• Informacje na temat:

  chruszczow

Artykuły na temat: chruszczow
 • Śmierć Pawła Chruszcza. Są nowe fakty

  W śledztwie w sprawie śmierci Pawła Chruszcza nie znaleziono jak dotąd niczego, co mogłoby świadczyć, że ktoś zabił radnego albo nakłaniał go, żeby targnął się na życie - ustaliła Polska Agencja Prasowa w źródłach zbliżonych do śledztwa.

 • "DGP": Tajemnicza śmierć radnego Pawła Chruszcza

  Na rozpoczynającym się jutro posiedzeniu Sejmu zmarły w zeszłym tygodniu Paweł Chruszcz miał porozmawiać w Warszawie z Maciejem Wąsikiem, byłym szefem CBA, obecnie sekretarzem stanu w KPRM - podaje w poniedziałek "DGP".

 • Chruszczow mógł zginąć w Sosnowcu

  To było 15 lipca 1959 roku, czyli dokładnie 50 lat temu. W Sosnowcu przeprowadzono zamach bombowy na Nikitę Chruszczowa. To mało znany fakt z historii PRL-u.

 • Przyczyna śmierci radnego Pawła Chruszcza nie jest znana. Dopiero sekcja zwłok i dodatkowe badania pozwolą ją ustalić – poinformowała PAP Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn. Ciało radnego Chruszcza znaleziono w czwartek po południu powieszone w lesie.

 • Tajemnicza śmierć Pawła Chruszcza. Śledztwo pod nadzorem Prokuratury Krajowej

  ​Śledztwo w sprawie śmierci głogowskiego radnego Pawła Chruszcza zostało przekazane Prokuraturze Okręgowej w Legnicy. Zostanie ono także objęte nadzorem Prokuratury Krajowej - poinformowała PK.

 • Tajemnicza śmierć radnego Pawła Chruszcza. Dziś sekcja zwłok

  Przyczyna śmierci radnego z Głogowa Pawła Chruszcza nie jest znana, dopiero sekcja zwłok i dodatkowe badania pozwolą ją ustalić – poinformowała Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn. Ciało radnego znaleziono w wczoraj po południu powieszone w lesie.

 • Kornel Morawiecki: Bulwersująca sprawa śmierci Pawła Chruszcza

  - W sprawie śmierci głogowskiego radnego Pawła Chruszcza jest wiele wątpliwości. Ta sprawa jest bardzo bulwersująca i dlatego właściwe jest, aby centralne organy państwa się tym zajęły - powiedział w poniedziałek szef sejmowego koła Wolni i Solidarni Kornel Morawiecki.

 • Jak zmarł radny Paweł Chruszcz? Jest opinia lekarza sądowego

  Wstępna opinia lekarza sądowego zakłada, że przyczyną śmierci radnego Pawła Chruszcza było uduszenie. Na jego szyi ujawniono bruzdę wisielczą – poinformowała Lidia Tkaczyszyn, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy. Ciało radnego znaleziono w czwartek w lesie.

 • Tajemnicza śmierć radnego Pawła Chruszcza. Śledczy badają trzy wątki

  Samobójstwo, samobójstwo pod presją i zabójstwo z upozorowanym samobójstwem - to wątki badane przez legnicką prokuraturę w związku ze śmiercią głogowskiego radnego Pawła Chruszcza. Jak poinformował Prokurator Okręgowy w Legnicy Zbigniew Harasimiuk, badana jest też działalność publiczna zmarłego.

 • Wstępna opinia lekarza sądowego zakłada, że przyczyną śmierci radnego Pawła Chruszcza było uduszenie. Na jego szyi ujawniono bruzdę wisielczą – poinformowała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn. Ciało radnego znaleziono w czwartek powieszone w lesie.

Zdjęcia na temat: chruszczow
Wideo na temat: chruszczow