• Informacje na temat:

  chirac jacques

Artykuły na temat: chirac jacques
 • Francja: Jacques Chirac trafił do szpitala

  Były prezydent Francji Jacques Chirac został w niedzielę przewieziony z Maroka do Paryża, gdzie trafił do szpitala; niegdysiejszy francuski przywódca boryka się z infekcją płuc - podała agencja AFP powołując się na zięcia Chiraca.

 • Był prezydent Francji Jacques Chirac trafił do szpitala

  ...​Były prezydent Francji Jacques Chirac został przewieziony z Maroka do Paryża, gdzie trafił do szpitala; były francuski przywódca boryka się z infekcją płuc - podała agencja AFP, powołując się na zięcia Chiraca.

 • WikiLeaks: Jacques Chirac, Nicolas Sarkozy i Francois Hollande podsłuchiwani

  ..."Sueddeutsche Zeitung" i stacja NDR, które - jak twierdzą - mogły wcześniej "zobaczyć i sprawdzić te materiały". Według WikiLeaks NSA podsłuchiwała w latach 2006-2012 francuskich prezydentów: Jacquesa Chiraca(...), Jacques Chirac i Nicolas Sarkozy. W 2013 roku Edward Snowden, były analityk amerykańskiego wywiadu , ujawnił, że NSA podsłuchiwała rozmowy telefoniczne kilkudziesięciu światowych przywódców, w tym...

 • Francja: Jacques Chirac po badaniach wypisany ze szpitala

  Były prezydent Francji Jacques Chirac, który w poniedziałek wieczorem trafił do szpitala w Neuilly, niedaleko Paryża, po kilku badaniach został wypisany. Powodem krótkiej hospitalizacji były bóle podagryczne - poinformowało agencję AFP otoczenie b. prezydenta.

 • Francja: B. prezydent Chirac w szpitalu

  Były prezydent Francji Jacques Chirac został w poniedziałek przyjęty do szpitala pod Paryżem dla przeprowadzenia badań w związku z bólami podagrycznymi - poinformowało źródło bliskie jego rodzinie.

 • Chirac będzie sądzony zaocznie

  Paryski sąd zdecydował w poniedziałek wieczorem, że były francuski prezydent Jacques Chirac, oskarżony w sprawie korupcji w paryskim ratuszu w latach 90., będzie sądzony zaocznie. Jako powód sędziowie podali zaniki pamięci byłego szefa państwa.

 • Prezydent Francji Jacques Chirac w wygłoszonym wieczorem przemówieniu telewizyjnym oświadczył, że podpisze kontrowersyjną ustawę o pierwszej pracy, która wywołała wśród francuskich studentów i związkowców wielkie niezadowolenie.

 • Ostatnia ceremonia Chiraca

  Prezydent Francji Jacques Chirac w swoim ostatnim publicznym wystąpieniu przed przekazaniem urzędu Nicolasowi Sarkozy'emu złożył wieniec przed grobem nieznanego żołnierza w rocznicę zakończenia II Wojny Światowej.

 • ..."Projekt przyznania Polsce jedynie 26 głosów w przyszłej Radzie Unii Europejskiej to w był w rzeczywistości błąd techniczny" - powiedział Jacques Chirac na forum Parlamentu Europejskiego w Stassbourgu.

 • Prawie 71-letni prezydent Jacques Chirac ma coraz większe problemy ze słuchem i to ukrywa. Tak przynajmniej twierdzi francuski tygodnik "L'Express", powołujący się na dwie anonimowe osoby z otoczenia Chiraka, w tym jednego z ministrów.

Zdjęcia na temat: chirac jacques
Dyskusje na temat: chirac jacques