• Informacje na temat:

  chmielowski piotr

Artykuły na temat: chmielowski piotr
 • Poseł Piotr Chmielowski wykluczony z Ruchu Palikota; przechodzi do SLD

  Poseł Piotr Chmielowski został wykluczony z Ruchu Palikota - poinformowały władze partii. Chmielowski powiedział we wtorek, że sam chciał wystąpić z partii, ale władze RP uprzedziły jego ruch. - Przechodzę do SLD, ta partia jest mi bliższa - wyjaśnił.

 • Poseł Piotr Chmielowski zawieszony w prawach członka klubu RP

  Poseł Piotr Chmielowski został zawieszony w prawach członka klubu Ruchu Palikota; w niedzielę zbierze się klub i podejmie decyzję co do jego przyszłości. Według Janusza Palikota, wobec jego partii PO prowadzi "brudną grę polityczną", której skutkiem są odejścia kolejnych posłów z partii.

 • Poseł Chmielowski wykluczony z klubu Ruchu Palikota

  Klub Ruchu Palikota podjął w niedzielę decyzję o wykluczeniu ze swojego grona posła Piotra Chmielowskiego - poinformował rzecznik partii Andrzej Rozenek. Dodał, że przyczyną takiej decyzji było m.in. "nieustanne kwestionowanie podstaw programowych Ruchu Palikota" przez posła.

 • Sejm zgodził się na uchylenie immunitetu Piotrowi Chmielowskiemu (RP). Wnioskował o to b. powiatowy inspektor sanitarny w Lublinie Paweł Policzkiewicz. Immunitet zachował natomiast Stanisław Pięta (PiS).

 • Arłukowicz do Millera: Pan proponuje system oparty na prywacie

  Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz podczas debaty w Sejmie zarzucił szefowi SLD Leszkowi Millerowi, że system ochrony zdrowia oparłby "na trzech P: prywata, prywata, prywata". Dodał, że np. poseł SLD Piotr Chmielowski prowadzi komercyjne szkolenia dla lekarzy.

 • RP: Funkcja ministra zdrowia przerosła Arłukowicza

  Funkcja ministra zdrowia pana przerosła, apeluję, żeby sam podał się pan do dymisji - apelował do ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza Piotr Chmielowski (RP) podczas sejmowej debaty nad wnioskiem PiS o odwołanie ministra.

 • Biskup polowy Wojska Polskiego, gen. dyw. Tadeusz Płoski, minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski oraz Piotr Rubik znaleźli się wśród tegorocznych laureatów nagród im. św. Brata Alberta, wręczonych we wtorek w Warszawie.

 • ...1725 - zmarł Piotr I Romanow zwany Wielkim, car rosyjski od 1682, cesarz od 1721, twórca nowożytnej Rosji. Był pierwszym z carów rosyjskich, który podróżował...

 • ...1725 - zmarł Piotr I Romanow zwany Wielkim, car rosyjski od 1682 r., cesarz od 1721 r., twórca nowożytnej Rosji. Był pierwszym z carów rosyjskich, który...

 • "Rz": Cios w kampanię Janusza Palikota

  Książkę napisał Piotr Chmielowski, a w jej wydaniu pomógł Roman Kotliński. Autor "Byłem posłem Palikota" przyznaje, że inspirował się publikacją "Kulisy Platformy", czyli książką, którą po(...). O Arturze Dębskim napisał natomiast, że to "człowiek o świadomości stereotypowego kaprala". Piotr Chmielowski w książce zamieścił także relacje z alkoholowych libacji polityków partii Palikota, podczas...

Dyskusje na temat: chmielowski piotr