• Informacje na temat:

  dariusz i wielki

Artykuły na temat: dariusz i wielki
 • Zabił żonę i czworo dzieci. Sąd utrzymał karę dożywocia dla Dariusza P.

  ...​Sąd Apelacyjny w Katowicach utrzymał karę dożywocia dla Dariusza P., oskarżonego o podpalenie domu w Jastrzębiu-Zdroju i zabicie w ten sposób żony i czworga dzieci. Zgodnie z prawomocnym wyrokiem o warunkowe zwolnienie mężczyzny będzie mógł ubiegać się najwcześniej po 35 latach.

 • Legiony na wielki ekran

  ...współdziałania we wspólnocie, utożsamiania z nią swych losów - powiedział portalowi producent filmu Maciej Pawlicki. Scenariusz napisali Tomasz Łysiak, Dariusz Gajewski, Michał Godzic i Pawlicki, reżyserował...

 • Były pięściarz Dariusz M. zatrzymany przez policję

  Policja zatrzymała w środę po południu byłego pięściarza Dariusza M. Funkcjonariusze zostali wezwani do jego mieszkania po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze domowej. Przy pięściarzu znaleziono - według informatora PAP - niewielkie ilości narkotyku.

 • Zakończył się "Wielki Test o Wyspiańskim"

  Zakończył się "Wielki Test o Wyspiańskim", w którym - oprócz gwiazd na antenie TVP 1 - udział wzięli nasi internauci. W telewizyjnym finale zwyciężyli Barbara Włodarczyk i Marcin Przasnek, kwota 30 tysięcy złotych została przeznaczona na Fundację Hospicjum Onkologicznego "Daj chwilę".

 • Dariusz Rosati dla Interii: Możemy zostać na aucie

  O osobnym budżecie dla strefy euro oraz serii niekorzystnych dla Polski wiadomości z Brukseli rozmawialiśmy z europosłem PO prof. Dariuszem Rosatim.

 • Dariusz Michalczewski oskarżony o znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej żony

  Jest akt oskarżenia wobec Dariusza Michalczewskiego. Prokuratura oskarża byłego boksera o znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej żony. W grudniu bokser został zatrzymany po awanturze domowej.

 • Sprawa Dariusza P. oskarżonego o zabicie pięciorga bliskich ponownie na wokandzie

  ...​W przyszły poniedziałek, 21 listopada, przed Sądem Okręgowym w Gliwicach powinny się rozpocząć mowy końcowe w procesie Dariusza P. Mężczyzna jest oskarżony o podpalenie domu w Jastrzębiu Zdroju i zabicie w ten sposób pięciorga członków najbliższej rodziny.

 • Dariusz Filar: Nie ma żadnej katastrofy

  Przyszłoroczną dziurę budżetową można było wyliczyć. Sytuacja jest całkowicie pod kontrolą, nie ma żadnej katastrofy. W ocenie tych, którzy mogą mieć wpływ na finansowanie naszego długu, Polska jest krajem finansowo wiarygodnym - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM profesor Dariusz Filar, członek Rady Polityki Pieniężnej.

 • Dariusz Barcikowski: Polacy powinni się obawiać Donalda Trumpa

  ...„Powinniśmy się obawiać Donalda Trumpa. Idealnym przykładem są jego wypowiedzi na temat NATO. Trump wielokrotnie mówił, że NATO jest sojuszem, który jest dziś niepotrzebny. My jako Polacy wiemy, że jest potrzebny bardziej niż kiedykolwiek wcześniej” - mówi w Filadelfii przy okazji konwencji Partii Demokratycznej Dariusz Barcikowski, wiceprezes rady etnicznej przy ogólnokrajowej Partii...

 • "Wielki Test o Wyspiańskim ". Weź udział w konkursie!

  Zapraszamy do udziału w "Wielkim Teście o Wyspiańskim". Dziś o godz. 20:30 wystarczy wejść na stronę www.interia.pl i rozwiązać test online. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Zdjęcia na temat: dariusz i wielki
Wideo na temat: dariusz i wielki
 • Dziekanowski: PZPN nie dorósł, żeby być w wielkiej piłce

  "Po tym, jak odpadliśmy z Euro 2012 wszyscy zobaczyli, że mamy problem i chcą zmian. PZPN nie dorósł, żeby być w wielkiej piłce. Obecni działacze powinni już powiedzieć: Dziękuję" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, piłkarz i trener Dariusz Dziekanowski. "Zmiana w PZPN przyniosłaby szybkie efekty. Marzymy o mistrzostwie i to możliwe, ale nie z tymi działaczami" - twierdzi gość RMF FM.

Dyskusje na temat: dariusz i wielki