• Informacje na temat:

  cobra

Artykuły na temat: cobra
 • "Cobra" atakuje Paryż! Głośna retrospektywa kontrowersyjnego artysty

  ..."Cobra" atakuje Paryż! - obwieszczają francuskie media. Wielką popularnością cieszy się bowiem we francuskiej stolicy największa dotąd retrospektywa Holendra Karela Appela - jednego z najbardziej kultowych i równocześnie kontrowersyjnych artystów Paryża drugiej połowy XX wieku. Appel był współzałożycielem słynnej międzynarodowej grupy artystycznej "Cobra".

 • Może mieć 500 koni mechanicznych, pędzić z prędkością 320 kilometrów na godzinę i nawet 7-litrowy silnik. Chodzi o legendę wśród amerykańskich samochodów...

 • David Cameron o kryzysie imigracyjnym: Więcej płotów i patroli z psami w Calais

  Po piątkowym spotkaniu sztabu kryzysowego Cobra brytyjski premier David Cameron zapowiedział przeznaczenie "większych środków" na rozwiązanie kryzysu we francuskim mieście Calais. Jeszcze przed weekendem ma rozmawiać o tej sprawie z francuskim prezydentem Francois Hollande'em.

 • Ebola w Europie. Posiedzenie Cobry

  Posiedzenie komitetu kryzysowego Cobra poświęcone zagrożeniu epidemią Eboli zwołał dziś brytyjski premier David Cameron. Służba zdrowia zapewnia, że nie popełni takich pomyłek, jakie popełniono w Hiszpanii.

 • Wielka Brytania: "Krytyczny" poziom zagrożenia terrorystycznego. Wojsko na ulicach

  ...może dojść do niego w każdej chwili. O podniesieniu alertu premier Theresa May poinformowała wczoraj wieczorem, po drugim tego dnia posiedzeniu rządowego sztabu kryzysowego COBRA i niespełna 24 godziny...

 • Władimir Putin będzie pierwszym zagranicznym przywódcą, który odwiedzi supertajny bunkier na Downing Street – "Cobra". Zbiera się brytyjski sztab antykryzysowy w takich sytuacjach, jak na przykład zamach terrorystyczny.

 • Hammond ostrzega: Wirus Eboli zagrożeniem dla W. Brytanii

  Rośnie strach przed wirusem Eboli. W zachodniej Afryce zabił on ponad 670 osób. W ocenie szefa brytyjskiej dyplomacji Philipa Hammonda, stanowi też zagrożenie dla Wielkiej Brytanii, dlatego sprawą zajmie się rządowy sztab antykryzysowy Cobra.

 • Sztab antykryzysowy zebrał się ws. mordu w Londynie

  W Londynie trwa w czwartek nadzwyczajne posiedzenie sztabu antykryzysowego Cobra z udziałem premiera Wlk. Brytanii Davida Camerona. Jego tematem jest brutalny mord dokonany w środę w Londynie, którego ofiarą padł prawdopodobnie żołnierz brytyjski.

 • Kurdyjscy bojownicy z PKK zestrzelili w sobotę w północnym Iraku turecki śmigłowiec wojskowy Cobra - poinformował w niedzielę rano rzecznik Partii Pracujących Kurdystanu Ahmed Danees. Nie ma informacji o ofiarach.

 • Brutalny napad w Londynie. Obcięli głowę krzycząc "Allah akbar"

  ...​Brytyjski premier David Cameron zwołał nadzwyczajne posiedzenie sztabu antykryzysowego Cobra po tym, jak dwaj sprawcy brutalnie zabili mężczyznę na ulicy w Londynie. Według źródeł rządowych napaść jest traktowana jako możliwy atak terrorystyczny.

Zdjęcia na temat: cobra