• Informacje na temat:

  czaka

Artykuły na temat: czaka
 • Chcą wyrzucić Jannat z Polski

  Mała Irakijka Jannat, która przeszła niedawno operację serca, w poniedziałek ma wracać do Iraku. Tam czaka ją pewna śmierć, bo żeby żyć, musi mieć jeszcze jeden zabieg. Na niego nie ma już jednak pieniędzy - pisze "Super Express".

 • Grozi jej śmierć, a oni chcą ją wyrzucić z Polski

  Tam czaka ją pewna śmierć, bo żeby żyć, musi mieć jeszcze jeden zabieg. Na niego nie ma już jednak pieniędzy - pisze "Super Express". Jannat pod koniec lipca przeszła we Wrocławiu skomplikowaną operację. Choć dziewczynka szybko wraca do zdrowia, lekarze widzą już niepokojące objawy związane z wadą jej serduszka. - Zdarza się, że nie ma apetytu, zmienia jej się kolor skóry no i ma...

 • Wrocławscy lekarze opracowali aplikację, która pozwala ocenić wpływ smogu na stan zdrowia

  Aplikację na telefon, pozwalającą ocenić wpływ smogu i innych zanieczyszczeń powietrza na stan zdrowia, opracowali wrocławscy lekarze. Służy ona nie tylko zebraniu materiału naukowego, lecz także może pomóc w diagnozie, np. zalecić wizytę u lekarza.

 • Simple Plan gwiazdą Ursynaliów

  Simple Plan, Turboweekend, Oedipus i Young Guns - te zespoły zagrają ostatniego dnia Ursynaliów - juwenaliów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

 • Przebywający z wizytą w Podlaskiem książę Karol odwiedził we wtorek Kruszyniany, gdzie spotkał się z polskimi Tatarami, odwiedził zabytkowy meczet i spróbował specjałów tatarskiej kuchni.

 • ..., bardzo zdrowa. Ale rozsądny, dostosowany do możliwości organizmu. Spacery, rower, pływanie. Jeśli ktoś poprztala kilometrowe biegi od małego, jak Zulus Czaka, to maratony są dla niego super. Ale jeśli...

 • NATO, czyli przekalibrowanie armii

  Wstąpienie do Paktu Północnoatlantyckiego oznaczało dla polskiego wojska szereg fundamentalnych zmian. Poza ograniczeniem liczebności, rezygnacją z poboru na rzecz armii zawodowej rozpoczęła się znacząca modernizacja wojska. Jednym z jej elementów podstawowych była zmiana uzbrojenia strzeleckiego i nabojów poradzieckich na NATO-wskie. Po prostu przekalibrowanie na ogromną skalę.

 • Spacer śladami Tatarów w Warszawie

  Okolice pomników Jana III Sobieskiego i Henryka Sienkiewicza oraz ulica Aleksandra Sulkiewicza to niektóre z miejsc w stolicy, którymi wiedzie Tatarska Ścieżka Mniejszości, na którą w niedzielę zaprasza stołeczny Dom Spotkań z Historią.

 • Poród w strażackim wozie

  Kopalniany strażak z Mysłowic i umorusany po wyjeździe z dołu kopalni sztygar pomogli w nocy z wtorku na środę w odebraniu porodu. Chłopczyk przyszedł na świat w wozie Zakładowej Straży Pożarnej Katowickiego Holdingu Węglowego (KHW).

 • Eurowybory pogodziły liderów SLD

  Janusz Szmajdziński przekonał przewodniczącego SLD Grzegorza Napieralskiego i szefa klubu parlamentarnego SLD Wojciecha Olejniczaka do zakopania topora wojennego - ustalił "Wprost".

Wideo na temat: czaka
 • Teren przy przedszkolu w Dobroszycach wypiękniał! Na dzieci czaka mnóstwo atrakcji

  Ciuchcia, zadaszona piaskownica, urządzenia do zabaw logicznych czy huśtawka-bocianie gniazdo już czekają na przedszkolaki z Dobroszyc! Finał akcji "Lepsze jutro z RMF FM" coraz bliżej. Przy miejscowym przedszkolu powstał plac zabaw i ścieżka edukacyjna na świeżym powietrzu. Przedstawiciele gminy, projektanci i dyrektor placówki właśnie podpisali protokoły odbioru i zakończenia prac.