• Informacje na temat:

  dariusz i wielki

Artykuły na temat: dariusz i wielki
 • Zabił żonę i czworo dzieci. Sąd utrzymał karę dożywocia dla Dariusza P.

  ...​Sąd Apelacyjny w Katowicach utrzymał karę dożywocia dla Dariusza P., oskarżonego o podpalenie domu w Jastrzębiu-Zdroju i zabicie w ten sposób żony i czworga dzieci. Zgodnie z prawomocnym wyrokiem o warunkowe zwolnienie mężczyzny będzie mógł ubiegać się najwcześniej po 35 latach.

 • Dariusz S. nie stawiał się w sądzie

  Dariusz S., aresztowany szef ochrony finału WOŚP w Gdańsku, nie stawiał się w sądzie, w którym toczy się jego proces o pobicie oraz kierowanie gróźb karalnych. Nieobecność usprawiedliwiał zwolnieniami lekarskimi.

 • Legiony na wielki ekran

  ...współdziałania we wspólnocie, utożsamiania z nią swych losów - powiedział portalowi producent filmu Maciej Pawlicki. Scenariusz napisali Tomasz Łysiak, Dariusz Gajewski, Michał Godzic i Pawlicki, reżyserował...

 • Dariusz S. bez zdolności kierowania zachowaniem?

  Jak informowała PAP we wtorek, gdański sąd uwzględnił tego dnia wniosek prokuratury o aresztowanie Dariusza S., szefa ochrony finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13 stycznia w Gdańsku(...) prezydenta Adamowicza, zarzuciła Dariuszowi S. dwukrotne złożenie nieprawdziwych zeznań i podżeganie innej osoby do złożenia fałszywych zeznań w wątku śledztwa dotyczącym identyfikatora z napisem "media...

 • Obrońca Dariusza S.: Mój klient nie był szefem ochrony

  Dawid Sachta, obrońca aresztowanego ochroniarza Dariusza S. powiedział w środę PAP, że jego klient nie był szefem ochrony finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. "To osoba, która ma drugą grupę inwalidzką; już teraz zniszczona przez media" - dodał.

 • Były pięściarz Dariusz M. zatrzymany przez policję

  Policja zatrzymała w środę po południu byłego pięściarza Dariusza M. Funkcjonariusze zostali wezwani do jego mieszkania po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze domowej. Przy pięściarzu znaleziono - według informatora PAP - niewielkie ilości narkotyku.

 • Dariusz Dudek o słynnych "cieszynkach" Odry Wodzisław: To nas scalało

  ...wymyślał "cieszynki", jak długo trzeba było je ćwiczyć i jak ich tworzenie wpływało na zespół, z Dariuszem Dudkiem - byłym piłkarzem Odry Wodzisław, a obecnie szkoleniowcem GKS-u Katowice - rozmawia...

 • Łukaszewski przed Australian Open seniorów: Iga Świątek ma wielkie szanse

  Rozpoczęły się eliminacje do wielkoszlemowego Australian Open. Rywalizację w nich rozpoczęło troje Polaków. W pierwszej rudzie odpadła Magdalena Fręch, awansowała natomiast Iga Świątek. W nocy rywalizację rozpocznie Kamil Majchrzak. Pewni udziału w turnieju są Magda Linette i Hubert Hurkacz. O szansach Polaków w Australian Open seniorów, a także juniorów, z Dariuszem Łukaszewskim, v-ce prezesem...

 • Zakończył się "Wielki Test o Wyspiańskim"

  Zakończył się "Wielki Test o Wyspiańskim", w którym - oprócz gwiazd na antenie TVP 1 - udział wzięli nasi internauci. W telewizyjnym finale zwyciężyli Barbara Włodarczyk i Marcin Przasnek, kwota 30 tysięcy złotych została przeznaczona na Fundację Hospicjum Onkologicznego "Daj chwilę".

 • Obrońca Dariusza S. zaprzecza, że jego klient był szefem ochrony finału WOŚP w Gdańsku

  Obrońca aresztowanego ochroniarza Dariusza S. - Dawid Szlachta podkreślił, że jego klient nie był szefem ochrony finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. „To osoba, która ma drugą grupę inwalidzką. Podczas finału był wyłącznie pracownikiem ochrony” – podkreślał adwokat.

Zdjęcia na temat: dariusz i wielki
Wideo na temat: dariusz i wielki
 • Dziekanowski: PZPN nie dorósł, żeby być w wielkiej piłce

  "Po tym, jak odpadliśmy z Euro 2012 wszyscy zobaczyli, że mamy problem i chcą zmian. PZPN nie dorósł, żeby być w wielkiej piłce. Obecni działacze powinni już powiedzieć: Dziękuję" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, piłkarz i trener Dariusz Dziekanowski. "Zmiana w PZPN przyniosłaby szybkie efekty. Marzymy o mistrzostwie i to możliwe, ale nie z tymi działaczami" - twierdzi gość RMF FM.

Dyskusje na temat: dariusz i wielki