• Informacje na temat:

  czekan

Artykuły na temat: czekan
 • Tatry: Mąż wezwał pomoc, żona miała mieć wypadek. Czekała w schronisku

  Jak informuje Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, do zdarzenia doszło 3 grudnia. Po godz. 13 turysta zgłosił wypadek żony. Podczas zejścia z Rysów jego żona miała się zsuwać i zniknęła mężczyźnie z pola widzenia. Turysta schodząc w stronę Czarnego Stawu znalazł czekan i rękawiczkę żony. Zszedł prawie nad Czarny Staw, ale wciąż nie widział małżonki. Zdesperowany zadzwonił po pomoc...

 • Polak zginął w słowackich Tatrach. ​Zgubił czekan i spadł z dużej wysokości

  Polak zgubił czekan i spadł z dużej wysokości. Został ranny, przewieziony do szpitala, ale tam zmarł - usłyszeliśmy w Horskiej Zachrannej Służbie.  W Tatrach panują trudne, zimowe warunki. Obowiązuje trzeci stopień zagrożenia lawinowego. (m)

 • ​Prezydent: Czekam spokojnie na decyzję TSUE

  Czekam spokojnie na decyzję Trybunału Sprawiedliwości UE; jeżeli będę widział, że TSUE działa w sprawie reform sądownictwa w Polsce w trybie natychmiastowym, to będzie to dla mnie sygnał, że sprawa ma głęboki podtekst polityczny - oświadczył prezydent Andrzej Duda.

 • Protest rolników. "Czekamy na konkretne decyzje"

  "Nie chcemy kolejnych rozmów. Czekamy na konkretne decyzje, które uzdrowią sytuację w polskim rolnictwie" -- podkreśla Michał Kołodziejczak, szef AGROunii. To właśnie ta organizacja odpowiada za dzisiejsze blokady dróg w ponad 30 miejscach w 10 województwach.

 • Zgłoś swoje miasto! Czekamy!

  Reporterzy RMF FM co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które Wy wskażecie w głosowaniu na RMF 24! Cały czas czekamy też na kolejne Wasze zgłoszenia. Może następnym razem przyjedziemy właśnie do Was? Wystarczy w poniższym formularzu wpisać trzy argumenty, dlaczego to właśnie w Waszym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM! Zapraszamy!

 • Czekał 20 miesięcy. Boruc wrócił do bramki

  Artur Boruc po raz pierwszy od ponad półtora roku zagrał w meczu angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Jego AFC Bournemouth pokonał u siebie 2:0 West Ham United, w którym wystąpił inny polski bramkarz - Łukasz Fabiański. Tempa nie zwalniają Liverpool i Manchester United.

 • ​"Dziennik Wschodni": 94-letni kombatant czekał osiem godzin na SOR

  Przywieziony karetką, 94-letni kombatant musiał czekać blisko osiem godzin na tomografię komputerową na szpitalnym oddziale ratunkowym w Lublinie - informuje "Dziennik Wschodni".

 • Spychalski: Nie czekajmy na drugą stronę. Zacznijmy od siebie

  ..."Mam takie wrażenie, że dzisiaj wielu polityków, wielu publicystów mówi: "To wy zacznijcie. Musicie zrobić krok do tyłu, jak wy zrobicie, to ja też się zastanowię". Otóż nie. Jeżeli zaczniemy od takiego wytykania i czekania, co zrobi druga strona, to chyba nie będzie dobre" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Błażej Spychalski - rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy. "Nie czekajmy na drugą...

 • Spychalski: Nie czekajmy na drugą stronę. Zacznijmy od siebie

  ..."Mam takie wrażenie, że dzisiaj wielu polityków, wielu publicystów mówi: 'To wy zacznijcie. Musicie zrobić krok do tyłu, jak wy zrobicie, to ja też się zastanowię'. Otóż nie. Jeżeli zaczniemy od takiego wytykania i czekania, co zrobi druga strona, to chyba nie będzie dobre" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Błażej Spychalski - rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy. "Nie czekajmy na drugą...

 • Blokada marszu smoleńskiego. "Bez obaw czekamy na proces"

  "Nie mamy jeszcze uzasadnienia uchylenia umorzenia sprawy 21 osób - w tym Władysława Frasyniuka - obwinionych o blokowanie marszu smoleńskiego 10 czerwca 2017 r." - powiedział PAP obrońca Frasyniuka mec. Piotr Schramm. "Bez obaw jednak czekamy na proces merytoryczny" - dodał.

Zdjęcia na temat: czekan
 • Dzieci czekają na prezenty od Mikołaja
 • Pluszowe misie czekają na swoje święto
 • Pluszowe misie czekają na swoje święto
Wideo na temat: czekan
 • Gerrard: Czeka nas trudny mecz z wymagającym rywalem

  „Czeka nas trudny mecz, na ciężkim terenie i z wymagającym rywalem. Będzie to świetny test tak dla mnie, jak i dla całej drużyny” - powiedział o spotkaniu z reprezentacją Polski kapitan angielskiej kadry Steven Gerrard. „Dobrze będę wspominał ten mecz tylko, jeśli w nim zwyciężymy" - podkreślił

 • Wałęsa: Czekam na państwowe święto

 • "Wszystkie dachy są do wymiany. Czekamy na pomoc"

Dyskusje na temat: czekan