• Informacje na temat:

  dębski jan

Artykuły na temat: dębski jan
 • Krzesimir Dębski odznaczony za szczególnie zasługi dla tradycji niepodległościowej

  Kompozytor Krzesimir Dębski został odznaczony medalem "Pro Patria" za "szczególnie zasługi dla tradycji niepodległościowej". Wręczenie odbyło się w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa, gdzie wykonano "Oratorium Wołyńskie" Dębskiego.

 • Nowy film Kingi Dębskiej, koncert Filharmoników Wiedeńskich. Przyszły tydzień w kulturze

  Słynny koncert noworoczny Filharmoników Wiedeńskich. Nowy film Kingi Dębskiej w gwiazdorskiej obsadzie. I premiera spektaklu o ikonie polskiego teatru. Tak zapowiada się najbliższy tydzień w kulturze.

 • Wicemarszałek województwa podlaskiego Bogusław Dębski z Prawicy Podlasia jest kandydatem PSL i Prawicy Podlasia na prezydenta Białegostoku - poinformowano na konferencji prasowej przed wojewódzką konwencją wyborczą PSL w Białymstoku.

 • Jan Bury numerem 1 PSL w Rzeszowie. "Gdyby stracił "jedynkę", rozpętałoby się piekło"

  Jan Bury został "jedynką" PSL w Rzeszowie. Listy zostały zatwierdzone w głosowaniu elektronicznym. Tymczasem w Sejmie jest już wniosek o uchylenie mu immunitetu. Katowicka Prokuratura Apelacyjna chce postawić Buremu zarzuty przekroczenia uprawnień. Według śledczych polityk PSL miał wpływać na decyzje o wyborze niektórych kandydatów na stanowiska w delegaturach NIK.

 • Dębski: Wolałbym wesprzeć finansowo schronisko dla psów niż Rokitę

  Każdy, a szczególnie posłowie i byli parlamentarzyści powinni liczyć się ze słowami, a w przypadku przegranej w sądzie - płacić kary - tak poseł RP Artur Dębski skomentował sprawę Jana Rokity. Wolałbym wesprzeć schronisko dla psów, niż polityka - dodał.

 • Blisko tysiąc osób pożegnało wczoraj w Łodzi tragicznie zmarłego Jacka Dębskiego. Na pogrzebie byłego ministra byli kibice i przedstawiciele sportu z całej Polski. Nie zabrakło również łódzkich polityków. W ostatniej drodze byłemu szefowi UKFiT-u nie towarzyszył nikt z przedstawicieli rządu. Pogrzeb, mimo licznie przybyłych ludzi, był skromny. Trwał niecałą godzinę i nikt z nad trumny nie...

 • Znaczek z okazji 30. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża wydała Poczta Polska w nakładzie 600 tys. egzemplarzy. W środę w krakowskiej Kurii Metropolitalnej odbyła się uroczysta prezentacja okolicznościowego znaczka.

 • Komendant Główny Policji, generalny inspektor Jan Michna, podał się do dymisji - dowiedziało się nieoficjalnie wczoraj radio RMF FM w Komendzie Głównej. Przyczyną jest zmiana ekipy rządzącej.

 • Kolejne odciski dłoni w Alei Gwiazd

  Krzesimir Dębski, Zbigniew Górny, Anna Jurksztowicz i Janusz Józefowicz odsłonili dziś w Międzyzdrojach w Alei Gwiazd odciski swoich dłoni. Jak podkreślił kompozytor muzyki filmowej Krzesimir Dębski, w tym roku obok aktorów i aktorek odciskiem dłoni zostali uhonorowani muzycy.

 • Klub poselski Twojego Ruchu przestaje istnieć?

  Poseł Twojego Ruchu Armand Ryfiński zrezygnował z członkostwa w klubie i partii. Według niego rezygnację złożyło w sumie 14 posłów dotychczas zasiadających z ławach poselskich TR. Poseł Michał Kabaciński twierdzi z kolei, że jest to 13 osób. Szeregi TR opuścił m.in. wiceszef klubu Artur Dębski.

Dyskusje na temat: dębski jan