• Informacje na temat:

  dąbrowski eugeniusz

Artykuły na temat: dąbrowski eugeniusz
 • Kłopotek i Dąbrowski ukarani naganą. Zagłosowali za referendum ws. 6-latków

  Posłowie PSL Eugeniusz Kłopotek i Andrzej Dąbrowski, którzy złamali dyscyplinę klubową i zagłosowali za wnioskiem o referendum ws. 6-latków, zostali ukarani naganą - poinformował po posiedzeniu klubu ludowców jego szef Jana Bury. Poseł Kłopotek powiedział po posiedzeniu klubu PSL, że karę przyjął z pokorą. "Zasłużyłem na nią" - powiedział.

 • Poseł Andrzej Dąbrowski odszedł z klubu PSL

  Poseł Andrzej Dąbrowski poinformował PAP, że opuścił klub parlamentarny PSL. Polityk, który dołączył w 2013 r. do PSL odchodząc z Solidarnej Polski, tłumaczy, że odszedł z klubu PSL, bo - wbrew deklaracjom ludowców - nie doszło do budowy środowiska centroprawicowego.

 • Eugeniusz Gatnar, Marek Chrzanowski i Jerzy Kropiwnicki - to kandydaci senackiego klubu PiS na członków RPP, kandydatem senatorów PO jest Marek Dąbrowski - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa ze źródeł zbliżonych do kancelarii Senatu.

 • Wniosek o referendum ws. 6-latków. Tak głosowali posłowie

  Dwóch posłów PSL - Eugeniusz Kłopotek i Andrzej Dąbrowski - poparło w piątkowym głosowaniu obywatelski wniosek o referendum ws. sześciolatków. Do przyjęcia wniosku zabrakło jednak 6 głosów. Za referendum były kluby opozycyjne: PiS, TR, SLD, SP.

 • Bury: Nagana dla posłów, którzy głosowali wbrew dyscyplinie klubowej

  Posłowie PSL Eugeniusz Kłopotek i Andrzej Dąbrowski, którzy złamali dyscyplinę klubową i zagłosowali za wnioskiem o referendum ws. 6-latków, zostali ukarani naganą - poinformował po piątkowym posiedzeniu klubu PSL jego szef Jana Bury.

 • Eurodeputowany PSL Jarosław Kalinowski na posiedzeniu Komitetu Wykonawczego partii złożył wniosek, aby posłowie: Eugeniusz Kłopotek i Andrzej Dąbrowski, którzy złamali dyscyplinę klubową w jednym z głosowań w Sejmie, nie byli umieszczani na listach wyborczych Stronnictwa.

 • Senat powołał nowych członków Rady Polityki Pieniężnej

  Senat powołał trzech nowych członków Rady Polityki Pieniężnej: członka zarządu NBP Eugeniusza Gatnara, byłego ministra i byłego prezydenta Łodzi Jerzego Kropiwnickiego oraz dr. Marka Chrzanowskiego z SGH. Zostali oni zgłoszeni przez PiS.

 • Głosowali za referendum ws. sześciolatków. Wyrzucą ich z PSL?

  W klubie PSL zostanie złożony wniosek o wykluczenie z klubu posłów Eugeniusza Kłopotka i Andrzeja Dąbrowskiego, którzy złamali dyscyplinę w głosowaniu ws. referendum edukacyjnego - poinformował wiceszef klubu PSL Zbigniew Włodkowski. Takie działanie zapowiadał już wczoraj szef klubu Jan Bury w Kontrwywiadzie RMF FM.

 • Gowin szefem zespołu "Dobre zmiany", Kłopotek - wiceszefem

  Zespół parlamentarny "Dobre zmiany", w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele skrzydła konserwatywnego w Platformie i politycy PSL wybrał w piątek władze. Przewodniczącym został Jarosław Gowin (PO), wiceprzewodniczącymi: Eugeniusz Kłopotek (PSL) i Mirosław Pluta (PO).

 • Wiceszef klubu PSL: Będą wnioski o wykluczenie z klubu Kłopotka i Dąbrowskiego

  Zaraz po piątkowych głosowaniach zbierze się klub PSL; zostanie złożony wniosek o wykluczenie z klubu posłów Eugeniusza Kłopotka i Andrzeja Dąbrowskiego, którzy złamali dyscyplinę w głosowaniu ws. referendum edukacyjnego - poinformował wiceszef klubu PSL Zbigniew Włodkowski.

Dyskusje na temat: dąbrowski eugeniusz