• Informacje na temat:

  david d

Artykuły na temat: david d
 • Pierwszy taki pomnik Davida Bowiego

  W Wielkiej Brytanii odsłonięto pierwszy na świecie pomnik Davida Bowiego. Artysta zmarł dwa lata temu na raka. Miał 69 lat.

 • Śpiewająca dymisja Davida Camerona

  Premier Wielkiej Brytanii David Cameron poinformował, kiedy poda się do dymisji. Po złożeniu oświadczenia dla mediów zapomniał, że… wciąż ma włączony mikrofon.

 • ​Tysiące serc przywita Davida Garretta

  Tysiące serc przygotowanych przez fanów ma przywitać Davida Garretta przy okazji jego pierwszego występu w Polsce w Atlas Arenie w Łodzi. Serca z napisami: Welcome i Thank you fani chcą wznieść w górę na początku i końcu koncertu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 grudnia.

 • David Beckham "zaatakowany" przez 10 tys. komarów

  Legenda angielskiego futbolu były piłkarz David Beckham dał się zamknąć w szklanej klatce z 10 tys. komarów. Wszystko to nakręcono na filmie. Celebryta przyłączył się do akcji charytatywnej na rzecz walki malarią.

 • Zmarł amerykański historyk Holokaustu David S. Wyman

  Nie żyje czołowy amerykański historyk Holokaustu David S. Wyman, autor bestsellerowej w USA książki "Pozostawieni własnemu losowi. Ameryka wobec Holokaustu 1941-1945”. Zmarł w wieku 89 lat - poinformował założony przez niego Instytut Badań nad Holokaustem.

 • David Davis: Chcemy zagwarantować prawa obywateli UE

  Minister ds. wyjścia z Unii Europejskiej David Davis zapowiedział w rozmowie z PAP, że w przypadku zwycięstwa Partii Konserwatywnej w czerwcowych wyborach parlamentarnych rząd zagwarantuje prawa obywateli Unii Europejskiej mieszkających w Wielkiej Brytanii.

 • Czołowy amerykański historyk Holokaustu David S. Wyman, autor bestsellerowej w USA książki "Pozostawieni własnemu losowi. Ameryka wobec Holokaustu 1941-1945", zmarł w wieku 89 lat - poinformował założony przez niego Instytut Badań nad Holokaustem.

 • Problemy Davida Beckhama. Jego inwestycja budzi kontrowersje

  Plany budowy stadionu piłkarskiego zespołu ligi MLS w Miami, którego współwłaścicielem jest David Beckham, budzą dalsze kontrowersje, bo oznaczają zamknięcie pola golfowego. Zwolennicy zachowania tego obiektu zebrali już prawie 20 000 podpisów przeciw inwestycji.

 • "Nakarmcie bezdomnych". Wandale zniszczyli pomnik Davida Bowiego

  Pomnik Davida Bowiego został zniszczony przez wandali. Monument odsłonięto zalewie przed dwoma dniami w miasteczku Aylesbury w Wielkiej Brytanii. Przed pomnikiem pojawił się napis „najpierw nakarmcie bezdomnych”, a na ścianie tuż za nim napisano: "spoczywaj w pokoju", dodając inicjały Dawida Bowiego.

 • David Guetta i Justin Bieber - duet roku!

  Określany potencjalnym przebojem lata, przebój 2U uzyskał miano zdecydowanego hitu! Wszystko za sprawą połączenia głosu kanadyjskiego wokalisty z talentem francuskiego DJ'a. Justin Bieber i David Guetta pokazali w tym roku duet na światowym poziomie. Mija tydzień od premiery drugiej wersji teledysku, który w wyjątkowo krótkim czasie przekroczył 2 miliony wyświetleń na You Tube. David Guetta ze...

Zdjęcia na temat: david d
 • Aktorka Amanda Peet i jej mąż David Benioff (scenarzysta)