• Informacje na temat:

  clinton bill

Artykuły na temat: clinton bill
 • Bill Clinton: Cały świat podziwia Polskę

  ..."Dzięki poczuciu solidarności politycznej i społecznej polskie PKB potroiło się od wyzwolenia spod dominacji Związku Radzieckiego. Polska gospodarka plasuje się na szóstym miejscu UE. Wiele krajów chciałoby iść tym samym szlakiem i być jak Polska" - mówił w czwartek Bill Clinton, były prezydent USA.

 • ​Zakochany Bill Clinton

  Drugi dzień konwencji krajowej demokratów był wielkim "ocieplaniem wizerunku" Hillary Clinton. Tymczasem Julian Assange, założyciel Wikileaks, zapowiada publikację kolejnych maili dotyczących kandydatki demokratów.

 • ​Bill Clinton o romansie z Monicą Lewinsky

  W kontekście ruchu #MeToo Bill Clinton staje się obciążeniem dla demokratów przed jesiennymi wyborami do Kongresu. Były prezydent USA znów był pytany o romans z Monicą Lewinsky i nie wypadł najlepiej.

 • ​USA: Bill Clinton wkracza do akcji

  Bill Clinton po raz pierwszy tak zdecydowanie włączył się do kampanii wyborczej swojej żony. Były prezydent USA zaatakował konkurenta Hillary - Berniego Sandersa.

 • Danney Williams: Jestem synem Billa Clintona

  W Stanach Zjednoczonych wraca temat domniemanego nieślubnego syna Billa Clintona. O uwagę byłego prezydenta USA i męża kandydatki Demokratów – Hillary – zabiega jego rzekomy syn, Danney Williams.

 • Bill Clinton wygłosi przemowę na pogrzebie Arethy Franklin

  Bill Clinton będzie jednym z przemawiających na pogrzebie Arethy Franklin. Gwiazda intensywnie wspierała byłego prezydenta w jego kampaniach i dwukrotnie wystąpiła na inauguracjach jego prezydenckich kadencji. Prywatnie byli wieloletnimi przyjaciółmi.

 • Bill Clinton: Hillary popełniła błąd

  Były prezydent USA Bill Clinton przyznał, że jego żona Hillary, kandydatka demokratów na ten urząd, popełniła błąd, jako sekretarz stanu korzystając z prywatnego serwera do korespondencji mailowej. Zaznaczył jednak, że robili tak jej poprzednicy i następca.

 • Bill Clinton przyznaje: Hillary popełniła błąd

  Były prezydent USA Bill Clinton powiedział, że jego żona Hillary, kandydatka Demokratów na ten urząd, popełniła błąd, jako sekretarz stanu korzystając z prywatnego serwera do korespondencji mailowej, choć - zaznaczył - robili tak jej poprzednicy i następca.

 • "Daily Mail": Cztery kobiety oskarżają Billa Clintona o molestowanie

  Bill Clinton oskarżany przez cztery kobiety o molestowanie - informuje "Daily Mail", powołując się m.in. na źródła w Partii Demokratycznej. Oskarżenia dotyczą okresu, w którym Bill Clinton nie przebywał już w Białym Domu.

 • Pożar rodzinnego domu Billa Clintona. Możliwe podpalenie

  W wyniku pożaru - który mógł wybuchnąć na skutek umyślnego podłożenia ognia - nieznacznie uszkodzony został w piątek rodzinny dom byłego prezydenta USA Billa Clintona w mieście Hope w stanie Arkansas.

Zdjęcia na temat: clinton bill
Wideo na temat: clinton bill
 • Bill Clinton wygłosi przemowę na pogrzebie Arethy Franklin

  Bill Clinton wygłosi przemowę na pogrzebie Arethy Franklin

 • Bill i Hilary Clinton zostali dziadkami

  Bill Clinton został dziadkiem. Jedyna córka byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych - Chelsea urodziła córeczkę. Szczęśliwa mama zamieściła wpis na Twitterze: "Marc i Ja jesteśmy przepełnieni miłością(...) Bill Clinton i była amerykańska sekretarz stanu Hilary Clinton również wyrazili swoją radość zamieszczając wpisy na portalu społecznościowym.

Dyskusje na temat: clinton bill