• Informacje na temat:

  dekret o pokoju

Artykuły na temat: dekret o pokoju
 • Kontrowersyjny dekret Władimira Putina. Jest skarga

  Skarga na dekret Putina, uznający informacje o stratach w ludziach w operacjach specjalnych w czasie pokoju za tajemnicę państwową zostanie rozpatrzona przez Sąd Najwyższy Federacji Rosyjskiej.

 • Ostre oskarżenia wobec Putina. Zaskarżono dekret

  ...​Obrońcy praw człowieka i niezależni dziennikarze zaskarżyli do Sądu Najwyższego Federacji Rosyjskiej dekret prezydenta Władimira Putina, uznający informacje o stratach w ludziach w operacjach specjalnych w czasie pokoju za tajemnicę państwową.

 • Decyzja Rosji zagrożeniem dla pokoju i stabilizacji

  ...27.8.Kijów (PAP) - "Podjęta przez władze rosyjskie decyzja stanowi zagrożenie dla pokoju i stabilizacji w naszym regionie i w przestrzeni europejskiej, narusza istniejący porządek międzynarodowy(...))" - podkreślił szef państwa. Juszczenko zaznaczył, że prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew podpisał dekret uznający niepodległość obu prowincji "wbrew apelom wspólnoty międzynarodowej". "Tragedia...

 • Rosja: Informacje o "stratach w ludziach" objęte tajemnicą państwową

  Władimir Putin wydał dekret, na mocy którego informacje o stratach w ludziach w operacjach specjalnych w czasie pokoju zostały uznane za tajemnicę państwową.

 • Prezydent Rosji zezwolił cudzoziemcom uczestniczyć w operacjach wojskowych

  ...​Prezydent Rosji Władimir Putin zezwolił zagranicznym żołnierzom uczestniczyć w rosyjskich operacjach wojskowych za granicą. Odpowiedni dekret opublikowano na oficjalnym portalu prawnym.

 • Nowa koncepcja polityki zagranicznej krytykuje działania NATO

  Prezydent Władimir Putin podpisał dekret zatwierdzający nową koncepcję polityki zagranicznej, głoszącą, że aktywność wojskowa NATO w pobliżu Rosji tworzy nowe linie podziału w Europie i że Moskwa pozostawia sobie prawo do reagowania na tarczę antyrakietową USA.

 • Włochy: Rząd prawdopodobnie nie uratuje Eluany Englaro

  Przygotowany przez rząd Silvio Berlusconiego dekret, którego celem miało być uratowanie Eluany Englaro przed śmiercią w rezultacie przerwania sztucznego odżywiania, prawdopodobnie nie zostanie w ogóle uchwalony - informują dziś włoskie media.

 • W Gruzji wprowadzono stan wojenny

  Gruziński parlament zatwierdził w sobotę dekret prezydenta Micheila Saakaszwilego w sprawie wprowadzenia na terenie całego kraju stanu wojennego, mającego obowiązywać od soboty przez 15 dni.

 • Watykan opublikował dzisiaj dekret, w którym udziela odpustu zupełnego, czyli całkowitego odpuszczenia grzechów, uczestnikom 26. Światowych Dni Młodzieży, 16-21 sierpnia w Madrycie. Odpust częściowy otrzymują osoby modlące się w intencji tego spotkania.

 • Media w USA sceptycznie traktują zapowiedź prezydenta Egiptu, że dekret wyłączający jego decyzje spod kontroli sądów będzie się odnosił tylko do prac zgromadzenia konstytucyjnego, które - jak miał powiedzieć - nie może być rozwiązane przez sądy zanim ukończy prace nad konstytucją.

Dyskusje na temat: dekret o pokoju