• Informacje na temat:

  chorąży

Artykuły na temat: chorąży
 • Chorąży dla "DGP": Jesteśmy skazani na przyjmowanie migrantów

  Z punktu widzenia sytuacji gospodarczej i demograficznej jesteśmy skazywani na przyjmowanie migrantów. To stało się szybciej, niż nam się wydawało - powiedział we wtorkowym wydaniu "Dziennika Gazety Prawnej" wiceminister inwestycji i rozwoju Paweł Chorąży.

 • Rio: Naoliwiony chorąży Tonga robi furorę, nie tylko wśród kobiet. Kim jest Pita Taufatofua?

  Pita Taufatofua nie spodziewał się, że rola chorążego reprezentacji Tonga podczas ceremonii otwarcia igrzysk w Rio de Janeiro przyniesie mu tak dużą popularność. Rywalizujący w taekwondo zawodnik dostał setki ofert pracy i propozycje matrymonialne.

 • Krym: Chorąży Serhij Wiktorowicz Kokurin zginął bohatersko w Symferopolu

  Chorąży Serhij Wiktorowicz Kokurin zginął bohaterską śmiercią w trakcie szturmu na jednostkę w Symferopolu - informuje Ministerstwo Obrony Ukrainy.

 • Grażyna Chorąży, współtwórczyni pierwszego stacjonarnego hospicjum na południu województwa śląskiego, otrzymała tytuł "Perły Podbeskidzia 2011" podczas sobotniego II Kongresu Kobiet Podbeskidzia w Bielsku-Białej.

 • Chorąży Andrzej Michalak

  Chorąży Andrzej Michalak był starszym technikiem obsługi pokładowej z 36. specjalny pułk lotnictwa transportowego. Zginął na pokładzie Tu-154 10 kwietnia 2010 roku. Miał 36 lat.

 • Bardzo mnie wzrusza płacz nad okrutnym losem Kory. Oto ktoś nieznany przysłał na adres jej przecudnej urody psa, Ramony, 60 gramów marihuany, na co zła policja polska, naruszając mir domowy artystki, urządziła tamże przeszukanie, w wyniku którego znaleziono 3 gramy ziela pozwalającego wyzwalać się od czasu do czasu z ziemskich ograniczeń. A dalej, zła polska prokuratura oskarżyła właśnie artystkę o posiadanie nieznacznych ilości środków halucynogennych, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

 • Reporterowi RMF udało się dowiedzieć, że chorąży molestował żołnierzy od kilku miesięcy. - Jest on podejrzany o jedenaście przestępstw, w tym m.in. o czterokrotne zgwałcenie żołnierza służby(...). Chorąży przyznał się do niektórych zarzutów, ale nie do gwałtu. Prokuratura wnioskowała o tymczasowy areszt dla niego, jednak sąd odrzucił ten wniosek, bo wojskowy nie utrudnia postępowania. Za...

 • ...z wieży w Smoleńsku zezwolił załodze prezydenckiego samolotu na zejście do wysokości 50 metrów. Z opublikowanego stenogramu wynika, że kontroler miał zezwolić na zejście do 100 metrów. Chorąży(...) chorąży był przesłuchiwany kilkakrotnie przez prokuraturę. Wszystkie te zeznania stanowią dowód w śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej i będą brane pod uwagę przez prokuratora prowadzącego przy...

 • Czego chorąży Muś nie zdążył powiedzieć?

  ...płk Zbigniew Rzepa, rzecznik naczelnego prokuratora wojskowego. Pan chorąży był przesłuchiwany kilkakrotnie przez prokuraturę. Wszystkie te zeznania stanowią dowód w śledztwie w sprawie katastrofy(...) kontroler z wieży w Smoleńsku zezwolił załodze prezydenckiego samolotu na zejście do wysokości 50 metrów. Z opublikowanego stenogramu wynika, że kontroler miał zezwolić na zejście do 100 metrów. Chorąży...

 • Zarówno prokuratura jak i żandarmeria nie chcą udzielać szczegółowych informacji na ten temat. Reporterowi RMF udało się jednak dowiedzieć, że chorąży molestował żołnierzy od kilku miesięcy. "Jest(...) jaw, kiedy jeden z pokrzywdzonych zadzwonił na wojskowy telefon zaufania w Ministerstwie Obrony Narodowej. Chorąży przyznał się do niektórych zarzutów, ale nie do gwałtu. Prokuratura wnioskowała...

Zdjęcia na temat: chorąży
Wideo na temat: chorąży
 • Andrzej Osiecki: To jest wojna, Nangar Khel było splotem złych okoliczności

  "Nie mam wyrzutów sumienia, ale są rzeczy, które gdybym mógł, chciałbym zmienić. Krytyków zapraszam do Afganistanu" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM chorąży Andrzej Osiecki. Wczoraj sąd uniewinnił go w procesie ws. Nangar Khel. "Mimo chwil zwątpienia w system, byłem pewien, że zostaniemy uniewinnieni" - dodaje.