• Informacje na temat:

  chmielewski

Artykuły na temat: chmielewski
 • ​Prezydent odznaczył Henryka J. Chmielewskiego Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości

  Prezydent Andrzej Duda nadał Henrykowi Jerzemu Chmielewskiemu Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości - podała w czwartek na Twitterze Kancelaria Prezydenta. Twórca komiksów o przygodach Tytusa, Romka i A'Tomka odebrał odznaczenie z rąk prezydenckiego ministra Wojciecha Kolarskiego.

 • Jan Chmielewski: Rajd Świdnicki? Adrenalina jest podwyższona

  ...„Rajdy samochodowe są całym moim życiem i cieszę się, że będziemy mogli pojechać znowu po tych odcinkach specjalnych. One mają coś w sobie, pewien kult, który tak bardzo przyciąga do Rajdu Świdnickiego” – mówi w rozmowie z RMF FM Jan Chmielewski, jeden z czołowych kierowców Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dziś startuje pierwsza runda tego cyklu – Rajd Świdnicki-Krause.

 • Wojciech Chmielewski został przedstawiony w czwartek posłom sejmowej komisji skarbu jako nowy wiceminister. O jego powołaniu resort ma poinformować wkrótce. Na razie nie podano, czym Chmielewski będzie się zajmował.

 • Urzędujący prezydent Włocławka, kandydat Koalicji Obywatelskiej Marek Wojtkowski oraz kandydat Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Chmielewski zmierzą się w II turze wyborów na prezydenta miasta - poinformował PAP przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej Wojciech Gołębiewski.

 • ​Chmielewski i Majewski przed Rajdem Nadwiślańskim: Liczymy na dobry wynik

  Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski wkraczają w decydująca fazę, a przedostatnia runda sezonu odbędzie się na Lubelszczyźnie. Już w najbliższy weekend na jedenastu odcinkach specjalnych rozegrany zostanie Rajd Nadwiślański, w którym weźmie udział załoga Jan Chmielewski - Michał Majewski w BMW R+MAXI, liderzy mistrzostw w kategorii samochodów z napędem na jedną oś oraz klasy OPEN 2WD.

 • Chmielewski i Majewski po Rajdzie Rzeszowskim: To duży sukces

  ...​Sukcesem załogi Jan Chmielewski/Michał Majewski zakończył się 26. Rajd Rzeszowski, trzecia tegoroczna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Zawody, drugi raz z rzędu zaliczane także do kalendarza Mistrzostw Europy, krakowsko-kłodzki duet ukończył na pierwszym miejscu w kategorii 2WD oraz klasie OPEN 2WD, zajmując przy tym doskonałe, ósme miejsce w klasyfikacji generalnej RSMP.

 • Jan Chmielewski i Michał Majewski w ścisłej czołówce Rajdu Nadwiślańskiego

  Znaczącym sukcesem załogi Jan Chmielewski - Michał Majewski zakończył się Rajd Nadwiślański, czwarta tegoroczna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Po przejechaniu dwunastu odcinków specjalnych krakowsko-kłodzki duet zdecydowanie pokonał konkurencję w klasie OPEN 2WD, triumfował w kategorii samochodów z napędem na jedną oś oraz zapisał na swoje konto doskonałe szóste miejsce...

 • Jan Chmielewski i Michał Majewski przed 51. Rajdem Dolnośląskim

  ...pozycji, a z numerem 14 wystartują Jan Chmielewski i Michał Majewski w BMW R+MAXI.

 • Jan Chmielewski i Kamil Kozdroń przed 45. Rajdem Świdnickim-Krause

  Po zimowej przerwie wracają do ścigania załogi walczące w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pierwszą rundą sezonu 2017 będzie 45. Rajd Świdnicki - Krause, tradycyjnie rozgrywany na odcinkach specjalnych w Górach Sowich. Lista zgłoszeń inauguracji sezonu Inter Cars RSMP liczy 57 załóg, a z numerem 16 wystartują Jan Chmielewski i Kamil Kozdroń, którzy już w najbliższy weekend...

 • Tadeusz Chmielewski - reżyser m.in. "Jak rozpętałem II wojnę światową" - spoczął na Powązkach

  Żegnamy twórcę niezapomnianych opowieści o Polsce i polskiej duszy - napisał prezydent Andrzej Duda o zmarłym 4 grudnia reżyserze Tadeuszu Chmielewskim. Artystę pochowano na warszawskich Powązkach.

Zdjęcia na temat: chmielewski
Wideo na temat: chmielewski
Dyskusje na temat: chmielewski