• Informacje na temat:

  david d

Artykuły na temat: david d
 • Pierwszy taki pomnik Davida Bowiego

  W Wielkiej Brytanii odsłonięto pierwszy na świecie pomnik Davida Bowiego. Artysta zmarł dwa lata temu na raka. Miał 69 lat.

 • Śpiewająca dymisja Davida Camerona

  Premier Wielkiej Brytanii David Cameron poinformował, kiedy poda się do dymisji. Po złożeniu oświadczenia dla mediów zapomniał, że… wciąż ma włączony mikrofon.

 • ​Tysiące serc przywita Davida Garretta

  Tysiące serc przygotowanych przez fanów ma przywitać Davida Garretta przy okazji jego pierwszego występu w Polsce w Atlas Arenie w Łodzi. Serca z napisami: Welcome i Thank you fani chcą wznieść w górę na początku i końcu koncertu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 grudnia.

 • Kanadyjski reżyser David Cronenberg otrzymał Złotego Lwa Świętego Marka

  Kanadyjski reżyser David Cronenberg otrzymał w czwartek statuetkę Złotego Lwa Świętego Marka - honorową nagrodę 75. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Artystę nagrodzono "za całokształt twórczości i wkład w światową kinematografię".

 • UEFA wyróżni Davida Beckhama. "To świetny ambasador futbolu"

  Były kapitan reprezentacji Anglii David Beckham otrzyma nagrodę od UEFA za niezwykłą karierę, promowanie piłki nożnej na całym świecie oraz zaangażowanie w akcje humanitarne - poinformował prezydent Europejskiej Unii Piłkarskiej Aleksandr Ceferin.

 • David Beckham "zaatakowany" przez 10 tys. komarów

  Legenda angielskiego futbolu były piłkarz David Beckham dał się zamknąć w szklanej klatce z 10 tys. komarów. Wszystko to nakręcono na filmie. Celebryta przyłączył się do akcji charytatywnej na rzecz walki malarią.

 • Zmarł amerykański historyk Holokaustu David S. Wyman

  Nie żyje czołowy amerykański historyk Holokaustu David S. Wyman, autor bestsellerowej w USA książki "Pozostawieni własnemu losowi. Ameryka wobec Holokaustu 1941-1945”. Zmarł w wieku 89 lat - poinformował założony przez niego Instytut Badań nad Holokaustem.

 • David Davis: Chcemy zagwarantować prawa obywateli UE

  Minister ds. wyjścia z Unii Europejskiej David Davis zapowiedział w rozmowie z PAP, że w przypadku zwycięstwa Partii Konserwatywnej w czerwcowych wyborach parlamentarnych rząd zagwarantuje prawa obywateli Unii Europejskiej mieszkających w Wielkiej Brytanii.

 • Czołowy amerykański historyk Holokaustu David S. Wyman, autor bestsellerowej w USA książki "Pozostawieni własnemu losowi. Ameryka wobec Holokaustu 1941-1945", zmarł w wieku 89 lat - poinformował założony przez niego Instytut Badań nad Holokaustem.

 • Problemy Davida Beckhama. Jego inwestycja budzi kontrowersje

  Plany budowy stadionu piłkarskiego zespołu ligi MLS w Miami, którego współwłaścicielem jest David Beckham, budzą dalsze kontrowersje, bo oznaczają zamknięcie pola golfowego. Zwolennicy zachowania tego obiektu zebrali już prawie 20 000 podpisów przeciw inwestycji.

Zdjęcia na temat: david d
 • Aktorka Amanda Peet i jej mąż David Benioff (scenarzysta)
Wideo na temat: david d