• Informacje na temat:

  dębski aleksander

Artykuły na temat: dębski aleksander
 • Dębski: Czas, by Polacy wiedzieli, co się dzieje na szczytach władzy

  Na decyzję posłów, by nie uchylać immunitetu b. szefowi CBA Mariuszowi Kamińskiemu miały wpływ informacje dot. majątku rodziny b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Mogły poruszyć, jeśli były prawdziwe - uważa Artur Dębski z Twojego Ruchu.

 • Kłótnia Macierewicza z Dębskim. Padły mocne słowa

  Kłótnią z posłem Twojego Ruchu Arturem Dębskim skończyła się konferencja Antoniego Macierewicza (PiS). Dębski pytał Macierewicza, czy czuje się odpowiedzialny za śmierć polskich żołnierzy w Afganistanie; ten ripostował, że odpowiadają za to niektórzy współpracownicy WSI.

 • Aleksander Makowski, słynny agent WSI, pozwał Macierewicza. Są nie odrzucił jego pozwu

  ...człowiekowi jak Makowski WSI powierzyły "życie i śmierć" polskich żołnierzy w Afganistanie. Odpowiadając na koniec na pytanie Artura Dębskiego, posła Ruchu Palikota, czy nie czuje się odpowiedzialny za...

 • Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zatajenia prawdy przez byłego szefa UKFiT Jacka Dębskiego. Za ukrywanie nazwiska osoby, która miała go szantażować, Dębskiemu grożą nawet trzy lata więzienia.

 • Sprawa sensacyjnych wypowiedzi byłego szefa UKFiT Jacka Dębskiego trafiła do warszawskiej prokuratury. Chodzi o pismo Ministerstwa Sprawiedliwości, zalecające jej wyjaśnienie.

 • Rozpoczęło się śledztwo w sprawie domniemanego szantażowania byłego szefa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki Jacka Dębskiego. Jak poinformowała Julita Sobczak, rzeczniczka warszawskiej Prokuratury Okręgowej, Dębski złożył już zeznania w tej sprawie, nie ujawnił jednak, kim miałaby być osoba szantażująca go.

 • Jacek Dębski, były minister sportu, został wczoraj późnym wieczorem postrzelony w głowę - podała stołeczna policja. Znaleziony przez przypadkowego przechodnia, w ciężkim stanie trafił do szpitala, jednak mimo wysiłków lekarzy i przeprowadzonej operacji zmarł dzisiaj około godziny 3.50 nad ranem.

 • Prezydent Aleksander Kwaśniewski powiedział, że oczekuje od premiera wyjaśnienia wypowiedzi ministra Jacka Dębskiego. - Oczekuję, że premier w tej sprawie zajmie stanowisko, bowiem sygnał, który płynie z wnętrza rządu jest głęboko niepokojący i wymaga wyjaśnień - tak prezydent Kwaśniewski skomentował wypowiedź Dębskiego dla "Gazety Wyborczej".

 • Warszawska Prokuratura Okręgowa umorzyła - wobec niewykrycia sprawcy - śledztwo w sprawie domniemanego szantażu wobec byłego szefa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki Jacka Dębskiego.

 • Dopóki b. szef UKFiT Jacek Dębski formalnie nie zawiadomi prokuratury, że był szantażowany przez "wysokiego urzędnika AWS", prokuratura nie może wszcząć śledztwa w tej sprawie - twierdzi szef warszawskiej Prokuratury Okręgowej, która zwróciła się już do Jacka Dębskiego w tej sprawie.

Dyskusje na temat: dębski aleksander