• Informacje na temat:

  clancy

Artykuły na temat: clancy
 • Nie żyje Tom Clancy

  Znany amerykański pisarz, autor powieści szpiegowskich i thrillerów politycznych, Tom Clancy zmarł w szpitalu w rodzinnym mieście Baltimore w nocy z wtorku na środę. Miał 66 lat. Przyczyna jego śmierci na razie nie została podana.

 • Nie żyje Tom Clancy, słynny pisarz sensacyjny

  Pisarz powieści sensacyjnych Tom Clancy zmarł w wieku 66 lat w szpitalu Baltimore. Informację potwierdził wydawca jego powieści.

 • Rio 2016: Polskie siatkarki plażowe odpadły w 1/8 finału

  Siatkarki plażowe Monika Brzostek i Kinga Kołosińska (obie AZS UMCS TPS Lublin) na 1/8 finału zakończyły występ w turnieju olimpijskim w Rio de Janeiro. Debiutujące w igrzyskach Polki przegrały z Australijkami Louise Bawden i Taliquą Clancy 1:2 (21:15, 16:21, 11:15).

 • Wstrząs w USA. Szefowa Secret Service do dymisji

  Szefowa Secret Service Julia Pierson, ostro krytykowana w ostatnich dniach za serię kompromitujących potknięć w ochronie prezydenta USA i Białego Domu, podała się w środę do dymisji. Tymczasowym szefem Secret Service został weteran tej służby Joseph Clancy.

 • UE: Gospodarcze groźby Rosji wobec Ukrainy nie do przyjęcia

  UE uważa, że wszelkie gospodarcze groźby ze strony Rosji pod adresem Ukrainy w związku z możliwym podpisaniem przez Kijów umowy stowarzyszeniowej z Unią są nie do przyjęcia - poinformował rzecznik KE ds. handlu John Clancy.

 • Unia ostrożnie o rezygnacji Castro

  Wyrażamy wolę do prowadzenia z Kubą konstruktywnego, politycznego dialogu - powiedział rzecznik Komisji Europejskiej odpowiedzialny za pomoc humanitarną John Clancy. Swojej radości z rezygnacji Fidela Castro z funkcji przewodniczącego Rady Państwa nie kryli deputowani do Parlamentu Europejskiego.

 • Secret Service ma nowego szefa

  Prezydent USA Barack Obama mianował Josepha Clancy'ego nowym dyrektorem Secret Service, służby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo głowy państwa. Zaufanie Amerykanów co do skuteczności tej formacji podważyła seria incydentów.

 • El. Ligi Mistrzów: Piłkarze Lecha Poznań awansowali do 3. rundy

  ...do Poznania z dużymi nadziejami. Te zostały bardzo szybko rozwiane przez piłkarzy Lecha. Już w piątej minucie, po faulu na Łukaszu Trałce, szkocki arbiter Kevin Clancy podyktował rzut wolny niespełna(...) Hebibovic) - Leon Benko. Sędziował: Kevin Clancy (Szkocja). Widzów: 22 205 tys. (edbie)

 • Rio: W sobotę Małachowski walczy o medal, szczypiorniści grają ze Szwecją

  ...(godz. 20). W siatkówce plażowej pozostały już tylko Monika Brzostek i Kinga Kołosińska (obie AZS UMCS TPS Lublin), które o ćwierćfinał powalczą z Australijkami Louise Bawden i Taliquą Clancy o godz...

 • Komisja Europejska liczy, że Rosja powstrzyma się od odwetu na Ukrainie za umowę z UE

  Europejskiej ds. handlu John Clancy poinformował, że w czwartek spotkali się rosyjscy i unijni eksperci, by przygotować przewidziane na lipiec trójstronne rozmowy polityczne między UE, Rosją i Ukrainą(...).   Jak wskazał Clancy, UE "raz jeszcze uważnie wysłuchała obaw w sprawie potencjalnego wpływu gospodarczego DCFTA pomiędzy UE a Ukrainą na rosyjską gospodarkę". Wskazał, że dyskusja ponownie...

Dyskusje na temat: clancy