkubatora. Sprzęt został zakupiony przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ramach środków zebranych podczas 20. Finału.

Zdjęcia na temat: centrum zdrowia matki-polki
Dyskusje na temat: centrum zdrowia matki-polki