• Informacje na temat:

  cohen leonard

Artykuły na temat: cohen leonard
 • Leonard Cohen nie żyje. Miał 82 lata

  W wieku 82 lat zmarł znany kanadyjski poeta i piosenkarz Leonard Cohen. O odejściu artysty poinformowano w czwartek wieczorem za pośrednictwem jego oficjalnego profilu na Facebooku.

 • W niedzielę Kraków pożegna Leonarda Cohena

  W niedzielę o godzinie 18:00 na Rynku mieszkańcy Krakowa i artyści połączą swoje siły, aby pożegnać Leonarda Cohena - wybitnego kanadyjskiego muzyka i poetę, któremu zawdzięczamy między innymi takie utwory jak „Suzanne”, „Dance Me To The End of Love”, „I’m Your Man” czy „In My Secret Life”. Artysta zmarł 7 listopada w Los Angeles w wieku 82 lat.

 • Leonard Cohen nie żyje. Legendarny muzyk miał 82 lata

  W wieku 82 lat zmarł znany kanadyjski poeta i piosenkarz Leonard Cohen. O odejściu artysty poinformowano w czwartek wieczorem za pośrednictwem jego oficjalnego profilu na Facebooku. "Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że odszedł legendarny poeta, autor tekstów piosenek i artysta Leonard Cohen. Straciliśmy jednego z najbardziej szanowanych i płodnych wizjonerów" - czytamy na stronie...

 • Krakowianie oddali hołd Leonardowi Cohenowi. "Jesteśmy tutaj, bo go kochaliśmy"

  Śpiewając słynną pieśń "Hallelujah" Leonarda Cohena krakowianie zgromadzeni w niedzielę wieczorem na Rynku Głównym oddali hołd zmarłemu 7 listopada w Los Angeles kanadyjskiemu poecie, pieśniarzowi i muzykowi.

 • Kraków pożegna Leonarda Cohena. Mieszkańcy zaśpiewają „Hallelujah” na Rynku

  W niedzielę 20 listopada o godzinie 18:00 na Rynku mieszkańcy Krakowa i artyści połączą swoje siły, aby pożegnać Leonarda Cohena, wybitnego kanadyjskiego muzyka i poetę. Wspólnie wykonają legendarne „Hallelujah”.

 • Leonard Cohen w spódnicy

  Nazywana Leonardem Cohenem w spódnicy, tworzy subtelne utwory podszyte tradycją folku i jazzu. Zasłynęła wielkimi przebojami Luka oraz Tom's Diner. Pod koniec lat 90. Suzanne zamilkła na pewien czas. Po przerwie wróciła do grania koncertów, a w 2007 roku powróciła znakomicie przyjętym albumem Beauty & Crime. 3. lipca 2008, godz. 20. Teatr Letni w Parku Kasprowicza, ul. Fałata 2, Szczecin...

 • Życie mierzone w Cohenach

  Miałem chyba siedemnaście lat. Byłem w ogólniaku. W rogu zadymionej toalety stał chłopak z gitarą i patrząc w ziemię śpiewał coś o niebieskim prochowcu. Podrapane cyrklem ściany słuchały go w akustycznym skupieniu. Ja również, jak zaczarowany. Tak po raz pierwszy zakochałem się w pieśniach Leonarda Cohena – gdzieś między zlewem a pisuarem. Dla mnie jego poezja zawsze pachnieć będzie dymem...

 • Leonard Cohen zaśpiewa w Spodku

  Legendarny pieśniarz powraca do Polski. Jedyny koncert Leonarda Cohena w naszym kraju odbędzie się 21 marca w katowickim Spodku.

 • Leonard Cohen - poeta, który został piosenkarzem

  Poetycką twórczość Leonarda Cohena, jednego z najpopularniejszych piosenkarzy, który wystąpi 19 lipca w Łodzi, przypomina wznowienie jego tomiku "Księga tęsknoty". Właśnie trafiło do księgarń.

 • Leonard Cohen zaśpiewa w Warszawie!

  To już pewne. 1 października w stolicy na wszystkich fanów czarującego głosu Leonarda Cohena, kanadyjskiego pieśniarza i poety, czeka niesamowita niespodzianka.

Zdjęcia na temat: cohen leonard
Wideo na temat: cohen leonard
Dyskusje na temat: cohen leonard