• Informacje na temat:

  dąbrowski jarosław

Artykuły na temat: dąbrowski jarosław
 • Dotychczasowy burmistrz Bemowa Jarosław Dąbrowski został wiceprezydentem Warszawy - poinformował w piątek stołeczny ratusz. Zastąpił Jarosława Kochaniaka, który podał się do dymisji w związku z problemami z wdrażaniem ustawy śmieciowej w Warszawie.

 • Stolica: Wiceprezydent miasta Jarosław Dąbrowski podał się do dymisji

  Jarosław Dąbrowski nie jest już wiceprezydentem Warszawy. Według stołecznego ratusza wyniki kontroli w dzielnicy Bemowo, którą wcześniej kierował Dąbrowski, wskazują na możliwość działania niezgodnego ze standardami obowiązującymi w urzędzie miasta.

 • Dakar: Małysz dachował, Dąbrowski rewelacją, Hołowczyc błądził

  Rewelacyjnie przejechali Toyotą 2. etap Rajdu Dakar byli motocykliści Marek Dąbrowski i Jacek Czachor zajmując 11. miejsce. Krzysztof Hołowczyc błądził na pustyni, Adam Małysz dachował, Rafał Sonik 190 km pokonał na kapciu, a Jarosław Kazberuk nie wystartował.

 • Kłopotek i Dąbrowski ukarani naganą. Zagłosowali za referendum ws. 6-latków

  Posłowie PSL Eugeniusz Kłopotek i Andrzej Dąbrowski, którzy złamali dyscyplinę klubową i zagłosowali za wnioskiem o referendum ws. 6-latków, zostali ukarani naganą - poinformował po posiedzeniu klubu ludowców jego szef Jana Bury. Poseł Kłopotek powiedział po posiedzeniu klubu PSL, że karę przyjął z pokorą. "Zasłużyłem na nią" - powiedział.

 • Jarosław Kaczyński kandydatem PiS na prezydenta

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński jest kandydatem tej partii na prezydenta. W wydanym dziś oświadczeniu prezes PiS napisał: "tragicznie przerwane życie prezydenta, śmierć elity patriotycznej Polski, oznacza dla nas jedno: musimy dokończyć ich misję".

 • Jarosław Kazberuk: Mój najcięższy rajd to Camel Trophy

  Jarosław Kazberuk to jeden z najbardziej doświadczonych polskich off-roadowców. Przejechał legendarny rajd Camel Trophy. Nie raz gościł też na Dakarze. Teraz przygotowuje się do kolejnego startu w tej imprezie za kierownicą ciężarówki. "Nie wiem co musiałoby się stać, żebym zrezygnował z rajdów" - mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Patrykiem Serwańskim.

 • Afera Amber Gold. ​Świadek: Marcin P. nie był żadnym słupem

  ..."Marcin P. nie był żadnym słupem, prowadził działalność samodzielnie" - ocenił były zastępca dyrektora gdańskiej delegatury ABW Jarosław Dąbrowski we wtorek podczas przesłuchania przed komisją śledczą ds. Amber Gold.

 • Sprawa Amber Gold. Rozbieżne zeznania świadków

  Podczas czwartkowej konfrontacji były funkcjonariusz ABW podtrzymał swoje zeznania, iż otrzymał zakaz zajmowania się wątkami pobocznymi sprawy Amber Gold, w tym rolą Michała Tuska. Były wiceszef gdańskiej ABW Jarosław Dąbrowski mówił z kolei, że z tego co pamięta, takiego zakazu nie przedstawił.

 • Świadek: Nie było sugestii, by ABW nie zajmowała się niektórymi wątkami Amber Gold

  Nie było sugestii, by funkcjonariusze ABW nie zajmowali się niektórymi wątkami Amber Gold, m.in. sprawą Michała Tuska; uważam, że Marcin P. prowadził działalność samodzielnie, nie był słupem - zeznał b. zastępca dyrektora gdańskiej delegatury ABW Jarosław Dąbrowski przed komisją śledczą. Na 22 marca zapowiedziano konfrontację świadka z naczelnikiem i funkcjonariuszem operacyjnym ABW, który...

 • Nie jesteśmy odpryskiem

  Z Markiem Jurkiem, byłym marszałkiem Sejmu, liderem Prawicy Rzeczypospolitej rozmawiają Jolanta Dąbrowska i Robert Dąbrowski.

Dyskusje na temat: dąbrowski jarosław