• Informacje na temat:

  cep

Artykuły na temat: cep
 • Emilia Cepa

  W niedzielę, 26 sierpnia, na nadwarciańskim bulwarze zagra Orkiestra Policyjna Kraju Związkowego Brandenburgia. Koncert rozpocznie się o godz. 11.00.

 • Witold Waszczykowski oraz Antoni Macierewicz uczestniczyli w forum CEPA

  Szef polskiej dyplomacji Witold Waszczykowski i szef resortu obrony Antoni Macierewicz wzięli udział w dorocznym forum amerykańskiego Ośrodka Europejskich Analiz Politycznych (Center for European Policy Analysis - CEPA) w Waszyngtonie.

 • Kuźniar: Wywijanie cepem zastępuje porządną argumentację

  .... Dlatego, że im potrzebna jest wojna, dla nich nie ma dialogu, rozmowy, nie ma namysłu, nie ma rozumu. Wywijanie cepem zastępuje porządną argumentację, zastępuje wiedzę, kompetencje. Panie profesorze...

 • Baza Centralnej Ewidencji Pojazdów - "Mamy samochody z czasów Mieszka I"

  Niektóre samochody w Polsce mają ponad tysiąc lat! Takie informacje można znaleźć w bazie Centralnej Ewidencji Pojazdów. Koalicja Prawo do Naprawy zaprezentowała raport dotyczący błędów pojawiających się w danych CEP. To właśnie z tej bazy przedstawiciele oficjalnych instytucji odpowiedzialni za politykę motoryzacyjną w naszym kraju czerpią informacje o krajowym parku samochodowym.

 • Roman Kuźniar: Wywijanie cepem zastępuje wiedzę, im potrzebna jest wojna

  ..."To powrót do PRL, to język "Trybuny Ludu", im potrzebna jest wojna, wywijanie cepem zastępuje wiedzę i kompetencje" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM doradca prezydenta Roman Kuźniar o oskarżających go o zdradę. "Tylko dzięki definiowaniu Katynia jako zbrodni wojennej możemy wymusić na Rosji współpracę, sformułowanie, że to ludobójstwo ma znaczenie tylko dla dyskursu politycznego" - dodaje.

 • Waszczykowski: Koncepcja silnej Ameryki Trumpa jest zachęcająca

  Koncepcja silnej Ameryki, którą reprezentuje prezydent Donald Trump, jest zachęcająca - powiedział szef MSZ Witold Waszczykowski na wtorkowym spotkaniu z dyrektorem amerykańskiego think tanku Center for European Political Analysis (CEPA) Wessem Mitchellem.

 • Czaputowicz o przyszłości stosunków transatlantyckich

  Waszyngtonu wobec państw Eurazji i wielu organizacji międzynarodowych, w tym Unii Europejskiej. Wiceprezes CEPA Edward Lucas powiedział w poniedziałek: "Kiedy zaczynaliśmy ponad 10 lat temu, ludzie...

 • Najlepszy chleb z pieca w skansenie Tokarnia

  Ponad 50 gatunków pieczywa na zakwasie można było spróbować podczas niedzielnego "Święta Chleba" w Parku Etnograficznym w podkieleckiej Tokarni. Około 5 tys. zwiedzających zobaczyło, jak młóci się cepem, miele mąkę na żarnach i przestawia wiatrak na wiatr.

 • Zaskoczę państwa, ale ostatniego przed wyborami samorządowymi felietonu nie zamierzam wcale poświęcać tym wyborom. Partie, żrące się o miejsca w sejmikach i ratuszach, zwyczajnie sobie na to nie zasłużyły, zmieniając wybory samorządowe w kolejną odsłonę centralnej młócki "kto z PiS, kto za PO" – na dodatek przy użyciu tych samych co zawsze cepów. Jeśli głównym wątkiem kampanii okazały się taśmy...

 • Prezydent Gorzowa Wlkp. ogłosił otwarte konkursy dla organizacji pozarządowych na realizację zadań w dziedzinie kultury. Na ten cel w budżecie miasta na 2012 r. przewidziano 408 tys. zł - poinformowała Emilia Cepa z wydziału kultury Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

Wideo na temat: cep
 • Roman Kuźniar: Wywijanie cepem zastępuje wiedzę, im potrzebna jest wojna

  "To powrót do PRL, to język "Trybuny Ludu", im potrzebna jest wojna, wywijanie cepem zastępuje wiedzę i kompetencje" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM doradca prezydenta Roman Kuźniar o oskarżających go o zdradę. "Tylko dzięki definiowaniu Katynia jako zbrodni wojennej możemy wymusić na Rosji współpracę, sformułowanie, że to ludobójstwo ma znaczenie tylko dla dyskursu politycznego" - dodaje.