• Informacje na temat:

  czeczot

Artykuły na temat: czeczot
 • Andrzej Czeczot nie żyje. Miał 79 lat

  Andrzej Czeczot - wybitny grafik, autor rysunków satyrycznych i twórca filmów animowanych - nie żyje. Miał 79 lat. - Był dla nas jak guru. Miał niezwykle oryginalną kreskę i świeże pomysły - wspomina zmarłego artystę rysownik Andrzej Mleczko.

 • Czeczot żartował z księży-pedofilów. Będzie kara?

  SLD wystosował w środę list do szefa KRRiT Witolda Kołodziejskiego, w którym zaapelował, by nie karać radia TOK FM za wypowiedzi rysownika Andrzeja Czeczota. Według Sojuszu, kara taka świadczyłaby o "nadgorliwości" i stosowaniu "cenzury prewencyjnej".

 • Nie żyje Andrzej Czeczot - wybitny grafik, autor rysunków satyrycznych i twórca filmów animowanych. Miał 79 lat. Jak podali bliscy zmarłego, artysta zmarł nad ranem w Warszawie po ciężkiej chorobie.

 • "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej wkrótce w kinach. Zobacz zwiastun!

  Do sieci trafił zwiastun filmu "Twarz" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. W obsadzie są m.in. Mateusz Kościukiewicz, Małgorzata Gorol, Krzysztof Czeczot i Roman Gancarczyk. Obraz wejdzie do polskich kin 6 kwietnia.

 • Szczecin - The Capital of Art

  Szczecin promować będzie piosenka napisana i wykonana przez szczecińskiego aktora Krzysztofa "Czecziego" Czeczota. Piosenka "Szczecin The Capital of Art." w wykonaniu Pana Czecziego to jednocześnie hymn Szczecina jako Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

 • Laureaci Festiwalu "Dwa Teatry-Sopot 2010"

  X Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Polskiego Radia "Dwa Teatry" wygrały "W roli Boga" Marka St. Germaina w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego w kategorii spektaklu TV oraz słuchowisko "Jeszcze się spotkamy młodsi" Krzysztofa Czeczota w jego reżyserii.

 • Kulisy dymisji szefa Łazienek

  Minister Julia Pitera, odpowiedzialna w rządzie za walkę z korupcją, interesowała się związkami byłego p.o. dyrektora warszawskich Łazienek Jacka Czeczota-Gawraka z posłem PO Januszem Palikotem - informuje "Rzeczpospolita".

 • W Mińsku ulice z polskimi patronami

  W Mińsku powstaną ulice Jerzego Giedroycia i Jana Czeczota. Rada miasta już zatwierdziła propozycję, by nazwać ich imieniem ulice w powstających nowych osiedlach - poinformował w piątek portal internetowy "Biełorusskije Nowosti".

 • "Krzyżacy" po chińsku. Największe gwiazdy czytają Sienkiewicza

  Krzysztof Czeczot współproducent oraz współreżyser audiobooka "Krzyżacy" po chińsku.  W chińskiej wersji audiobooka "Krzyżacy" udział wzięły największe gwiazdy w Chinach. Chińczycy zachwyceni są narracją(...) powiedzieć, że dla Chińczyków, historia zawarta w Krzyżakach, brzmi w jakiejś mierze inaczej, niż przed spotkaniem z ich interpretacją tego tekstu - podkreśla Krzysztof Czeczot.  Artysta zrealizował...

 • Trzystu polskich aktorów nagrywa Biblię. Powstaje wersja audio

  ..., zrealizowanej z takim rozmachem. Za projekt odpowiada Krzysztof Czeczot - producent i reżyser najlepszych polskich audiobooków-superprodukcji, takich jak "Krzyżacy", "Gra o Tron" czy "Blade Runner(...), o którym wiedzą wszyscy, ale nie wszystkim udało się ją przeczytać. W dobie cyfryzacji i coraz większych możliwości technologicznych, każdy będzie mógł mieć do niej dostęp - mówi Krzysztof Czeczot...

Zdjęcia na temat: czeczot