• Informacje na temat:

  czeladź

Artykuły na temat: czeladź
 • Czeladź: 20-latek bez powodu skatował bezdomnego

  Lekarze walczą o życie 62-letniego bezdomnego, ciężko pobitego przez 20-latka w Czeladzi (Śląskie). Jak zaznacza policja, młody mężczyzna skatował go bez żadnego powodu. Został już zatrzymany, sąd jeszcze we wtorek ma rozpoznać wniosek o jego aresztowanie. Grozi mu 10 lat więzienia.

 • Czeladź: Najpierw zaatakował dziecko, a potem policjantów

  Niebezpiecznego furiata zatrzymano w Czeladzi w Śląskiem. Najpierw bez powodu zaatakował dziecko, a potem chciał nożem zranić policjantów.

 • Miejska Biblioteka Publiczna i Czeladź Biega zapraszają do udziału w Biegu "Policz się z cukrzycą", który odbędzie się 10 stycznia 2016 r. na terenie parku Grabek i parku im. Tadeusza Kościuszki. Start i meta biegu i marszu Nordic Walking zlokalizowane będą w okolicy amfiteatru parku Grabek. Start godzina 11.00, dystans ok. 5 km. W biegu mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat. Osoby...

 • ...miały powstać po słowach króla: "My tu będziemy, a tu czeladź nasza". Do referendum potrzeba ponad trzech tysięcy podpisów poparcia. Na ich zebranie organizatorzy akcji mają dwa miesiące.

 • Awaria ciepłownicza w Czeladzi w województwie śląskim. Od kilkunastu godzin bez ogrzewania jest około 10 tysięcy mieszkańców.

 • Czeladź: Kobieta na słupie energetycznym. Groziła, że się zabije

  W Czeladzi kobieta wspięła się na słup energetyczny i groziła, że popełni samobójstwo. Kilka godzin trwały negocjacje i sprowadzanie kobiety na ziemię - relacjonuje dziennikzachodni.pl

 • Czeladź: Woda skażona bakterią legionelli

  Badania ciepłej wody pobranej z budynków przy dwóch ulicach w Czeladzi (Śląskie) potwierdziły jej skażenie bakterią legionelli - poinformowała w piątek powiatowy inspektor sanitarny w Dąbrowie Górniczej Grażyna Wieczorek.

 • Czeladź (woj. śląskie) może stracić ponad 10 mln zł unijnej dotacji na modernizację budynku elektrowni po dawnej kopalni "Saturn". Powodem są nieprawidłowości w przygotowanej w 2008 roku dokumentacji projektowej.

 • Czeladź: W wodociągach była legionella

  W dziesięciu pobranych próbkach odkryto bakterie legionelli - takie są wyniki badań sieci wodociągowej, jakie sanepid przeprowadził na jednym z osiedli w Czeladzi w województwie śląskim. W dwóch próbkach stężenie bakterii było bardzo wysokie, w pozostałych ośmiu - wysokie. Sprawą zajęto się po tym, jak w ostatnim miesiącu do miejscowego szpitala trafiło 40 pacjentów z zapaleniem płuc.

 • Trwają poszukiwania sprawców wczorajszego podpalenia budynku na terenie punktu skupu metali kolorowych w Czeladzi w Śląskiem. W pożarze zginął 20-letni stróż, który pilnował składowiska a jego młodszy kolega został ciężko ranny.

Zdjęcia na temat: czeladź
Dyskusje na temat: czeladź