• Informacje na temat:

  de bono emilio

Artykuły na temat: de bono emilio
 • Faraon, amant, aktywista. 70. urodziny Jerzego Zelnika

  14 września 1945 roku urodził się Jerzy Zelnik. Aktor, którego większość osób pamięta z głównej roli w legendarnym „Faraonie” ma na koncie wiele znakomitych kreacji filmowych i teatralnych. W ostatnich latach pozostaje jednak na uboczu i coraz więcej energii poświęca na aktywność polityczną.

 • Skłodowska-Curie Polką wszech czasów

  Maria Skłodowska-Curie została Polką wszech czasów w plebiscycie Muzeum Historii Polski i Magazynu Historycznego "Mówią Wieki". Za podwójną laureatką Nagrody Nobla znalazła się gen. Elżbieta Zawacka, a trzecią lokatę zajęła Irena Sendlerowa, która ratowała żydowskie dzieci.

 • Muzeum Historii Polski oraz Magazyn Historyczny "Mówią wieki" ogłosiły wielki plebiscyt na Polkę wszech czasów. Osoby chcące wziąć udział w zabawie mogą głosować na dwie z zaproponowanych kandydatek lub zgłosić własną kandydatkę.

 • Maria Skłodowska-Curie Polką wszech czasów

  Maria Skłodowska-Curie została Polką wszech czasów w plebiscycie Muzeum Historii Polski i Magazynu Historycznego "Mówią Wieki".

 • Luciano Pavarotti - król opery

  ...charytatywny "Pavarotti i przyjaciele", gdzie zaśpiewał wspólnie z gwiazdami muzyki rockowej i rozrywkowej, m.in. ze Stingiem, Zucchero, Mikem Oldfieldem. Z Pavarottim nagrywali m.in. Bono z U2

 • Maria Skłodowska-Curie - zawsze pierwsza

  10 grudnia 1911 roku mija 100 lat od wręczenia w Sztokholmie Marii Skłodowskiej-Curie Nagrody Nobla z chemii za odkrycie nowych pierwiastków: polonu i radu. Wcześniej, w 1903 r. wspólnie z mężem Pierre'em Curie i Henri'm Becquerelem otrzymała Nobla z fizyki za badania nad promieniotwórczością. Do tej pory pozostaje jedyną na świecie uczoną, która została uhonorowana dwoma Noblami w dwóch różnych dziedzinach naukowych.

Dyskusje na temat: de bono emilio
 • Re: Ostra krytyka interwencji koalicji Zachodu w Libii

  - jak niemal każda wojna kolonialna. Główny ciężar ataku przyjął front północny (erytrejski) skupiający 2/3 ogółu sił włoskich i większość sił pancernych pod dowództwem generała Emilio De Bono, będącego

 • Re: Libia: Partyzanci wkroczyli do miasta Ras al-Unuf

  - jak niemal każda wojna kolonialna. Główny ciężar ataku przyjął front północny (erytrejski) skupiający 2/3 ogółu sił włoskich i większość sił pancernych pod dowództwem generała Emilio De Bono, będącego