• Informacje na temat:

  dariusz i wielki

Artykuły na temat: dariusz i wielki
 • Zabił żonę i czworo dzieci. Sąd utrzymał karę dożywocia dla Dariusza P.

  ...​Sąd Apelacyjny w Katowicach utrzymał karę dożywocia dla Dariusza P., oskarżonego o podpalenie domu w Jastrzębiu-Zdroju i zabicie w ten sposób żony i czworga dzieci. Zgodnie z prawomocnym wyrokiem o warunkowe zwolnienie mężczyzny będzie mógł ubiegać się najwcześniej po 35 latach.

 • Legiony na wielki ekran

  ...współdziałania we wspólnocie, utożsamiania z nią swych losów - powiedział portalowi producent filmu Maciej Pawlicki. Scenariusz napisali Tomasz Łysiak, Dariusz Gajewski, Michał Godzic i Pawlicki, reżyserował...

 • Były pięściarz Dariusz M. zatrzymany przez policję

  Policja zatrzymała w środę po południu byłego pięściarza Dariusza M. Funkcjonariusze zostali wezwani do jego mieszkania po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze domowej. Przy pięściarzu znaleziono - według informatora PAP - niewielkie ilości narkotyku.

 • Zakończył się "Wielki Test o Wyspiańskim"

  Zakończył się "Wielki Test o Wyspiańskim", w którym - oprócz gwiazd na antenie TVP 1 - udział wzięli nasi internauci. W telewizyjnym finale zwyciężyli Barbara Włodarczyk i Marcin Przasnek, kwota 30 tysięcy złotych została przeznaczona na Fundację Hospicjum Onkologicznego "Daj chwilę".

 • Wielki powrót Górnika Zabrze do europejskich pucharów

  Spora część zawodników Górnika nie pamięta ostatniego meczu swojej drużyny w europejskich pucharach, bo nie było ich wtedy na świecie. Ostatni pucharowy mecz Górnik rozegrał 22 lipca 1995, przegrywając na własnym stadionie z niemieckim Karlsruher SC 1:6. Gola dla gospodarzy zdobył Dariusz Koseła, wykorzystując rzut karny w 73. minucie. Rok wcześniej Górnik wystąpił w rozgrywkach Pucharu UEFA...

 • Dariusz Rosati dla Interii: Możemy zostać na aucie

  O osobnym budżecie dla strefy euro oraz serii niekorzystnych dla Polski wiadomości z Brukseli rozmawialiśmy z europosłem PO prof. Dariuszem Rosatim.

 • Dariusz Michalczewski oskarżony o znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej żony

  Jest akt oskarżenia wobec Dariusza Michalczewskiego. Prokuratura oskarża byłego boksera o znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej żony. W grudniu bokser został zatrzymany po awanturze domowej.

 • Dariusz Dudek: Mistrzostwa pokazują, że to drużyna decyduje, a nie gwiazda

  Zagłębie Sosnowiec przygotowuje się do swojego pierwszego po latach sezonu w ekstraklasie. Klub z Zagłębia przebywa na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim. Właśnie tam z trenerem zespołu Dariuszem Dudkiem o trwającym mundialu rozmawiał Wojciech Marczyk z redakcji sportowej RMF FM.

 • Sprawa Dariusza P. oskarżonego o zabicie pięciorga bliskich ponownie na wokandzie

  ...​W przyszły poniedziałek, 21 listopada, przed Sądem Okręgowym w Gliwicach powinny się rozpocząć mowy końcowe w procesie Dariusza P. Mężczyzna jest oskarżony o podpalenie domu w Jastrzębiu Zdroju i zabicie w ten sposób pięciorga członków najbliższej rodziny.

 • Dariusz Dudek: W ekstraklasie na pewno nie będziemy chłopcami do bicia

  Zagłębie Sosnowiec zakończyło zgrupowanie przed sezonem ekstraklasy. Klub trenował na obiektach w Wodzisławiu Śląskim. O przygotowaniach do sezonu, treningach, a także o tym jak grało będzie Zagłębie w ekstraklasie z trenerem drużyny z Sosnowca Dariuszem Dudkiem rozmawiał Wojciech Marczyk z redakcji sportowej RMF FM.

Zdjęcia na temat: dariusz i wielki
Wideo na temat: dariusz i wielki
 • Dziekanowski: PZPN nie dorósł, żeby być w wielkiej piłce

  "Po tym, jak odpadliśmy z Euro 2012 wszyscy zobaczyli, że mamy problem i chcą zmian. PZPN nie dorósł, żeby być w wielkiej piłce. Obecni działacze powinni już powiedzieć: Dziękuję" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, piłkarz i trener Dariusz Dziekanowski. "Zmiana w PZPN przyniosłaby szybkie efekty. Marzymy o mistrzostwie i to możliwe, ale nie z tymi działaczami" - twierdzi gość RMF FM.

Dyskusje na temat: dariusz i wielki