• Informacje na temat:

  chlebowski bronisław

Artykuły na temat: chlebowski bronisław
 • Chlebowski zawiesza członkostwo w PO

  Były szef klubu Platformy Obywatelskiej Zbigniew Chlebowski poinformował, że postanowił zawiesić członkostwo w partii i jej klubie parlamentarnym. To dobra, honorowa decyzja Chlebowskiego - komentują politycy Platformy.

 • Chlebowski: Negocjacje z Lewicą trwają

  Projekty medialne klubu Lewicy trafią pod obrady Sejmu; negocjacje w sprawie odrzucenia weta prezydenta do nowelizacji ustawy o rtv autorstwa PO będą trwały - powiedział szef klubu Platformy Zbigniew Chlebowski po spotkaniu z liderem SLD Grzegorzem Napieralskim.

 • Chlebowski: PO sprawdzi przeszłość swoich członków

  ...chcemy procesów lustracyjnych, tylko wewnątrz partii to sprawdzić i spróbować wyjaśnić sytuację - zapowiedział Zbigniew Chlebowski, szef klubu PO. Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski całkowicie...

 • Bronisław Komorowski: Unijny prezydent? Błyśnijmy nazwiskiem Wałęsy

  Mam potencjał, ale jestem przekonany, że kandydatem na prezydenta będzie Donald Tusk - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Bronisław Komorowski. Marszałek Sejmu zaznaczył, że na najbliższym posiedzeniu Sejmu prawdopodobnie przegłosowany będzie projekt powołania hazardowej komisji śledczej. Dodał, że są problemy konstytucyjne z uchwałami, ale nie są one nieprzekraczalne .

 • Bronisław Komorowski: Wybory prezydenckie - im szybciej, tym lepiej. Czas skończyć zimną wojnę

  Ten stan rzeczy, stan zimnej wojny prezydenta z premierem, dobrze byłoby skrócić. Będę o tym rozmawiał z prezydentem Kaczyńskim i premierem - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Bronisław Komorowski. Marszałek Sejmu ujawnił, że za kilka miesięcy dowiemy się, kto będzie kandydatem PO na prezydenta: Tuzy zgłoszą się na wiosnę - dodał.

 • Stefan Niesiołowski: Jestem za powrotem Chlebowskiego do klubu PO

  Musimy to przeanalizować, ale ja byłbym za powrotem Zbigniewa Chlebowskiego do klubu PO - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Stefan Niesiołowski. Wicemarszałek Sejmu dodał: Żadnej afery nie było. Polska od miesięcy zajmuje się sprawą, gdzie jeszcze nikt nie wykazał przestępstwa i która jest niesłychanie dęta . Niesiołowski uważa, że jedyną zbrodnią Chlebowskiego było to, że się spocił na konferencji...

 • Jarosław Gowin: Partia musi wymierzyć sprawiedliwość Chlebowskiemu, Drzewieckiemu i Rosołowi

  ..., żeby wzmocnić pozycję startową Bronisława Komorowskiego? Jarosław Gowin : Nie, zdecydowanie. Te wybory po pierwsze dynamizują partię, wprowadziły taki ożywczy ferment. Po drugie, one demokratyzują nie(...) tej pory. Konrad Piasecki : A nie uważa pan, że może być tak - bo taka jest plotka partyjna - że w gruncie rzeczy Donald Tusk i Bronisław Komorowski są umówieni na to, jak będzie, a prawybory...

 • Szef klubu PO Zbigniew Chlebowski uważa, że jeśli premier Donald Tusk wystartuje w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, najpoważniejszym kandydatem na szefa partii jest marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, a na premiera - obecny wicepremier, szef MSWiA Grzegorz Schetyna.

 • Bronisław Komorowski: Zachowanie Sekuły śmieszne, ale nie kompromitujące

  Mirosław Sekuła prowadzi komisję hazardową trochę przyciężkawo, może nie z wielkim polotem, ale obserwuję to ze zrozumieniem - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Dodał, że jest przekonany, iż Donald Tusk zdecyduje się kandydować na prezydenta, ale - jak zastrzegł - Platforma ma plan, a klucz do niego znajduje się w ręku premiera. Zapowiedział też zgolenie wąsów...

 • PO pracuje nad uchwałą ws. komisji śledczej

  Eksperci klubu parlamentarnego PO pracują od wczoraj nad tekstem uchwały powołującej komisję śledczą do spraw wyjaśnienia okoliczności śmierci Krzysztofa Olewnika - poinformował szef klubu Platformy Zbigniew Chlebowski.

Dyskusje na temat: chlebowski bronisław