• Informacje na temat:

  chirac jacques

Artykuły na temat: chirac jacques
 • Zmarł były prezydent Francji Jacques Chirac

  Były prezydent Francji Jacques Chirac zmarł w czwartek rano w wieku 86 lat - poinformował agencję AFP jego zięć Frederic Salat-Baroux. Chirac sprawował najwyższy urząd w państwie francuskim przez dwie kadencje, w latach 1995-2007.

 • Zmarł Jacques Chirac, trzy dni temu odbył się w Paryżu jego pogrzeb. Chirac był aktywny we francuskiej polityce od 1967 r., kiedy po raz pierwszy został posłem, aż do 2007, kiedy opuścił Pałac Elizejski po drugiej kadencji szefa państwa. Równo 40 lat. Kiedy odchodzi taka postać, odchodzi wraz z nią epoka.

 • Jacques Chirac pochowany na cmentarzu Montparnasse

  Jacques Chirac – były prezydent Francji, który zmarł w wieku 86 lat, został pochowany na paryskim cmentarzu Montparnasse. Były przywódca spoczął w grobowcu, gdzie pochowana jest jego najstarsza córka Laurence, zmarła w 2016 roku. Uroczystość odbyła się w ścisłym gronie rodzinnym.

 • Jacques Chirac nie żyje. Były prezydent Francji miał 86 lat

  Nie żyje Jacques Chirac - podała agencja AFP. Były prezydent Francji miał 86 lat.

 • Francja: Jacques Chirac trafił do szpitala

  Były prezydent Francji Jacques Chirac został w niedzielę przewieziony z Maroka do Paryża, gdzie trafił do szpitala; niegdysiejszy francuski przywódca boryka się z infekcją płuc - podała agencja AFP powołując się na zięcia Chiraca.

 • Kolejne szczegóły działania grupy "Kasta". W wieku 86 lat zmarł Jacques Chirac

  W czwartek nadeszły przykre informacje z Francji. W wieku 86 lat zmarł były prezydent tego kraju Jacques Chirac. Jednym z głównych tematów dnia były działania grupy "Kasta" - na jaw wyszły kolejne szczegóły sprawy. Ponadto reporter RMF FM dowiedział się, jaki będzie roczny koszt stacjonowania w Polsce amerykańskich żołnierzy. O czym jeszcze się mówiło? Oto nasze podsumowanie dnia.

 • Był prezydent Francji Jacques Chirac trafił do szpitala

  ...​Były prezydent Francji Jacques Chirac został przewieziony z Maroka do Paryża, gdzie trafił do szpitala; były francuski przywódca boryka się z infekcją płuc - podała agencja AFP, powołując się na zięcia Chiraca.

 • Francja żegna Jacques'a Chiraca

  ...​Uroczystości pogrzebowe byłego prezydenta Francji Jacques'a Chiraca rozpoczęły się w południe w paryskim kościele św. Sulpicjusza. W pogrzebie udział bierze 2 tys. gości, w tym zagraniczni przywódcy i członkowie rodów królewskich.

 • Francja pożegnała byłego prezydenta Jacques'a Chiraca

  Były prezydent Francji Jacques Chirac, który zmarł w czwartek, przeżywszy 86 lat, został pochowany w poniedziałek na paryskim cmentarzu Montparnasse. Uroczystość pochówku odbyła się w ścisłym gronie rodzinnym. Wcześniej w ceremoniach pogrzebowych wzięło udział dwa tysiące gości.

 • Słowa Jacquesa Chiraca, których Polacy nie zapomną

  ..."Zmarnowali okazję, żeby siedzieć cicho" - to zdanie Jacquesa Chiraca, wypowiedziane pod adresem Polaków, wywołało ogromne oburzenie nad Wisłą i, choć padło w 2003 roku, wciąż budzi wiele emocji. Były prezydent Francji Jacques Chirac zmarł w czwartek rano w wieku 86 lat.

Zdjęcia na temat: chirac jacques
Dyskusje na temat: chirac jacques