• Informacje na temat:

  chlebowski stanisław

Artykuły na temat: chlebowski stanisław
 • Opozycja komentuje decyzję Chlebowskiego

  Zbyt późno - tak decyzję byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego o zawieszeniu członkostwa w klubie i w partii oceniają politycy opozycji. Zdaniem koalicyjnego PSL Chlebowski nie mógł zrobić nic innego.

 • Chlebowski: Palikot przesadza

  Palikot niepotrzebnie przesadza. Niepotrzebnie używa niestosownych sformułowań. Myślałem, że mamy pewne przykre incydenty za sobą, ale okazało się, że nie. Nie akceptuję tego typu zachowań, chciałbym zawiesić Janusza Palikota w prawach członka klubu PO - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Zbigniew Chlebowski, szef klubu parlamentarnego Platformy.

 • Emerytury: Chlebowski swoje, a Fedak swoje

  Nie ma i nie będzie akceptacji Platformy Obywatelskiej na jakąkolwiek ustawę o emeryturach pomostowych dla nauczycieli - oświadczył na konferencji prasowej w Sejmie szef klubu PO Zbigniew Chlebowski.

 • Chlebowski: Służby sprawdzą opcje walutowe

  Szef klubu PO Zbigniew Chlebowski poinformował, że służby specjalne prowadzą postępowanie w sprawie tzw. opcji walutowych. Dodał, że Prokuratoria Generalna przygotowuje materiały, aby przedsiębiorcy mogli występować z pozwami przeciwko bankom.

 • Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do głosowania w sprawie ratyfikacji Traktatu z Lizbony doszło na posiedzeniu Sejmu za dwa tygodnie - powiedział w niedzielę w Radiu Zet w programie "Siódmy dzień tygodnia" szef klubu PO Zbigniew Chlebowski.

 • Chlebowski: Sytuacja w TVP jest dramatyczna

  Wprowadzenie do TVP zarządu komisarycznego traktowałbym jako decyzję ostateczną, ale jeśli sytuacja chaosu będzie się pogłębiać, to minister skarbu powinien się nad tym zastanowić - uważa szef klubu PO Zbigniew Chlebowski.

 • Chlebowski: Ustawa medialna do TK

  Szef klubu PO Zbigniew Chlebowski powiedział dziennikarzom, że na dzisiejszym spotkaniu zwrócił się do prezydenta Lecha Kaczyńskiego z apelem, by jeśli ma wątpliwości co do ustawy medialnej, skierował ją do Trybunału Konstytucyjnego.

 • "Poprawkę ws. podatku złożył Chlebowski"

  Anita Błochowiak (Lewica) oświadczyła w środę przed hazardową komisją śledczą, że to nie ona w 2002 r. zaproponowała zmniejszenie podatku od gier na automatach o niskich wygranych z 200 do 50 euro. Jej zdaniem, zrobił to Zbigniew Chlebowski (PO).

 • Chlebowski: Za Alzheimera zawieszenie Palikota

  Palikot niepotrzebnie przesadza. Niepotrzebnie używa niestosownych sformułowań, sugerując, że prezydent cierpi na chorobę Alzheimera. Myślałem, że mamy pewne przykre incydenty za sobą, ale okazało się, że nie. (…). Nie akceptuję tego typu zachowań, chciałbym zawiesić Janusza Palikota w prawach członka klubu PO - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Zbigniew Chlebowski, szef klubu parlamentarnego...

 • Nieprzyzwoitym jest obsadzanie wysokich stanowisk publicznych osobami z własnych rodzin - powiedział szef klubu PO Zbigniew Chlebowski pytany o praktyki stosowane przez ludowców w agencjach i spółkach rolnych. Gość Kontrapunktu RMF FM i Newsweeka zapowiedział, że Platforma będzie rozmawiała na ten temat z koalicjantem.

Dyskusje na temat: chlebowski stanisław