• Informacje na temat:

  charybda

Artykuły na temat: charybda
 • Tułaczka Odyseusza - opis przygód bohatera w drodze spod Troi do rodzinnej Itaki.

 • Premiera premiera, a może nawet premierów dwóch

  Fortepian i akordeon – coś dla salonu i coś dla ludu? Na jakich instrumentach zagra Mateusz Morawiecki, tworząc nową rządową melodię? Jakie dobierze do niej słowa? I do czyjej wrażliwości spróbuje się odwołać, biorąc udział w politycznym koncercie życzeń? Wiele podpowie nam jego exposé, ale już teraz możemy sporo powiedzieć o tym, jak zamierza dotrzeć do widzów spektaklu pod tytułem „Władza”.

 • Morawiecki: Chciałbym, żeby we wtorek zostało wygłoszone moje expose

  Jeśli będzie na to zgoda prezydenta Andrzeja Dudy, marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i kierownictwa politycznego PiS, to chciałbym, żeby we wtorek było moje expose i głosowanie nad wotum zaufania dla rządu w nowym kształcie - powiedział w piątek desygnowany na premiera Mateusz Morawiecki.

 • Prezydent - potworek

  Konstytucyjno-historyczny misz-masz zrodził potworka. Powszechne wybory prezydenckie są w polskim systemie politycznym absurdem. I niestety – tegoroczna kampania daje tego kolejny dowód.

 • Konstytucyjno-historyczny miszmasz zrodził potworka. Powszechne wybory prezydenckie są w polskim systemie politycznym absurdem. I, niestety, tegoroczna kampania daje tego kolejny dowód.

 • "Odyseja" to epopeja Homera, pochodząca z epoki starożytnej.

 • Głos na cacy-PiS?

  N ależę do grupy Polaków od ponad pięciu lat politycznie nieprzejednanych, to znaczy nieskłonnych do żadnych ideowych ustępstw i zgniłych kompromisów....

 • Kidawa-Błońska: Będzie podwyżka płacy minimalnej. O sto złotych

  „Będzie zwiększona płaca minimalna o 100 zł rok do roku” – zapowiada w Kontrwywiadzie RMF FM rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. „Dla osoby mało zarabiającej to jest mało. W skali kraju to są duże pieniądze” – ocenia. Według Kidawy-Błońskiej PO ma przygotowaną „dobrą ofertę dla Polaków”. Podwyższenie kwoty wolnej od podatku? „Myślimy o tym” – odpowiada gość RMF FM. „Minister finansów przygotowuje, liczy i przedstawi lada chwila rozwiązania pani premier” – dodaje. Zdaniem rzeczniczki...

 • Kidawa-Błońska: Będzie podwyżka płacy minimalnej. O sto złotych

  - Będzie zwiększona płaca minimalna o 100 zł rok do roku – zapowiada w Kontrwywiadzie RMF FM rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. - Dla osoby mało zarabiającej to jest mało. W skali kraju to są duże pieniądze – ocenia. Jej zdaniem, PO ma przygotowaną „dobrą ofertę dla Polaków”.

 • "Stany nadzwyczajne braci Kaczyńskich"

  PiS pod pretekstem zmian instytucji szykuje pałkę, za pomocą której wojuje ze wszystkimi. Politycy, którzy dzisiaj sprawują władzę, chcą rządzić krajem przez wprowadzanie atmosfery i niektórych decyzji właściwych dla stanów nadzwyczajnych, powiedział "Rzeczpospolitej" Donald Tusk.

Dyskusje na temat: charybda